Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość Emilia_20
do Uszatadziewczyna... owszem w Poliklinice na Romera pana Siwka.. Nie moge sie doczekac Efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_20
juz mam zdjete szwy, jest ok:) uszki juz nie odsaja, jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPOL
HEJ! ROBIŁEM SOBIE KOREKCJE USZU 10 LAT TEMU PŁACĄC 1000ZŁ W KLINICE W SZCZECINIE(NAJLEPSZA PODOBNO W RANKINGACH WPROST)???? HA HA PO KILKU MIESIACACH PO ZABIEGU NIE ROZPUSZCZONA NIC WBIŁA MI SIE W SKORE POWODUJAC INFEKCJE REZULTAT POPRAWKA ZABIEGU I ANTYBIOTYK TERAZ Z PUNKU WIDZENIA SIEBIE W LUSTRZE ZABIEG JEST OK! BO POPRAWIŁ MOJA SAMOOCENA I LEPSZE SAMOPOCZUCIE ALE JEST JESZCZE JEDNA KWESTIA JAK SPIE W NOCY NA LEWYM UCHU KILKA GODZIN BÓDZI MNIE POTWORNY BÓL UCHA!!! STRASZNE ALE SIE PRZYZWYCZAIŁEM POZDRAWIAM PIPOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIPOL
HEJ! ROBIŁEM SOBIE KOREKCJE USZU 10 LAT TEMU PŁACĄC 1000ZŁ W KLINICE W SZCZECINIE(NAJLEPSZA PODOBNO W RANKINGACH WPROST)???? HA HA PO KILKU MIESIACACH PO ZABIEGU NIE ROZPUSZCZONA NIC WBIŁA MI SIE W SKORE POWODUJAC INFEKCJE REZULTAT POPRAWKA ZABIEGU I ANTYBIOTYK TERAZ Z PUNKU WIDZENIA SIEBIE W LUSTRZE ZABIEG JEST OK! BO POPRAWIŁ MOJA SAMOOCENA I LEPSZE SAMOPOCZUCIE ALE JEST JESZCZE JEDNA KWESTIA JAK SPIE W NOCY NA LEWYM UCHU KILKA GODZIN BÓDZI MNIE POTWORNY BÓL UCHA!!! STRASZNE ALE SIE PRZYZWYCZAIŁEM POZDRAWIAM PIPOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pipola
A czy to właśnie to ucho, w które wdała Ci się infekcja boli jak na nim śpisz ? Ja miałam nierozpuszczalne szwy tylko zawkłe wyciągane. Chirurg mówił, że te rozpuszczalne są złe dla skóry (infekcje itd) Teraz już wiem co miał na myśli. Zastanawiam się jak to bedzie u mnie, słyszałam że boli do 10 miesięcy jak się spi na uszach, ale swoją drogą, jak przed zabiegiem spałam za długo na którymś uchu to też mnie fest bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ten problem
:( odkad pamietam chodze w rozpuszczonych wlosach, moje jedyne zdjecia w zwiaznych pochodza z wczesnej podstawowki, kiedy jeszcze nie mialam takiego wplywu na to jak wygladam (kucyki wiazala mi mama) teraz mam 21 lat i mysle ze w rok uda mi sie odlozyc 2000 zl, nie wyobrazam sobie wyjsc w kucyku, zdarzylo mi sie to doslownie kilka razy np do sklepu i czulam sie koszmarnie, ze wszyscy na mnie patrza itd, w ogole przy ostajacych wlosach odpada tylko ladnych fryzurek. Mam juz tego dosc. Czesto slyszalam ze mam "skrzacie uszy":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czy orientujecie się gdzie i u kogo w Gdyni i lub okolicach można zrobić korekcję uszu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLORETTA
WITAM! WCZORAJ MIAŁAM ZABIEG W KATOWICACH U DR. MAZANA,JESZCZE NIE WIDZIAŁAM SWOICH NOWYCH USZU ALE MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ TAKIE O JAKICH MAŻYŁAM PRZEZ OSTATNIE 20PARĘ LAT.CIERPIAŁAM CAŁĄ NOC I NADAL ,KETONAL NIE DZIAŁA, ZAŻYŁAM TRAMAL JEST CIUT LEPIEJ ALE WCIĄŻ BOLI.POJUTRZE JADĘ NA ZMIANĘ OPATRUNKU,WRACAJĄC DO ZABIEGU TO TRWAŁ OK 1,5 GODZ.ZUPEŁNIE BEZBOLESNY PRZEBIEGŁ W MIŁEJ ATMOSFERZE .WYCINANE MIAŁAM JESZCZE ZNAMIE Z JEDNEGO UCHA,KOSZT 3500 CAŁOŚĆ WRAZ Z WIZYTAMI KONTROLNYMI.CIERPIĘ !!!!!!ALE JESTEM BAAAAAAAAARDZO SZCZĘŚLIWA ŻE MAM TO JUŻ ZA SOBĄ ,SAMA NIE WIEM DLACZEGO TAK DŁUGO ZWLEKAŁAM ,NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC KIEDY ZEPNĘ SOBIE WŁOSY I NIE BĘDĘ MUSIAŁA KAMUFLOWAĆ USZU, A NA BASENIE WYNUŻAJĄC SIĘ Z WODY NIE BĘDĘ SIĘ ZASTANAWIĄC JAK TERAZ WYGLĄDAM CZY ABY WSZYSCY NA MNIE NIE PATRZĄ.POZDRAWIAM WSZYSTKI MAJĄCYCH TO ZA SOBA ORAZ KTÓRZY JESZCZE SIĘ NIE ZDECYDOWALI -NIEMA NA CO CZEKAĆ POWADZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
