Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

masz rację, mało takich klubów jest :( ja mam kilka takich ulubionych, jazzowy jeden i drugi - w zależności od dnia tygodnia leci muzyka albo rockowa albo jazzowa :) a jazzu ja zaczęłam słuchac dopiero na studiach... :) Ale nie tylko on mnie fascynuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj mnie też nie tylko :) Teraz zachwycam się nową płytą Fisza, Piątek 13 np. A dzisiaj cały dzień słychałam i przeżywałam kolejną fascynację muzyką z Fridy ;) Ja w liceum byłam na etapie Tori Amos czy Tracy Chapman. A w jazz-ie nadal jestem tyci, szukam i szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, znam ten cytat :D ja też byłam na etapie Tracy Chapman, Tori Amos, Faith No More, Silverchair, Creed, Smashing Pumpkins, Skunk Anansie (Skin), potem Sade, Kate Bush etc... bardziej rockowo niż jazzowo, ale nie we wszystkim się odnajdujemy od razu :) a do tych wykonawców, których wymieniłam nadal lubię wracać... wszystko zależy od nastroju i chwili... oglądałam film \'a lot of love\' - polecam :) Vesnna - dzięki za piosenkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i na interii wyczytałam dziś artykuł, że miłość ujawnia się wtedy, kiedy się kłócimy... bo jak się kłocimy to znaczy, że zalezy. Może coś w tym jest? na pewno we wszystkim jest trochę prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam. Jedzenie dobre film taki se. Ale lepszy niz ten ktory ja przyniosłam :P. Zamiast bac sie to byśmy zasnęly.....wiec zmieniłysmy płyte...Ogolnie bylo fajnie tzn normlanie. ...znamy sie juz tyle lat ze takie spotkania sa dla nas czyms naturalnym. Aguś--> własnie czytam od Ciebie e-mial o puchatku....powaliło mnie...sliczne :) Ciekawe jak tam szaleństwa panny łee rety... \"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnei tak, niby poszłam spać o 2, ale w sumie o 1:P niby wstałam o 9, ale już o 8:P gdyby nie ta pogoda... niedziela by była piękna:) miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Impreza, hmm... niestety mała porażka przez humory jednej z koleżanek która z nami jechała :o Ale nadrobimy zaległości na imprezie \"haloweenowej\", bo gdzieś się wybieramy, nie wiem jeszcze gdzie ;) Co prawda na pewno bez owej koleżanki. Kurczę ta dzisiejsza pogoda mnie dobija, cały czas pada deszcz :o Nawet nosa z domu nie chcę mi się wystawiać. U Was też jest tak brzydko na dworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydko to mało powiedziane :O Leje cały dzień, wysatwiłam na chwilkę nosa do sklepu po słodkości i dalej jestem przed kompem. Wsiąkłam w blog od Tarara. Skończyłam przed chwilą. Łomatko, już po 16:O. Weekend jest zdecydowanie za krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) O pogodzie nawet nie będe wspomninać.... Pierwszy raz w zyciu chyba nie czuje ze dziś niedziela...pewnie dlatego ze byłam w pracy do 17.00 :O. Przychodze wygłodniała , zmeczona do domu a mama jakis dziwny uśmiech ma na twarzy....siadam na krzesle a ona \"musze Ci cos powiedziec\" ...Moj brat bedzie miał 3 dziecko !!! W pierwszym momencie chyba zabluzniłam z wrazenia :) Przeciez młody ma dopiero 10 miesiecy...a tu juz nastepne sie kroi. Nie gadalam jeszcze z bratem ale podobno troche sie podłamał :P . Ano trzeba bylo myślec :P My tam z mama sie cieszymy ...i modlimy o dziewuszke :P Chłopow dośc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze bardziej zmęczona psychicznie po tym weekendzie, niż przed. Czem to wszytsko jest takie trudne?? Napisałam dzisiaj kolejny ważny i trudny mail. Jech, jaki będzie skutek i czy będzie?? Pusto, szaro, zimno.... A jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakim blogu mówicie, bo chyba nie jestem w temacie :o Tararara ja też chcę adres bloga ;) Vesnna, no to gratulacje dla Brata, na pewno wszystko się ułoży i może będzie dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno poczytam, rzuciłam okiem i widzę, że autorka bloga przeprowadza się do Poznania, hmm... mam nadzieję, że będzie się jej podobało w Pyrlandii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×