Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość furman 35
Na temat chodzenia juz sie rozpisywalem w/g mnie najlepsza rehabilitacja troche w tym temacie odpuscilem /balety praca/ ale musze zaczac bo to najlepsze . Buty ja uzywam zwyklych butow roboczych na snieg ,dobry bieznik i nie przemakaja , a jak ide do parku zima to nikt na to nie patrzy na obuwie na wiosne pomysle o czyms przyjemniejszym dla oka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, ależ czytania, dawno tu nie było nas tyle na raz :) Przynajmniej wesoło jest :) Tuning>>> jeśli pytasz o pozycję do spania to nie mam żadnej, wiercę się i kręcę, przytulam do mojej kocinki i jakoś przelatuje nocka. Bo jesli pytasz o coś innego, to nie pamiętam co to znaczy seks :( hehe Trzy diamenty>>>> Reklamujesz tu swoje usługi, oki, ale na stronce raz wystarczy przeczytać twoje ogłoszenie o cudownym uzdrawianiu, co za dużo to nie zdrowo, zmiarkuj nieco. Żeby od razu było pewne że każdemu przejdzie po terapii, i tym podobnych to miałbyś ręce pełne roboty, a neurochirurdzy przeszliby do lamusa. Musisz wiedziec ze każdy przypadek jest inny, każdy ma inny kręgosłup, reaguje na terapie inaczej. Czy myślisz że my tutaj użalamy sie nad sobą ? Szukamy tu wsparcia, zrozumienia, wymieniamy sie doświadczeniami, bo ktos kto nie cierpi lub nie cierpiał jak my to g**** wie i rozumie przez co przechodzimy. Wiecie, mnie to po woli puszczaja nerwy, tyle sie zmagać, walczyć, zaciskać zęby a wpadnie tu jakiś urwipołeć świeżo pewnie wyszkolony teoretycznie i nam tu od inwalidów .....kurczę, tylko ile takich inwalidów wyszło spod ręki niedouczonych terapeutów, rehabilitantów, niestety taka prawda! Mam wujka w Kanadzie, leczył dyskopatie kilka lat rehabilitacją, nie pomogło. Przeszedł operację i wracał do zdrowia, az wysłali go na rehabilitację i a tym czasie nastąpił paraliż nogi. Otóż jednemu zaszkodzi - drugiemu pomoże, tylko trzeba mieć szósty zmysł, aby wybrać tego właściwego. Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
CHOSIA TUNING u mnie pozycja do spania tylko i wylacznie na boku z podkurczonymi nogami kolana prawie przy brodzie inaczej nie bylo mowy o spaniu nawet tak bylo cholernie ciezko . A przypomnij se bo warto nawet mimo bolu od czasu do czasu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Jeszcze co do DR Housa to znam takiego chwyta sie przypadkow beznadziejnych i robi poprawki po partaczach . Ziomala z sali operacyjnej wzol a trzeci zabieg trzymal go ponad miesiac na oddziale ale gosc wyszed do domu na wlasnych nogach dzien przedemna . Dostalem smsa z zyczeniami w wigile od niego nie wnikalem w temat tylko odpisalem zakladam ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
MIESZKAM NA 1 PIETRZE przypomnialo mi sie teraz jak pytales czy po zabiegu bedziesz sie mogl schylic po garnek z zupa /czy pusty do lodowki szafki / to bylo w okolicach kwietnia [potwierdz czy to byles ty czy mnie pamiec myli] a teraz czytam ze smigasz ostro , tez tu zagladasz co jakis czas od kilku ladnych miesiecy pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Furman, dobrze pamiętasz. Bałem się czy dam radę po operacji bo mieszkam sam. Dałem. Równieżdzięki Wam, Waszym radom i wsparciu. Operacja w połowie kwietnia, powrót do pracy na koniec maja. Śmigam i tego wszystkim życzę. Ostatnio miałem remont w domu, wymiana drzwi (fytryny) istny sajgon. Nie, no, był fachowiec. Ale wiadomo ile roboty "pośredniej" przy tym. Też dałem radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Mieszkam na pierwszym pietrze: Mi chodzenie przynosi ulge,oczywiscie tez boje sie poslizgu,staram sie szeroko rozstawiac nogi nie przesadzam z tym chodzeniem ale kilka km w tygodniu robi dobrze,moze za jakis czas sprobuje na basen,pomysle tez o kijkach chociaz to dodatkowy balast o ktorym trzeba bedzie pamietac i zabierac ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Chosia: Sypiasz z kotem?..To chyba niewygodnie. Moze na ktorym boku znajdziesz dobra pozycje i dobrze jest cos wlozyc miedzy nogi..np.poduszke (zeby niedomowien nie bylo). Co do sexu to chyba mozesz sprobowac,tylko tez jakas dogodna pozycje musisz znalesc.. Ja Ciebie rozumie ,ze nerwy puszczaja,bo tez tak mam,taka dlugotrwala choroba zabija w nas ducha...Ciezko z tym .Ale coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
Wczoraj wieczorem pocwiczylam troche w nadzieji ze troche miesnie poluzuje - efekt taki ze dzis wszystko boli ! wiem co to jest nie przespac nocy, brakuje mi tego bo jestem wielkim spiochem. moja pozycja jest podobna - na boku z podkurczonymi nogami. Moze jak przyjdzie lepsza pogoda to nam tez bedzie lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kocinka śpi na poduszce obok mnie, potem idzie sobie na swoje legowisko. Posłuchałam waszych rad i dzisiaj spałam na boku, mocno nogi podkurczone, kurczę wyspałam się, nie drętwiała mi noga :) Kocham Was normalnie, co ja bym bez was zrobiła. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownik
jestem po takiej operacji...i ze sportu pozostały mi dlugie spacery:( i dwa razy w roku zabiegi rechabilitacyjne...więc jesli nie musisz nie daj sie kroic..operacja to ostatecznosc ja moglem stracic prawą ręke(brak czucia( wiec wiec wyboru nie miałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi uzytkowniku
Nikt nie leci pod nóż przy pierwszym bólu, no nie bądż dziecko i czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
Chosiu ja śpie z 4 kotami ! Jak mam atak bólu i zaraz po zabiegu to była między nimi walka ktory ma leżeć na moich plecach ! hehehe niestety żaden nie mógł bo są za ciężkie i za bardzo bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH JESTEM TU NOWA PROSZE O POMOC JESLI CHODZI O PROFESORA MAJCHRZAKA JAK DLUGO MOZNA SIE SPODZIEWAC OPERACJI OCZYWISCIE JESLI KTOS MIAL RZYJEMNOSC Z PROFESOREM MIEC STYCZNOSC,MAM 30 LAT I UPORCZYWA RWE OKAZALOS IE ZE PRZYCZYNA TKWI ZE MAM PRZEPUKLINE L5-S1 UCISKAJACA KORZEN MAM DRETWIENEI KONCZYNY NIE WSPOMNE O BOLU. POZDRAWIAM I DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie niestety genialny lekarz-rehabilitant nie pomógł :( Boli jak bolało. Teraz tylko w nocy na czopkach jestem, co pozwala mi przespać w nocy całe 5,5 godz.!! No i mam wreszcie skierowanie od neurologa. Ale na tomografię, a nie na rezonans. Nie wiem czym się różnią i czy nie lepszy byłby jednak rezonans? Wy piszecie tutaj o rezonansach. No i mam jeszcze pytanie. Jak udało Wam się leżeć podczas badania? Ja na plecach nie mogę nawet 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
BAMBI czy chodzi o tego Majchrzaka ktory operuje w Gorniczym w sosnowcu a privat przyjmuje w Katowicach na 3go maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babmbi, ja jestem, ale nie pomogę, bo początkująca w tym temacie jestem. Ja nawet nie mam diagnozy, a tylko uporczywy ból od 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
JUTKA tez mialem najpierw TK /tomografia komputowa/ razy 2 a potem rezonans tak nas w h...a robia aby zyskac na czasie trzeba walczyc od razu o rezonans Rezonans magnetyczny jest duzo bardziej szczegółowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tego samego dostałam namiary od kogos w moim miescie odradzają operacje, czytałam tez o profesorze ze on głównie operuje ale głowy,nie wiem tak wyczytałam na forach itp. juz jestem zdesperowana,zaczelo si ew zeszlym roku wczesniej tez mialam klopoty ale nei az do tego stopnia jestem na tramalu i innych lekach ciagla rehabilitacja ale to nic nie daje na chwile i znowu to samo a ja mam dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Przy tego rodzaju badaniach lezy sie na plecach okolo 15 minut i da sie uwierz podczas badania adrenalinka skacze i bol jakby mniejszy a pozatym w tych rurach jest glosno i nie idzie mysli skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furman - Tak myślę, ze chyba zrobię sobie od razu rezonans i to pewnie na własną rękę, bo nie mam co liczyć na skierowanie. Tylko wiem, że ceny są bardzo różne. Jakby ktoś mógł coś polecić? Bambi - to jesteśmy w takiej samej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 500-600zl rezonans magnetyczny ja nie musiałam płacic nie chodziłam i mialam na cito,coraz to wiecej osób cierpi z powodu kregoslupa przerażające........:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi - mnie tramal nie pomaga. Tylko nimesil lub diclac w czopkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Suchej Beskidzkiej jest za 400 zł, ale to daleko. Ja szukam na Śląsku lub w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
BAMBI zakladam ze jestes ze slaska lub zaglebia kilka stron temu pisalismy n temat neurochirurgow z tego regionu przeczytaj ze zrozumieniem przynajej od 63 strony bedziesz miala sporo odpowiedzi na rozne swe pytania osobiscie nie znam prof Majchrzaka wiec nie chce pisac na jego temat ale bylo tu o nim 3-4 str temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz niestety jedynie na tramal ide:( jak narkoman diclac ketonale itp nic nie pomaga najgorsze to dretwienie nogi no i ból tak długo to trwa rozmyslam o operacji bo ile moge leki brac w koncu watrobę zaczne i nerki leczyć.Jeśli ktoś mial okazje poznac prof.Majchrzaka i byc moze operował kogos prosze napisac nawet na meila bede wdzieczna satinel283@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje poczytam jestem tu dzisiaj pierwszy raz i motam sie troche hihi Pozdrawiam i zycze spokojnego wieczorka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
JUTKA przed zabiegiem mozna zrobic rezonans bez kontrastu jakies 350pln znajdz helimed katowice chyba tez tu dalem namiary 3-4 str temu nie wiem jakie w tym roku kolejki Ja osobiscie nie moge sie dodzwonic do mojej przychodni przyszpitalnej od dwoch tygodni a moj oprawca chce mnie widziec w lutym a jeszcze terminu nie ciekawe co wymysli ta recepcjonistka jak osobiscie sie tam pofatyguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
BAMBI Nie koniecznie musi robic cie Majchrzak rozumiem ze decyzja o zabiegu podjeta i rezonans aktualny zostaje tylko wizyta i oczekiwanie na termin zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×