do Emilka ja tez mialem na ulicy ROMERA W PT mam zdjecie szfow bardzo sie ciesze i nie moge sie doczekac efektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
jestem po zdjeciu szwof uszka bardzo przystaja i sa sine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
czy to normalne? chcialbym zeby troche odeszly...boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam ten problem. mało tego bałam sie czy nie będę żałować po operacji. Byłam na \" zabiegu\" trwało to 40 minut jedno ucho. W Czechach konkretnie w Ostrawie jest klinika prywatna nazywa się Laserowe centrum. Metody leczenia laserem. Super sprawa bo po laserowym zabiegu nie widać blizn. Cena obu uszu 1730 zł płacimy w złotówkach pomimoze wszystko odbywa się w czechach. Lekarz właściciel Kliniki Igor Janik jest specjalistą chirurgii plastycznej i zajmuje się nie tylko uszami nosami liftingami twarzy... Pierwsza wizyta jest w ośrodku zdrowia w Cieszynie na polskiej stronie i kosztowała 100 zł teraz podobno tylko 50 zł. Każda następna wizyta jest gratis. Umawiacie się na zabieg i obsługa zawozi cię do Ostrawy, czeka na ciebie i zabiera spowrotem do Polski. Opatrunek nosi się 10 dni i nie można moczyć tego. Konkretnie nie myć włosów. Szwy zdejmują albo w Polsce albo w Czechach. To zależy gdzie się umówicie. Wszystko gratis. Płacisz tylko za ten zabieg. Ja miałam troche skomplikowany przypadek i miałam już trzy operacje. Ucho było tak zniekształcone że nie można było za pierwszym razem zrobić ok. Po wygojeniu stale odstawało ale coraz mniej. Dopiero po zejściu opuchlizny widać efekty. Ale polecam. Widać że gość zna się na rzeczy. W Polsce to podobno 3000 kosztuje. Więc ceny są różna. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
dziewczyno!!! Po co ci jakies Czechy w Lublinie na ul.ROMERA jest poliklinika mialem tam zabieg u dr. Siwek bardzo przyjemny chirurg zna sie na rzeczy i ma najtaniej w Polsce zabieg kosztuje 1600 zl polecam tego chirurga dzieki niemu moje zycie sie zmienilo:) jest super..po zdjeciu szwof sie balem bo bardzo przystawalu a teraz odeszly i nawet nie widac ze byly operowane.POLECAM tego chirurga.Jestem szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej. Pytaja to odpowiadam! No ja do Ostrawy mam kilkanaście kilometrów a do Lublina parę ładnych godzin jazdy. Tez jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym
polega ten zabieg? Wycinają chrząstkę za uchem czy wywijaja małżowinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
to zalezy jakie jest twoje uszko nakszescie chrzastka jest wycinana i skrobana przynajmniej ja tak mialem..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunia17
