Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość gosiunia11
Temat - Zioła Tybetańskie . Czytałam i oglądałam w telewizji program i metamorfoza Pani poseł Anny Kalety świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa zafascynowania buddyzmem i to że pije Tybetańskie zioła . Ja od roku piję zioła Tybetańskie i również schudłam przez ten czas ponad 30 kg . Czuję się świetnie , zdrowo i jestem bardzo zadowolona . Naprawdę wszystkim szczerze polecam te zioła . Ja kupuję je na www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna jak schudniesz 20kg w miesiąc to będziesz ewenementem xD Ale jojo to będzie na bank.... zawsze po głodówkach jest jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Głodzenie się to najgorsza rzecz jaką można zrobić. lepiej jeść mniej i częściej. W ogóle to jeśli ktoś poważnie myśli o zrzuceniu na stałe bez efektu jojo to warto pomyśleć nad konsultacją ze specjalista. Na przykład taka dieta 100 dni: http://vimed.pl/100-dni/. Pod nadzorem profesjonalisty i dostosowana do indywidualnego kodu metabolicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia pomogę
biegaj albo przejeżdżaj się rowerem przynajmniej 1 godzinę , dużo pij ok0,51l na godz, twoje śniadanie powinno wyglądać tak : kanapka z pomidorem (bez żadnych dodatków), szklanka wody, i na deserek jakiś owoc np. 6 truskawek, obiad:sałatka warzywna lub owocowa (nie dodawaj śmietany ani dodatków np. nie sól nie piperz) , sok własnoręcznie robiony bez cukru a na kolację woda do szybszej pracy jelit żeby nie zdążyła wchłonąć tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki , razem z wami przeżywam te dodatkowe kilogramy . Powiem wam ze okolo 3 tygodnie temu znalazłam stronkę z ćwiczeniami na brzuszek i na uda potem szukałam dalej i znalazłam forum na którym dziewuchy pisały o domowej roboty peelingu z kawy i cynamonu . A teraz powiem wam coś takiego w tydzień po sumiennym treningu i peelingu (3 razy w tygodniu) brzuch zrobił się mniejszy i nawet uda wyglądały troszkę lepiej lecz przyszły cudowne święta i szlak trafił mój wysiłek jedyne co pozostało mi to jędrniejsza i gładsza skóra ,jestem na siebie zła ale już wiem jak teraz moge sobie pomoc dodatkowo przeczytałam tu o kapuście włącze ją do mojego ulepszonego super planu ;P I od nowa ... PS. Z chęcią podałabym wam dziewczyny stronkę do tych ćwiczeń ale niestety zgubiłam jej adres , na szczęście zapamiętałam sobie te ćwiczenia (ich się nie da zapomnieć;P) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5kg w tydzień- to nie tłuszcz tylko woda odejdzie z organizmu,dlaczego masz takie podejście do JEDZENIA?? jedz mniej- NIE ŁĄCZ WEGLA Z BIAŁKIEM ostatni posiłek o 18 tej potem tylko płyny- musisz tak dobrać swoje menu ,aby nie chodzić głodna, to podstawa! POWOLUTKU I DAJ ORGANIZMOWI CZAS! Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanciaa xp
Hej ja mam lat 17, wzrost 164 i 62 kg też chce schudnąć nawet wiem jak ale brak mi na to czasu. z tego co mi wiadomo to moja przyjaciółka schudła ok 20 kg i to dośc szybko ale problem został w nogach, a mojej bratowej siostra jezdzila codziennie po 15 min na rowerku i ma szczuple nogi a brzuch yyy masakra pływa aż, więc jazda na rowerze bądz rowerku jest dobra na schudniecie w dole, a co do diet ogolnych to moja kolezanka piła duzooo wody jak czula sie glodna, duzo ruchu i odpuscila sb slodkosci i mniej jadła i jak widzialam ja co tydzien w kosciele nie wierzylam jak ona szybko chudnie, moja przyjaciolka jadła mało i czesto, np na sniadanie byłka z czyms lekko strawnym i malo kalorycznym, przed obiadem jabłko a na obiad 2 małe ziemniaki bez tł.. mieso trzeba jesc bo ucze sie o tym i to