Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość ivonka18
nie jestes pełnoletnia wiec na operacje zgode musza wyrazic rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi ze nie bedzie ciezko sie przyzwyczaic ja jestem 2 mc po zabiegu i nie pamietam jak wygladaly moje uszy.Moze widok ich wyparlam ze swiadomosci.Wreszcie szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buzia
a buzia jak? bardzo sie zmienia wyglad twarzy? bo wiesz, jak ja robilam "proby" ulozenia uszu przed op to takie calkiem przylegajace kompletnie mi sie nie podobaly. Nawet sama mowilam lekarzowi ze leksze sa wg mnie takie naturalnie, ze 2-3 cm odstajace od glowy.Moze dlatego ze moje byly wrecz prostopadle odstajace, i innego widoku nie moglam sobie wyobrazic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marcia
ok Marcia, to jak sciagne ten opatrunek to podziele sie z Toba wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz dzis
Dzis sciagam opatrunek.. Kurcze, no boje sie troszke, nie wiedzialam jeszcze swoich nowych uszu.. 3majcie kciuki za efekt.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i juz wiem
Ide jutro szwy sciagnac. Opaske nosze od soboty, od kiedy sciaglam opatrunek. Co do wrazen to coz..narazie uszy mam jakby pryszyte do glowy. Jeno jakby bardziej od drugiego..i to mnie niepokoi. Boje sie ze jak szwy sciagna i bede tylko na opaske zdana to uszy sie odksztalca i beda nierowne ;( tak sie tego boje ze chyba juz zawsze bede w tej opasce chodzic. No coz, teraz za wczesnie na takie scenariusze, wiem, zreszta zapytam jutro lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatynka
no i powiedz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
u kogo zrobic uszy? moje 2 typy skupin bielecki skwiercz ----------------------------------------------------------------------- 15:15 uszatynka doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewa
ja mialEM odstajace uszy i tak jak wy pisalyscie cholernie mi to przeszkadzalo odkladalem kase az zrobilem operacje w Warszawie klinika sfera, zabiek robila Pani Danieluk, znieczulenie miejscowe bolaly tylko uklucia gdy bylo robieone znieczulenie pozniej juz absolutnie nic nie czulem a nawet spac mi sie chcialo, po operacji mailem na sobie jagby chelm jakis:) zostalem nastraszony ze bedzie strasznie bolalo wiec bylem przygotowany na wielki bol a prawda jest taka ze mnie nie bolalo tylko ok 12 w nocy sie obudzilem to wziąłem proszka, ok 10 rano pojechalem na zmiane opatrunku byly opuchniete i troche bolaly ale to naormalne tez mialem wrazenie ze jedno jest wieksze od drugiego, ale juz teraz roznica jest kolosalna. Zabieg mialem 24 kwietnia w bandazu chodzilem 2 tygodnie i co dzien mailem opatrunki robione po tym czasie pojechalem na zdjecie szwow, i musze teraz chodzic miesiac w opasce znaczy nie musze ale takie sa wskazania zeby w pierwszym miesiacu chodzic w niej, wkur.. mnie ona ale wole jeszcze troche sie pomeczyc i miec spokoj. Musze spac w niej jeszcze przez 3 miesiace Pani doktor powiedziala ze musze na nie uwazac przez rok ale to dala mi z takim duzym zapasem, sa dni ze bola troche ale juz jest lepiej... roznica jest ogromna polecam kazdemu operacje kto kiedykolwiek mial kompleks uczu odstajacych, nadal ciezko sie wspomina ten okres naszczecie mam go juz za soba, komu mowilem o tym to mi odradzano ale teraz ciesze sie ze nie dalem sie przekonac przez piierwsze dni mam zdjecia z tego jak moje uszka wyglądaly dzien po dniu jesli ktos chcialby cos ode mnie jakies pytania czy cos to moj mail ukaszek26@go2.pl pozdrawiam..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleznka janka
matko jak ja bym chciala miec operacje uszu, ale mnie nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diakini
dziwczyny tak to jest, że niektórzy akceptują siebie, a inni nie; czasami związane jest to z doświadczeniami z dzieciństwa - bo takiego plastusia to pamieta się do końca życia; moja kuzynka zopreowała się niedawno w Medycynie Urody na ul. Oświatowej 14 w Warszawie i jest cała szczęśliwa. Nawet sie wyprostowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mate89
a gdzie mozna znalezc dr Czopkiewicza? prosze o szybka odpowiec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj spytać u chirurga, blizny/tatuaże można trochę zcinać lub zetrzeć, można parę w jedną zmienić itd. Efekt - mniej widoczna blizna/tatuaż.Technich jest pare,lekarz sam dobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to mi sie przekleilo z worda :(, koszt operacji nie jest taki straszny pobiac pod uwagę ile można zyskać, koniec kompleksów i uśmiech na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc
gdzie albo u kogo zrobić taką korektę uszu w Krakowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagula
jestem 1 dzien po zabiegu.. jestem bardzo szczesliwa ze wkoncu moglam to zrobic:) bylam w takim szoku ze z tego wszystkiego zapomnialam o wzkazowkach lekarza na temat pielegnowania uszu po korekcie:( mam takie 2 gazy przy uszach a uciska je opaska taka specjalna... lekarz powiedzial ze mam ja sciagnac po 5 dniach i smarowac uszy macsia natluszczajaca ale niw weim czy teraz czy dopiero jak sciagne to wszystko czyli po pieciu dniach? prosze powiedzcie mi co i jak.bede bardzo wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagula
