Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość ivonka18
ja tez nie musialam robic zadnych badan i wszystko poszlo ok. A co do zoltaczki to tylko pytaja czy jestes zaszczepiona i wpisuja i to wszystko. Ale wiem ze niektorzy lekarze wymagaja badan i zaszczepienia sie, ale wiekszosc raczej tego nie wymaga. Pozdrowionka, zycze powodzenia i ladnych uszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortilla
dzięki, po prostu ten lekarz był taki spokojny, że aż dziwnie, przecież dla takiej osoby jak ja to wielka sprawa, dla niego pewnie setny zabieg .. dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj chlopak
sobie zoperowal odstajace uszyw wieku 30 lat. Bylismy juz razem z rok, ja nie chcialam, zeby on sie operowal, ale on sie uparl. Mial mocno odstajace, ale ja nie patrze na wyglad facetow. Ale on mial uraz i wieczna swiadomosc,ze wszyscy mu sie gapia na uszy. Po tym zabiegu stal sie bardziej otwarty wobec ludzi, wiecej sie usmiecha, naprawde sie zmienil. Troche to smieszne, bo on i tak jest straszny brzydal :) Ale jak zrobil uszy to stal sie bardziej pewny siebie. Jezeli NAPRAWDE sa uszy bardzo odstajace + NAPRAWDE zle to wplywa na czyjas psychike, to mysle, ze moze operowac. Ja bylam bardzo przeciwna jego operacji, ale wiem jaka przeszedl przemiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortilla
Mój chłopak też mi mówi żebym sobie dała spokój (jesteśmy razem 4 lata), ale ja nie robię tego dla niego tylko dla siebie, nie chcę się dalej męczyć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka18
a ja wlasnie wrocilam z kliniki, mam juz zdjete szwy i nie musze juz nosic opaski(tylko taka zwykla na noc), uszka jeszcze mam troche opuchniete i sine ale bardzo bardzo sie ciesze;))) Tortilla opisz wrazenia jak bedzie juz po;D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortilla
Gratuluję! jasne że opiszę ale to dopiero w grudniu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał, że nie musiał robić badań - a powinien, bo chodzi o czas krzepnięcia krwi. co nie znaczy, że nawet jesli jest dłuższy niż norma (ok. 14,7 sek.) to lekarz się nie podejmie operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conwalya
Jejku jak bym chciała mieć tyle forsy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myslalam ze jestem sama,ja tez jestem umowiona na taka operacje juz za tydzien i bardzo sie boje ,ale jak pszeczytalam wasze pszezycia to troche sie uspokoilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo zawsze moim mazeniem i spelnie je tylko dzieki mojej ciezkiej pracy za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felkaaa
ja dowiadywałam się w SZczecinie w jednej klinice o koszt i powiedziei mi, że 2900. Po Waszych opisach widze, że jednak gdzie indziej wykonują zabieg o wiele taniej. Hmm- szukam dalej innej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka18
czarna to gratulacje!! i jak samopoczucie po zabiegu? nie bylo wcale strasznie, nie?:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
a ja mam problem bo chce miec operacje a nie wiem czyt o mozliwe przy chorobie tarczycy:(....odtsajce uszy to horror..mam chlopaka ktory mnie akceptuje..ale gdyby nie te uszy to wiem ze moje zycie byloby inne i bylabym barfdziej pewna siebie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa67
ja też mam chorą tarczycę i to nic nie przeszkadza w operacji - korekcie uszu, ponieważ przeeprowadza się to w znieczuleniu miejscowym i nie ma wpływu na tarczycę. Gorzej jakbyś chciała operację piersi - to wtedy są przeciwskazania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top łan
ja zrobiłam sobie uszyska jakieś 5 lat temu (mam 25 lat) w łodzi w klinice na piotrkowskiej (nie pamiętam nazwy) kosztowało 1500 zł. ból byl dosć mocny ale byłam szczęsliwa do czasu az zobaczyła uszyska po zdjęciu opatrunku. byłam w szoku, byly wiekie, niekształtne i jakby przyszyte do głowy. ile ja wtedy wylałam łez! ale uszy doszły do siebie i jestem z ich szalenie zadowolona! zmieniły jakośc mojego życia, serio, to nie przesada. jesli nie akceptujecie uszu to nie ma na co czekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda16
Ja mam 16 lat i też bym chciała sobie zoperować te uszy, bo wyglądam jak małpa :P ALe rodzice wybijają mi to z głowy, nie wiedzą, że to mnie krępuje i nie mogę im tego wyperswadować, ehh Ktos tu powiedział, że zabiegi korekty uszu sa bezpłatne. Wierzyć mi się nie chcę, niby dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka18
