Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość załamanaa
dlazcego tak szybko przytyłaś? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
zawsze wazylam 64kg ale postanowilam schudnac na wesele kuzynki schudlam do 60kg potem przytylam do 64kg potem znowu sie odchudzalam schudlam do 62kg i rzucilam sie na jedzenie no i teraz mam rezultat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
aaaa....a już myślałam że to hormony :O yak to jest z tym odchudzaniem :O ale muszę zrobić coś z udami :/ ...jakby tego było mało-całe nogi i plecy mam w bliznach po syfkach :O i tego też musze się szybko jakoś pozbyć :( oczywiście niewiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
hmm...ja za to mam celuitis;( na pupie... ja nie mam takiego miejsca z ktorego bym chciala koniecznie schudnac z wszystkiego ;) co do blizn to mialam kiedys taka plamke na rece to wygladalo jak blizna i dermatolog przepisal mi masc i po 3dniach znikla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
jaką maść? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
nie wiem gdzie ja mam juz jej nie uzywam;) jak znajde to ci napisze co to za masc nie pamietam nazwy:P juz sie zastanowilas co bedziesz jadła:>?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
postaram sie jesc jak najmniej... kupie jutro kapuste i spróbuję upichcić jakąć zupke ;) i na 100% biore jutro ten obrzydliwy adipex zeby nie chciało mi sie zrec :O kapusta to chyba dobry pomysł? juz wiem do kiedy mam czas :O tylko 9 dni :O umreeee...... gdyby to były chociaż 2 tygodnie :O byłoby o tym łatwiej myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
dlaczego tylko 9dni? mozesz powiedziec?..KAPUSTA TO DOBRY POMYSŁ UGOTUJ SOBIE ZWYKLEGO KAPUŚNIAKA I JEDZ GO PRZEZ JAKIS CZAS POTEM ZMIEN GO NA ZUPE OGORKOWA;) SCHUDNIESZ NA TYM NAPEWNO;) KURCZE JAK ZALATWILAS SOBIE ADIPEX? AA I JESZCZE JEDNO DZIALA ON NA CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
za 9 dni jade nad morze...brde musiała pokazac swoje oblesne cielsko...już nie raz wywalałam je na plaży....w sumie nie znam ludzi więc mnie gucio obchodzą -ale tym razem jadę z kuzynką....ona żyje słodyczami...a jest bardzo szczupła...głupio mi przed nią :O Adipex kupiłam przez internet :P działa działa....nie myśli sie wogóle o jedzeniu....z tym że ja trochę się go boję-mam małe problemy z sercem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se spokoj z adipexem
po kiego beirzecie te swinstwo? chcecie dorobić się kłopotow z serduchem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
fakt nad morzem nikt cie nie zna ale to i tak nic nie daje lepiej miec cialko takie ze kazdy zwraca na ciebie uwage pozytywnie niz takie ze wiara ma o czym gadac w druga strone..moje wszystkie kolezanki jedza tyle i sa chude a ja biedna..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
hehe....ja jak jestem nad morzem to cały czas siedze w wodzie.....ale ta odległość między grajdołem na plaży, a głęboką wodą potrafi się tak niemiłosiernie dłużyć....i serio-mój smalec to nic w porównaniu z bliznami :O ja już niewiem co robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
mam lepszy sposob--moze chcesz sie do nas dołaczyc:>??;) a swoja droga niezły pomysl z tym siedzeniem w wodzie caly czas a na przejscie odcinka z wody na kocyk proponuje zalozyc ogromne koleczko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
nie nie nei :P ja walcze tylko ze sobą :P staram sie nie obarczac problemami innych :P ale siedzenie w wodzie to najlepszy patent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
http://mmtwo.w.interia.pl/diety.htm wejdzcie sobie tutaj ciekawe czy te dietki pomagaja az tyle zrzucic w tak krotkim czasie. tez sie pisze do was z tym odchuudzankiem oby szybko pozbyc sie kg:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
Witamy;) wyprobowalam kiedys dietke ryzowa chudlam jakies 2kg w ciagu 3dni ale organizm sie przyzwyczail i juz nie chudnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
no witamy witamy :P ale gadaj ile masz lat, waga, wzrost :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
no wlasnie bo my tu z kolezanka prawie ze identycznie tylko roczek nas rozni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaa
...jest nadzieja że będe miałą trochę więcej czasu...nadzieja bardo nikła-ale zawsze jest :O dziś nie będzie tak jakbym chciała-bo ide na obiad do babci :( ....jutro też nie bedzie kolorowo, bo mama bedzie mi cały czas wciskać żarcie :O ...a od poniedziałku kapuściana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tokio hotel.............