pomaga a w szczególnosci drób, a ziemniaki nie polewajcie sosem bo to jest strasznie tuczace, podobnie jak makaron itp. przed kolacja jadła jogurt a na kolacje przed 18.00 zjadła kawałek chleba... musicie jesc tak by sie czuliscie nie najedzone ale nie glodne, badz dieta garsciowa tyle ile wam sie w reku zmiesci tyle zjedźcie tak x5. starajcie by wasza dieta byla rózna by wit nie zabraklo ani nie zbednych rzeczy. Poczujecie głod pijcie TYLKO wode NIE GAZOWANĄ. Słyszałam ze skakanka tez pomaga i wgl. duzo cwiczcie ale tez za duzo nie biegajcie bo ja biegałam i mam strasznie umiesnione łydka, bylam sportowcem i mi tak zostalo tak 30 min szybki marsz w dzien w dzien pomaga. a co do robienia brzuszek no pani od wf pow ze to nie najlepszy pomysl bo chcemy sie tł pozbyc a nie zwiekszyc miesnie brzucha. Pow ze to wszystko skutkuje bo znam wiele przypadków, słyszalam i czytałam. Odłózcie smakołyki i do dzieła . cwiczenia i dieta pomoga ale nie mówie ze od samego poczatku. próbujcie wszystkiego ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszkrzywic
Ja schudłem ok 20 kg, więc mam kilka rad dla osób początkujących. Przede wszystkim nie nabierajcie się na jakieś cud tabletki itp. Wydałem naprawdę sporo kasy, myśląc, że po spożyciu magicznej tabletki, schudnę, jednak sporo się myliłem. Tabletki i wszelkie suplementy to tylko wspomagacze, które jedyne co robią to przyspieszają odchudzanie, ale żeby schudnąć nie trzeba ich W OGÓLE stosować (dobre są na teraz, jak na lato chce ktoś dobrze wyglądać). No i warto wiedzieć, że większość to nawet nie wspomaga odchudzania ;-] więc trzeba wiedzieć jakie są dobre, a nie popularne (kasa, kasa i nic więcej moi drodzy) Po drugie, nie myślcie, że jak będziecie robić np. same brzuszki to schudniecie - bo to NAJWIĘKSZA bzdura, o której też się przekonałem po czasie (niestety). Nic wam nie da, że będziecie latać na siłownię i robić same ćwiczenia. Jeśli chodzi o głodówki to już w ogóle nie wspominam, bo to największa głupota ;-) Ja schudłem niemało, a to co jest najistotniejsze to to, że prawie w ogóle nie ćwiczyłem (raz po raz tylko na basen chodziłem), nic się nie głodziłem, a suplementów brałem tylko trochę, żeby szybciej schudnąć. Wszystko dzięki właściwemu sposobowi odżywiania, czyli małe, regularne porcje, a nie rzadko i duże. Białko wysokiej jakości (zwierzęce i roślinne), zdrowe tłuszcze, węgle o niskim IG (jeśli spożywasz o wysokim IG - tylko tyjesz), dużo wody (30ml/1kg masy ciała) itp. Pozdrawiam i powodzenia ! http://schudnij.miejcel.pl/skuteczne-odchudzanie/ - odchudzanie krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa ty na kazdym topiku jestes w takiej sytuacji z e reklamami siejesz idz juz z sobie , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Zdrowe Odchudzanie. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną metodę odchudzania. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu masakra
Czy na tym forum jest ktoś normalny ?? poważnie co to za masakra jakaś ??? czy wy wszyscy po wariowaliście ? głodzić się żeby schudnąć ? spójrzcie najpierw w lustro i mocno zapier**lcie sobie w twarz ... zamiast czytać te bzdury skorzystajcie z rady dietetyka , to zdrowe i 1000 razy leprze niż to co przeczytałam na tej stronie . i do tego będziecie mogły jeść praktycznie wszystko , bo ustali wam dietę według waszego ulubionego jedzenia ... nie wiedziałam że są jeszcze takie osoby ? to jest tak głupie że żę aż chore ... ćwiczenia tak ale z żadnej innej opcji od was bym nie skorzystała !!!! A po drugie chcecie się odchudzać a nie potraficie nawet poprawnie pisać może od tego zacznijcie , bo nie wiem czy jaki kolwiek facet chciałby wygłodzoną idiotkę .... to już jest nie modne ... Pozdrawiam Paulina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka32