jeszcze nie widzialam swoich uszkow ale bola::( ale da sie to wytrzymac a co myslicie o klinice w szczecinie na ul. mickiewicza 55 czy ktos tam moze robil uszka? czy zadowoleni jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu u
cześć dziewczyny ja mam pytanie czy zabied boli? ja mam odstajace uszy i chce sie wybrać na taki zabieg i sie troche boje że to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatadziewczyna
ja chyba się zdecyduję na operację przez całą szkołę chodziłam w rozpuszczonych włosach więc złośliwe docinki rówieśników na ten temat mnie ominęły... potem powoli się oswajałam z tym, teraz mam 20 lat i chodzę w wysoko upiętym kucyku, ale mam wrażenie że ludzie którzy mnie znali wcześniej z rozpuszczonych włosów dziwnie reagują jak widzą moje uszy, chociaż ja się już do nich przyzwyczaiłam i mnie to wcale nie razi moja mam oczywiście mówi, że mam śliczne uszka i jest przeciwna sama męczę się z podjęciem decyzji już od dłuższego czasu, tym bardziej że dla mnie to duży wydatek sama nie wiem a jak uważacie - jak to określić czy ucho jest odstające czy nie, bo moje uszy odstają niewiele, na 2cm i czy to rzeczywiście takie straszne? boję się żeze ściśle przylegającymi uszami moja twarz bedzie kanciasto wyglądać, czy da się zrobić tak żeby uszy lekko odstawały na 1cm, czy nie da się przewidzieć rezultatu takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję jeszcze link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3201847&start=150 Tam na str. 6 opisałam swoje dotychcasowe przeżycia i bede dopisywać na bierząco. w czwartek miałam zabieg, dziś jest niedziela i do dziś mam \"turban na głowie\" (opatrunki obwiązane do okoła głowy bandażem). Od jutra opatrunki i na to zwykła opaska maretiałowa przez 10 dni (dzień i noc), i kolejne 10 dni 10 (tylko w nocy) i koniec. w czwartek mam kontrolę. Boli to niestety. Sam zabieg nic, ale pózniej jest cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uszatadziewczyna
Mnie chirurg zapytał jakie chce mieć uszy powiedizałam, że absolutnie nie przyklejone do głowy jak by mnie walec przejechał bo to brzydko wygląda. Ja w kitce nie chodziłam wcale. Skoro chodzisz w wysoko upiętym kucyku to chyba Ci zbytnio uszy nie przeszkadzają, bo dziewczyny z kompleksem na tym punkcie nigdy nie robią kitek, a jak muszą to naciągają włosy na uszy. Ja 1 ucho miałam odstające, a 2 tylko troszkę, ale zoperowałam 2 żeby były takie same. Za 2 lata biorę ślub i bedę iść pewna siebie z upiętą fruzurką jak ja chce, a nie tak żeby jakoś wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatadziewczyna
chodzę w kucyku, bo cały czas w rozpuszczonych włosach się nie daj, ale przezskadzają mi uszy jak nie wiem co, strasznie źle się czuję, a wszyscy mi wmawiają, że mam normalne uszy i operacja to głupota, a ja sama nie mam odwagi żeby się na to zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika44
cześć dziewczyny czy możecie mi coś napisać o klinice dr Bieleckiego w Poznaniu? czy to jest dobry chirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usztadziewdzyno to kaprys
Też uważam że usztadziewczyna poprostu jest próżna bo jakby miała kompleks to by sie nie zastanawiałą nad operacją, i gdyby faktycznie miała odstające uszy to by jej ludzie nie odradzali. Ja jestem po operacji i nie załuje! Wczesniej nigdy nie chodziłam w upiętych włosach. Parę razy zrobiłam kitkę ale taką że zaciągałam włosy na uszy. Kiedyś nie wyszłabym po prostu w normalnej kitce z domu. Więc zastamów się bo to chyba tylko kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatadziewczyna
dlaczego kaprys? widuję czasem dziewczyny które mają bardziej odstające uszy niż ja i nie wstydzą się ich pokazywać, jeszcze zakładają do nich wielgachne kolczyki, to że ja swoje uszy pokazuje też nie znaczy że mi nie odstają na co dzień wiąże włosy w kitkę, bo mam długie i po prostu mi tak wygodnie, kiedyś w ogóle nie wiązałam, ale jakoś się z tego wyleczyłam i dosyć długo to trwało, początkowo nawet po domu nie wiązałam włosów ale np. na imprezę bym w życiu nie poszła w koku i pozostaje mi tylko bycie czupiradłem, na studniówkę nie poszłam bo wiedziałam że się fajnie nie uczeszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_20
Witam serdecznie! Jestem 2 dni po operacji, a wlsciwie po korekcie uszu i moge juz cos Wam powiedziec na ten temat... Otoz zabieg tral jakies 1.5 godziny, wykonywany byl w Lublinie i kosztowal mnie 1600zl. Najbardziej boli znieczulenie :(, sam zabieg praktycznie nic, tylko w jednym uchu cos czulam a tak to nic. Teraz boli, czuje jakbym dlugo nocila bawelniana opaske na glowie, czuje takie ciagniecie... Ale da sie wytrzymac,ze by miec piekne uszka:) Jade w sobote na zdjecie szwow i mam nadziej, ze bedzie wszystko ok, nie moge sie doczekac efektu:) w razie pytan piszcie na @ albo na gg 206645. Pozdrawiam, Emilia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatadziewczyna
ja też bym chciała sobie zrobić uszka w Lublinie, ale jeśli się namyślę to dopiero w grudniu. Emilia_20 - czy miałaś może zabieg w poliklinice na Romera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×