hej! mam 17 lat i marze o pięknych uszkach jakie ma wiekszosc moich kolezanek, przez prawie cale swoje zycie chodze w rozpuszczonych wlosach i mam juz tego dosyc ;( nigdy nie mialam chlopaka bo zawsze jak ktorys do mnie startowal to go odtracalam bo balam sie ze jak zobaczy te uszy to itak mnie zostawi..;( teraz jestem w nowej szkole i ciagle chodze w opasce i nikt nie wiem o moim problemie ale jest mi ciezko bo ciagle musze w niej chodzic chociaz o wiele lepiej wygladam bez niej. Bardzo chce tej operacji ale troche sie boje bo czytalam rozne opinie ze to jest straszny bol itp...doradzcie mi co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
kunia powiem ci tak jestem po zabiegu ponad dwa miesace i moje zycie jest calkiem inne.. a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiunia17
ja jestem z krakowa i chyba sie juz zdecydowalam...pablo a powiedz mi czy to naprawde tak bardzo boli? aha i czy jest mozliwosc ze ucho odskoczy i trzeba powtarzac zabieg? bo czytalam o tym na forach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
nie odskoczy jak jest dobrze zrobione...boli 2 noce nie spane wogole glowa nie bardzo mozna krecic a potem oki..al plecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Credka
Zapraszam do tematu "mam odstajace uszy , ile kosztuje operacja?" strona 6... moze komus przydadza sie informacje z mojego zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobic
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobic
pablo 1243 ile masz lat? chodzisz jeszcze do szkoly? gupio ze pytam ale ja chodze do 1LO i to jest wlsnie najgorsze... od dwoch lat dzien wdzien mysle o tych zjebanych uszach :( strasznie mnie denmerwja, chcialbym zrobic sobie operacje i to bardzo, ale boje sie wlasnie jak to odbiora inni.. znajomii, ze szkoly z klasy ... moze miales podobny problem... kobiecie pooperacji latwo sie zamaskowac pod dlugimi wlosami, tym samym nie maja takiego problemu co ja bo u nich roznica z przed i po operacji nie musibyc odrazu zauwazalna... mam nadzieje ze mnie rozumiecie, wszyscy pisza jak sie operacii boja itp, ja sie jej wcale nie boje, boje sie jej skutkow poczatkowych :( pozatym wiem ze z kasa niebyloby poblemu.. ze rodzice by sie na operacje zgodzili, tylko ze sie wstydze im o tym powiedziec ze cchem ja sobie zrobic.. moze ktos mial podobny problem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co mam zrobic
wiesz ja tez chodze do 1 LO i wlasnie za 2 tygodnie mam operacje :) ja mam lepsza sytuacje bo w szkole nikt nie wie o moich uszach bo zawsze je maskuje i znajomi bardziej by byli zdziwieni jakby nagle zobaczyli ze moje uszy odstaja, dlatego chce to szybko zrobic zeby nic nie wyszlo na jaw :) a co do rodzicow to ja tez sie balam im o tym powiedziec ale jakos to z siebie wydusilam i bylam zaskoczona reakcja mamy ktora powiedziala ze godzi sie na to i byla zdziwiona ze wczesniej jej nie powiedzialam co mnie tak gnębi...powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo1243
dziewczyny zastanowcie sie jak chdzicice jeszcze do szkoly to troche lipa bo zeby dobrze sie uszka zagooily to trzeba 3 tyg po miesiacu u mnie nic nie bylo widac..ja tez sie martwilem o reakcje przyjaciol ale teraz sam sie z tego smieje:) a to jest mile jak chce sie byc piekniejszym:) ale ciesze sie ze to zrobilem i jak bym mial zrobic jeszcze raz to bym robil :) bol jest ale warto:) polecam..powiedzcie mi tylko ile u was zabeg kosztuje???pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×