siemka mam problem mam 13lat,waze 49 a wzroszu mam 151.niewiem czy dobrze wyze na moj wzrost i wiek..pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika12
Cześć . Mam 13 lat i waże 52kg. Wzrost 162cm. Za niecałe 2 tygodnie mam w szkole imprezę. Tam będzie chłopak, w którym się zakochałam. A na mnie żaden fajny ciuch nie wejdzie. Kupię coś a potem robi się szybko za małe. Wiem że jest to głupie ale proszę o pomoc. Chcę schudnąć tylko 2-3kg w 1,5 tygodnia. Jak to zrobić ? Pragnę wspomnieć, że często mam napady na słodycze. Proszę o pomoc......;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyaJG
ja chce schudnąc 5 kg ;p ale nie wie jak -,- mam 15 lat. tance, gram w kosza ale nic ;p jem codziennie warzywa itp. waga początkowa: 53kg wzrost: 161cm waga aktualna: 53 kg waga wymarzona: 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta xD
Sluchaj!! mam 15 lat i waże 59 kilo... ważyłam 65 .. nie uda ci sie w tydzien schudnąć wiecej niż 3 kilogramy wiem o tym sama... GLODÓWKA TO NAJLEPSZA SPRAWA!! POGŁÓDŹ SIE.. A JAK JUŻ NIE MOŻESZ TO ŻRYJ SAŁATE!! ALBO KISIEL LICZ KALORIE WSZĘDZIE! I WAŻ SIE CODZIENNIE I PILNUJ! 1 DNIA NIE SCHUDNIESZ NIC 2 I 3 MOŻE BEDZIE EFEKT ALE MALY 4 DZIEN ZOBACZYSZ! BEDZIE WIDAĆ EFEKTY... NO I CHODZ NA BASEN! NIE PIJ KOLII TYLKO WODE DUUUUUUUUUUUUŻO WODY! SERIO TO DZIALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek55
3 lata temu schudłam 12 kg bo nagle przestałam jeść, nie zamierzałam stosować diety tylko jakoś samo z siebie wyszło. Niestety poszłam na studia, zamieszkałam poza domem i zaczęłam jeść głownie na miescie. Proszę pomóżcie mi bo za 1,5 miesiąca jadę na obóz i chciałabym schudnąć 8kg bo już się prawie w nic nie mieszczę :( Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekful
Proszę Pomóżcie mi! Mam 16 lat, 170 wzrostu i ważę prawie 100 kilo. Za miesiąc mam koncert i musze zrzucić jakieś 20 kg. Jest to możliwe?? Próbowałam już tyle sposobów, ale zaden nie działa. Proszę pomóżcie mi.!!! Jak ktoś chce to pisać na GG :13601282(jestem na niewidoczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczuśXddd
Hey ; * Mam pytanie i mam nadzieje że mi pomożecie :) Aktualnie waże prawie 51 kg, a mam dopiero czternaście lat:( Chce się dowiedzieć jak szybko, schudnąć przynajmniej 5 kg(ale bez głodówki), może jakieś ćwiczenia :D Dzięki za porady ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o to, jak szybko schudnąć to myślę, że warto byłoby się z kimś skonsultować. W necie można znaleźć wiele ciekawych info na temat tego, jak szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów ja np znalazłam info o tym, że można skutecznie schudnąć 10 kg w miesiąc ( tutaj możecie znaleźć info http://vimed.pl/lp/odchudzanie/?gclid=CLS_hYj5rKUCFUWEzAodtzTtYQ ) co do odchudzania w młodym wieku to powiem, że nie powinnaś się martwić swoją wagą. Bo jeszcze dojrzewasz i Twoje ciało i tak się zmieni. Więc nie masz co się martwić. Sama mając naście lat byłam bardziej puszysta niż w wieku dwudziestu kilku lat, a nigdy się nie odchudzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaa.
Chce schudnąc, ale jakos mi to nie wychodzi..;/ potrzebuje sprawdzonej rady jak szybko schudnoć...;] mam juz dosc swojego brzucha;/ Kto pomorze mi..? jezeli ma ktos jakies propozycje i moze mi pomoz niech napisze do mnie na gg-3368769

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam złą wiadomość.... tylko MŻ przez około pół roku efekt murowany MŻ to zwykłe mniej żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka 1123
Mam 20 lat i pracuje jako sprzedawczyni w markecie z materiałami budowlanymi. Mam problem po poronionej ciąży nie mogę spaść z wagi ważę 65 kg i mam strasznie odstający brzuch, wygląda to jakbym dalej była w ciąży. Niedługo wakacje pomóżcie mi choć trochę pozbyć się tego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×