magda16 jest mozliwosc sfinansowania zabiegu przez kase chorych ale to chyba tylko sporadyczne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZA 30
WŁASNIE MIAŁAM DZIŚ ZDJĘTE SZWY.USZY SĄ OPUCHNITE....I WYGLĄDAJĄ MAŁO ATRAKCYJNIE....ZASTANAWIAM SIĘ, I TU MAM PYTANIE DO OSÓB PO ZABIEGU,CZY USZY PRZYLEGAJĄ WAM SYMETRYCZNIE, RÓWNO ,CZY JEDNO MNIEJ A DRUGIE WIĘCEJ? MI JEDNO ODSTAJE BARDZIEJ.........JEST TO TE ,KTÓRE W TEJ CHWILI JEST BARDZO OPUCHNIĘTE. POCIESZAM SIE, ŻE TO OPUCHLIZNA ZNIEKSZTAŁCA ODBIÓR, ALE ROZUM MÓWI MI, ŻE MAM SKOPANĄ KOREKTĘ........WIEM, ŻE NIGDY NIE BĘDĄ IDEALNE, ALE ROŻNICA 0,5 CM TO CHYBA COŚ NIE TAK..JAK TO U WAS WYGLĄDAŁO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jest juz powszystkim mam sciagniete szwy ,ale powiem szczerze ze nie bolaly mnie ,musze jeszcze chodzic w tej opasce 3 tygodnie jestem bardzo szczesliwa spelnilam moje marzenie ,dziewczyny wiem ze nie kazda stac na taki zabieg ale sa inne sposoby ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyty mam takie pytanie czy po sciagnieciu szwow mam nosic jeszcze pszez 3 tyg. opaske dzien i noc czy tyle trzeba czy to nie jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka18
zuza 30 ja mialam tak samo tzn wydawalo mi sie ze 1 jest bardziej odstajace lae to byla opuchlizna tezaz jest wszystko ok nie masz sie oc martwic czarnajesli lekarz nie kazal ci nosc na dzien to tylko w nocy. ja musialam ok 6 tyg nosic nanoc tzn musze on jeszcze zakladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZA 30
DZIĘKI ZA INFO IWONKA 18, TERAZ MAM INNY PROBLEM............OPUCHLIZNA ZESZŁA LEKKO ALE TO OPUCHNIETE UCHO BARDZO MNIE BOLI,SZCZEGÓLNIE JAK SIĘ ŚMIEJĘ,JAK SKRĘCAM GŁOWE , JAK MYJĘ TWARZ I SKÓRĘ NA POLICZKU SCIĄGAM KU DOŁOWI.TO TAK JAK BY MI SZEF PĘKAŁ ......MAM SCHIZĘ.....CZY TO NORMALNE???POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZA JA TAKIGO PROBLEMU NIE MIALAM BO MOJE TROSZECZKE BYLY SINE TO WSZYSTKO I TYLKO NA DRUGI DZIEN MNIE BOLALO NIC PO ZA TYM ALE Z EGO CO WIEM TO MAJA BYC OPUCHNIETE ALE ,NIE MARTW SIE Z TEGO CO OPISUJESZ WSZYSTKO JEST OK POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
czarna opowiec wiecej..gdzie mialas operacje i ile kosztowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka18
zuza 30 ja tez tak mialam przez pare dni tzn jak sie smialam to mialam takie wrazenie dziwne jakby uszy sie ruszaly czy cos, nie umiem tego opisac o co mi chodiz;D a i ijak cos jadlam to ciezko m ibylo szeroko buzie otworzyc ale to doslownei przez 2 dni po zabiegu, znieczulenie i opuchlizna zrobily swoje. pozdrawiam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec operacje robilam w Krakowie i kosztowala 2300 plus kazda wizyta 20 zl a bylo ich 3 zajebisty dr polecam ja naprawde nic nie bolalo a moje uszy nie byly spuchniete widocznie tak mialo byc co chcialabys jeszcze wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 30
DZIEWCZYNY,DZIĘKI ZA INFO. PEWNIE DUŻO PANIKUJĘ...........MAM NADZIEJĘ ,ŻE JAK JUŻ BÓL MINIE, TO BĘDE W PEŁNI ZADOWOLONA. NA RAZIE POŁOWICZNIE:):)ALE JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JAK TA OPUCHLIZNA I WSZYSTKIE NIEMIŁE WRAŻENIA ZNIKNĄ ....UCHO PODRECZNIKOWO GOJĄCE SIE JEST PRZEŚLICZNE:)I DLA TEGO STWIERDZENIA WARTO JEST CIERPIEĆ!!!!!!PAMIETAJCIE, KAŻDA Z NAS JEST INNA,KAŻDY ORGANIZM BĘDZIE INACZEJ REAGOWAŁ !!!!DOWIEDZIAŁM SIĘ, ŻE MOJE OPUCHNIETE UCHO MOŻE DO 2 MIESIĘCY MNIE TAK BOLEĆ I JEST TO NORMĄ!!!!W WIELU PRZYPADKACH.ZBIERAJCIE KASĘ BO WARTO BYĆ SZCZĘŚLIWYM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robcie ich tylko w warszawskim MODEL -MED - tam nabijaja w butelke, choc jedyny lekarz, jaki im zostal otoczyl sie naganiaczkami i reklamuje sie jak moze. To oszusci i wydrwigrosze, podaje ich do sadu o umyslne niedbalstwo, a w rezultacie - oszpecenie. Zaden szanujacy sie lekarz nie zwiazalby sie z ta banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molka91
hej!nazywam sie olka i mam 15 lat.od dłuzszego czasu gnębi mnie myśl na temat moich uszu-sa odsatające.nie wiem co mam zrobic aby temu zaradzić.kiedyś non stop chodziłam z takich opaskach z materiału,ale niestety to mi nic nie pomogło a ponadto obcierało mi uszy.cięgle meczy mnie mysl dlaczego to musiło spotkac własnie mnie sposród milionów nastolatek na świecie:(zawsze mam pecha.rodzice mnie zgadzaja cie na operacje, ale ja musze ja zrobic bo inaqczej nie recze za siebie.meczy mnie chodzenie ciągle w rozpuszczonych włosach.chcialabym chodzić jak inne rówieśnice w kucyku, ale nie mogępomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×