Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1959

kocham młodszego i wstydzę się oznak starości

Polecane posty

Gość do młodszy?
miła jak zawsze Co w tym obrzydliwego? do 1959 wracając do twojego pytania,on nie traktuje powaznie waszego związku,izolacja od znajomych,nie wrózy nic stałego,obawia się reakcji kolegów. kolorowy sen Wszystko zależy jak strony traktują taki związek-seks czy partnerstwo,to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko ala
Równiez kocham młodszego o 8 lat,sama mam 32,w ogóle sie nie wstydzę;) Wiem że mu się podobam ,podobam się sobie..chociaż mam swoje kompleksy..i wiem żę jest obok tysiące zgrabniejszych,młodszych ale zawsze tak będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja starsza siostra ma 49 lat
i spotyka się od dwóch lat z facetem obecnie 33 letnim :D nic głębszego raczej ich nie łączy ;) w rodzinie szum a ona ma to w dupie :D ciągle jest w humorze a odmłodniała jak po jakiś operacjach by była,normalnie śmiejemy się z mężem ,że młodemu chyba krwi podpija:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry miecz horyzontu
do postu powyżej...hehe.."krwi podpija", fajne, fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdfgdgd
ohh taak jakie to wszystko piekne i kolorowe.... co innego gdyby kto tak napisal o 49 letnim facecie i 33 lentiej babie!! debilki skonczone, a stara rozklepicha i tak oklapnie jak mlody kupnie w stara dupe i sie rozsypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za słownictwo
powinnam się przyzwyczaić bo jestem tu od roku , ale nie potrafię , niektórych wulgaryzmów i określeń w życiu nie słyszałam skąd u was to poniżające słownictwo ? gdzie szacunek? pora odejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdfgdgd
poza tym z czego tu sie cieszyc ze stara ostatnimi silami daje dupy ? to takie fajne ? zalosne jak dla mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghdfgdgd
haha gdzie szacunek starej piczy do samej siebie ? :D i skad ja mam brac do takiej dziwki szacunek, bo jak inaczej nazwac babsko ktore swedzi picza na stare lata i daje dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankolusss
trzeba im wybaczyc, wyobraz sobie ze to ty juz nigdy nie pobzykasz i nikt nie poleci na twoje stare kapsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry miecz horyzontu
A gdyby 50 latka bzykała się z 60 latkiem albo z rówieśnikiem, to by Wam to nie przeszkadzało? Czy też okreslalibyście ją w taki wulgarny sposób? A może w wieku 35 lat każdy człowiek powinien popełniac samobójstwo, by nie obrażac młodszych tym, ze jeszcze zyje? CZytajcie wszystko co autorka ma w temacie do powiedzenia a nei tylko sam tytuł topiku, i dopiero potem sie wypowiadajcie. A jak nei macie nic wiecej do powiedzenia, niż tylko wulgaryzmy, to zjeżdzac stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to jest chooore
a moze o starszych facetach bedziecie mowic tak samo a nie krytykowac ze biora sie za mlodsze????? he??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdfvb
kobiety młode i tak wolą starszych panów , dzis mam tyle ofert od małolatów ze gdy mialem lat 20 czyli o ponad połowe mniej nie mialem , młodych to wkuza to i wypoisują to co i tu poczytać sie da . To samo sie tyczy kobiet ! jak kobiety tak faceci są zazdrosni nie wiadomo , albo i tak , z jakiego powodu - to wywlekają swoje tu frustracje - kogo obchodzi kto z kim sypia ! i ile maja lat , jak im dobrze to wara od nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka miłośc ?!
można mieć młodego nawet sporo byle pełnoletni chłopak był :P faceci dupczą młode laski to kobitki tez mogą dlaczego by nie nikt nam tego zabronić nie może ;) bez sensu natomiast jak dla mnie jest udawanie ze jestem prawie rówieśnicą faceta młodszego o 10 czy 20 lat ?! można wyglądać ładnie atrakcyjnie nawet młodziej o te ileś tam lat ale łudzenie sie ze młody facet będzie ze mną dla wyglądu jest bzdurą .......... faceci zdradzają to dzisiaj prawie norma nawet jak maja super laskę miss świata to mogą ją zdradzić z nieatrakcyjna dziewczyną bo tak im sie akurat zachciało i okazja była ........... więc nie ma co się specjalnie wysilać :) jak jest chętny młody facet na stare ciałko ;) to głupio byłoby nie skorzystać jak miałabym na to ochotę ..... nawet nie raz ale bez zobowiązań jakichkolwiek bardziej traktując to jako dobry uczynek z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdfvb
młodzi - macie do zaoferowania kobietą jak juz - jak juz , to tylko swpoje ciało , a i to nie wszyscy , bo ja w tym wieku jaki mam wygladam lepiej od nie jednego młodego , ale też fakt jest taki , ze obok drugiego młodego stanac po prostu nie mogę !! mam tego swiadomosc , jednak nie to jest najwazniejsze , dlatego wiekszosc kobiet woli starszych - tyle , ze wy nie macie pojecia dlaczego !! :) i tylko wydaje sie wam , ze to z tymi kobietami jest cos nie tak , a tu zonk , bo prawda jest taka , ze to wy jestescie do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdfvb
ale dlaczego piszesz , ze jest facet chetny na stare ciałko - dlaczego w ten sposób o tym piszesz ...? myslisz ze nic innego faceta nie podnieca jak ciało jedrne i piekne w kobiecie ? wiec zal mi ciebie kimkolwiek jesteś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba kole płota
ja też w takim układzie 50/34 :P nie wiem jak Ty autorko ale ja korzystam i tyle,śluby to raczej mi nie w głowie;) ale staram się każdy dzień spędzić sportowo:P nie wiem,dlaczego niektóre osoby wypowiadają się w taki sposób że dupa się rozsypuje itd.:O moja matka po 70 tce ojciec też/ale on wzmocniony rozrusznikiem:D/ i wiem że od czasu do czasu bara bara:P mama kiedyś mi powiedziała tak cyt. 'ojca już całkiem porąbało chce teraz nowocześnie i żebym naga była i tak koło niego chodziła przed" :D myślałam,że z fotela spadne:D ale dupe ma całą i jak chodzi to Was zapewniam nic się jej z tyłu nie sypie:P a mój dziadek miał 80 lat babci już dawno nie było to babe co tydzień inną miał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdfvb
prawda to !! znam tez takie przypadki i to wcale nie wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdfvb
cieszymy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisacjuum
kochajmy się wszyscy kochajmy się wszyscy!!!!!!!!!!!!!! :D byłoby ciekawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdfvb
i ciupciajmy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisacjuum
koniecznie:P!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowelasss
i niech sie stare pudla sypia!!! ihahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare pudła się sypią
a młode stoją na wystawie nie ruszane:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhui90p['
jak się czujecie stare rozklapichy? myślicie ,ze matki tyle lat wychowywały i dbały o swoich synów ,żeby teraz jakas stara ropucha się do niego przykleiła jak gówno do podeszwy.niektóre tojeszcze z bachorami,wstydu nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhahhaaahahha
ale komentarze smieszne i z przytupem :-) Ale zgadzam sie .Okropnosc i uczucie niesmaku budzi we mnie taka kobieta, mimo, ze sama nia jestem. Okropienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie rucha mlody
to matka go za ręke nie trzyma nie czeka w pokoju obok......więc luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulelele
ciekawe czy miłość się skończy kiedy facet będzie mieć 50 i naturalne że chce poruchać,a tu w wyrze prawie 70 letnie kapsko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych matek co o synów
się boją i im ptaki do starości myją - waszych synów to nie dotyczy bo na cweli te swoje dzieci wychowałyście:P tylko kobieta świadoma swojej seksualności jest w stanie samca stworzyć i w świat wypuścić:P:D tak że spoko czacha:D ale te chłopy młode to walą jak z cekaemu:D:D:D nawet jak żonki 20 lat młodsze od nas w domu siedzą i dzieci bawią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka
wasze opinie negatywne świadczą o niskim poziomie kultury, brakach w wychowaniu i szacunku dla drugiego człowieka. ten temat na topiku zdominowanym przez 17 -letnie dzieci nie ma sensu wiec nie wypowiem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara rura też
do do tych matek :DPopłakałam się ze smiechu. Zgłaszam się ,kolejna przyklejona do młodego faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×