Zamiast diety polecam wyrobienie w sobie nawyków żywieniowych. Sama sprawdziłam porady z http://bogatyumysl.pl/ Tam są ciekawe artykuły właśnie na temat odchudzania w tym wyrobienia nawyków żywieniowych. Polecam przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1989m3x7
W ostatnim czasie wyszperałam owy portal o odchudzaniu jakszybkoschudnac.org. Zastosowałam się do wskazówki w nim opisanej i rezultaty były zniewalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalolita1234
Hej mam 18 lat 155 wzrostu 64 kg. i niestety problemy z nadwagą . Bardzo chciałabym szybko schudnąć do wakacji ale nie wiem jak po prostu chyba brakuje motywacji i oczywiście dobrej diety Bardzo chciałabym żeby ktos mnie wspomógł dobrą radą i jakimś pomysłem na super dietkę. Z góry dziękuję. I liczę na wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko to nie wiem czy tak zdrowo i czy wogóle sie da ale u mnie pare tygodni diety cwiczen dodatkowo Aqua Slim poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz56565
najlepiej jest połączyć zdrowe odżywianie z jakimś spalaczem tłuszczu, ja tak schudłem 15 kg więc działa, w ogóle polecam sobie wpisać w google dieta nykuk to tam babka pisze o tym jak własnie takim sposobem schudła 20 kg w 2 miesiace, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko nie znaczy trwale, zbyt szybkie odchudzanie to gwarantowany efekt jojo, żeby tego uniknąć można stosować http://www.acetomale.pl/ odchudzanie będzie łatwiejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skutecznie i zarazem zdrowo ? wydawało mi się że to nie możliwe. Jednak dużo czytałam że ludzie chudną na tabletkach Slimcea. Dogłębnie sprawdziłam temat. Zaczełam od składu, który był bardzo bogaty w porównaniu z innymi środkami na rynku. Po konsultacjach dowiedziałam się że skład jest w pełni bezpieczny. Sprawdziłam więc działanie i okazało się że połączenie tych substancji daje całkiem spory spadek wagi przy zastosowaniu jakijkolwiek diety. Polecam Slimcea każdej która ma problem z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMucha
Dla mnie bardzo ważne jest to że dzięki Foreverslimowi w końcu udało mi się schudnąć.Nie twierdzę że jest to w 100% jego zasługa bo również byłam na diecie.Ale według mnie bardzo wspomógł cały proces odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudłam dzięki figurze extraslim, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Naturalny preparat, więc chudłam bezpiecznie i do tego bez efeku jojo. Wagę trzymam od prawie roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w momencie gdy uświadomiłam sobie że pora się za siebie wziąć sięgnęłam po tabletki raspberrybio5 i od razu poczułam różnicę. Bardzo szybko powróciłam do formy i przestałam mieć problemy z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Novoslim jako jedyny przynosi super efekty mniej się po nim je i waga spada naprawde szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, Novoslim jako jeden z niewielu naprawde daje spektakularne efekty, nie spodziewalam się że środek z tak niskiej półki cenowej może być tak skuteczny schudłąm na nim 10 kg prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobną opinie jednak o tabletkach Slimcea które stosuje już 2 miesiąc. Zanotowałem spadek wagi o 9kg a jeszcze miesiąc kuracji przedemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam slimcea. oprócz hamowania łaknienia świetnie przyśpiesza przemianę materii. Połączenie te daje fajne i szybkie rezultaty po kilku dniach nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×