Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość łabędź
ja miałam zabieg wczoraj, teraz jestem na ketonalu, ale niewiele pomaga, myslalam, ze do dzis przejdzie - niestety nie. nie jest to jakis starsznie ostry, przeszywajacy bol, ale dosyc mocno piecze i po drugim dniu to juz jest dosyc meczace. w nocy tez mialam problem z zasnieciem, ale jakos sie udalo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja jutro mam zabieg nie wiem jak przezyje bo karmie synka piersia i raczej nie bede mogła brac przeciwbolowych ale mi mo wszystkozniose ten bol bo od zawsze marze o normalnych uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie juz nic nie boli czasami cos ciągnie ale to nie jest bol ale opatrunek mi sie zsuwa mam nadzieje ze do jutra wytrzyma a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś 5 dni po operacji, prawda? I jeszcze Cię coś tam ciągnie? Hm. Mnie już właściwie nie boli, ale regularnie łykam ketonal. Ja jestem trzeci dzień po. A kiedy masz zdjęcie szwów? Dziś? Mam jeszcze takie pytanie do wszystkich, powiedzcie mi, czy zmienialiście sobie sami opatrunek aż do zdjęcia szwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja łącznie wziełam 4 apapy drugiego dnia 1 pierwszego3 i tyle teraz moge powiedziec ze nic nie boli boje sie tylko jednego zeby mi kiedys uszy nie odskoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrowiec
eLo Jestem z Warszawy i mam 17 latek. Może mi ktoś polecić wlasnie jakiegoś lekaza bo sie zdecydowałem na operacjie niebyło to łatwe po moje uszy nieprzeszkadzją mi az tak bardzo jak niekturym tutaj.Nieboje sie zadnego, bulu ani zdejmowania szwów poniewaz juz mialem za sobą jedną opercjie zszywania brody i wiem ze to niejest straszne ;];].Jedyny problemik jest jak powiedzieć o tym rodzicom bo to jest dosyć wstydliwe nigdy niemówiłem że moje uszy mi przeszkadają. Mam duzo kolegów i koleżanek niewiem jak mnie zaakceptują ale kij z nimi najwyżej beda omnie gadac ze 2 dni,a i jeszcze jedno ile trzeba czekać aż bedzie mozna w pełni ćwiczyć na wf itp ponieważ trenuje sztuki walki i bede musiał przerwaćtrening tylko nieiwem na jak długo (lipa) zadnych sparingów z kolegami też niebedzie. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta331
Witam wszystkich, przed i po, ze wszystkimi się łącze w smutkach i radości. Również niedawno zdecydowałam się na operację po 26 latach męki i jestem bardzo zadowolona. Masakrowiec , ponieważ ja miałam operację w Warszawie to mogę Ci polecić dr. Jarosława Stańczyka z kliniki Linea Corporis. Jest to lekarz dla którego zawód jest pasją. Operacja u niego kosztuje 2400 i płacisz tylko za pierwszą konsultację 100 zł i zero kosztów dodatkowych. Szwy są zdejmowane po 7 dniach od operacji i dalej musisz nosić opaskę na noc i ew w sytuacjach kiedy mógłbyś zahaczyć uchem o coś i nieopatrznie je oderwać :) więc nie musisz się obawiać o treningi. Tak naprawdę jeśli się dobrze czujesz to nie ma żadnych przeciwskazań abyś następnego dnia mógł normalnie funkcjonować. P.S. Do wszystkich po operacji, ja już jestem miesiąc po, czy Wasze chrząstki też są takie sztywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, co masz na myśli mówiąc, że masz sztywne chrząstki? Jestem trzy tygodnie po operacji i w sumie mogłabym powiedzieć, że są trochę takie nie do końca moje, tzn. jeszcze u dołu trochę bolą, ale nie są aż takie super sztywne, żebym miała panikować. Pewnie przez jakiś czas jeszcze takie będą. Napisałaś tego posta dosyć dawno... Jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta331
Cześć, przez jakiś czas po operacji nie mogłam ich nawet odgiąć zeby przemyć były sztywne jak "druty". Na szczęście to już przechodzi. Kupiłam sobie żel na zmiękczenie szwów po operacyjnych i przyznam że jest duża poprawa już ozdyskuję normalne czucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioccodinave
Witam Ladybird, widze, ze jestes już po zabiegu. Ja swój mialam dzisiaj, nie było tak strasznie jak niektórzy pisali na tym forum, troche bola mnie uszy, nie moge spać -ale do przeżycia. serdecznie Cie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioccodinave
Do malutka, Ja miałam dzisiaj (a w zasadzie wczoraj:-) zabieg w ENELMEDzie w Wawie. Koszt zabiegu to 2500, za zmiane opatrunku i wizyte kontrolna nic nie placisz. SAm zabieg nie jest taki straszny, poczujesz tylko lekkie ukłucie przy znieczuleniu - trwa 1,15. Ja byłam u p. dr Krzysztofa Potockiego-bardzo mily i sympatyczny. Jedyny minus to dyskomfort bandazu na glowie (ale tylko przez dwa dni) i bezsennosc...Biore ketanol, uszy troche bola-ale do przezycia. Zobaczymy co bedzie dalej, pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioccodinave
a w razie pytan pisz na fioccodinave@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aknovi
Cześć wszystkim. Całe życie męczę sie z moimi uszami i w końcu zdecydowalam się na operację .. ale zanim udam się do lekarza to chcialabym wiedziec kilka rzeczy... Czy mozna tez zmienic ksztalt uszu? Moje poza tym, że są odstające to są strasznie duże i jedno jest szpiczaste :| nawet jak by nie odstawały to byłyby brzydkie... Czy da się je zmniejszyć i zaokrąglić? Kolejne pytanie to czy znacie jakiegos dobrego chirurga w Trojmiescie ktory by sie tym zajal? I jaki jest sredni koszt takiego zabiegu? bo jak przegladalam strony internetowe to ok 2500zl... i jeszcze taki drobiazg, czy jak juz sie zupelnie zagoją uszka to czy można kiedys je przekłuć żeby nosić kolczyki? Pozdrawiam. a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwuSIAczEK999
hej wam też mam odstające uszy......... i nawet rozpuszczone włosy nic nie dają.....mam 13 lat ....ile kosztuje operacja....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesia307
Witam Wszystkich ponownie, mialam zabieg w styczniu, pytanie mam, czy moge juz przekuc uszy?? jesli nie to ile musze czekac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talibka20
Do Anesia307: z tego co mowila mi pani doktor to najbezpieczniej jest odczekac pol roku po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwio
dziewczyny przekłujcie najpierw uszy a potem róbcie operacje :) nie tak od razu ale mniej bedziecie na pewno czekac niz zeby przekluwac bezboleśnie po operacji ;) mialam robiony taki zabieg....hoho ile temu to bylo? mialam 14 la, pocierpialo biedne dziecko ale nie żaluje;) tylko kiedy was zapytaja czy srodek ucha 'przyszywac' czy gora to lepiej gore (jesli macie z gory bardziej odstajace), bo mi teraz ona troche odstaje ale jest super poza tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anesia 307 i jakie masz teraz uszka? bo ja tez robilam w styczniu zabieg,odeszly Ci bardzo,czy troszeczke ,bo mi jeszcze nie odeszly gora,a poza tym okolo 3 milimetry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anesia 307 i jakie masz teraz uszka? bo ja tez robilam w styczniu zabieg,odeszly Ci bardzo,czy troszeczke ,bo mi jeszcze nie odeszly gora,a poza tym okolo 3 milimetry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczki
WITAM MOI DRODZY DWA M-CE TEMU MIAŁAM ZABIEG I BYŁO DOBRZE SZYBKO SIĘ ZAGOIŁY RANY, MAŁO BÓLU A TERAZ MOJE USZKO ODSKAKUJE I JESZCZE TROCHE A BĘDZIE WYGLĄDAŁO JAK KIEDYŚ CO ROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesia307
jakie mam? hmm myslalam ze wyjdzie to inaczej, nie jestem do konca zadowolona, prawe troche bardziej odstaje ale i tak jest lepiej niz bylo i tym sie pocieszam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zadowolona,bo tu takie rzeczy sie czyta,ze glowa mala.dobrze,ze wczesniej tu nie wchodzilam,bo pewnie ciezko byloby mi sie zdecydowac na zabieg.moje prawe ucho,tez ciut bardziej odeszlo,ale gdy patrze wprost do lustra,to tego nie widac wogole,tylko przy dotyku czuje mala roznice.mam nadzieje,ze juz tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczki
a może udałybyśmy się do lekarza u którego robiłyśmy operacje na korekte?tylko który z nich chciałby zrobić za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesia307
mi na wizycie kontrolnej mowil o korekcie, ale jak zapytalam o koszty to juz nic nie powiedzial, tylko ze jak mi sie nie podoba to moge sie zglosic za kilka miesiecy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata100
ello. mam pytanie do wszystkich którzy przeszli korekcję uszu. pracuję i się ucze w związku z tym nie mam za duzo czasu, więc chciałabym wiedziec czy jak wezmę wolne 2 tygodnie to czy po tym czasie wszystkie siniaki i opuchlizna zejdą i czy po 2 tyg nie odczuwa sie juz zadnego bólu bo nie wiem czy w takiej sytuacji bym wysiedziała w pracy, a do tego nie chciałabym zeby ktoś zauważych ze cos kombinowałam z uszami. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia123
Witam Czy ktoś słyszał o doktor Jaklik z Katowic??Jakie opinie, pomóżcie Kogo ewentualnie polecacie z tyh okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×