Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny. Zapewne wiele z was próbuje schudnąć na różne sposoby. Ja też próbowałam na parę sposób lecz żaden nie był skuteczny. W akcie desperacji zakupiłam ten preparat: http://kaitect.com/1sAD Byłem nastawiona dosyć sceptycznie, ale naprawdę pomógł ! Schudłam 15 kg w 2 tygodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko oznacze nieskutecznie. Ja się pół zycia tak odchudzałam i w efekcie byłam ciągle gruba. Dopiero kiedy podeszłam do tego z głową, zmieniłam swoje nawyki i nastawienie, to kilogramy spadły na dobre. Mnie akurat pomógł NaturHouse, bo kompletnie nie wiedziałam, jak jeść, żeby było smacznie i niskokalorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slimunox okazał się tym czego potrzebowałam aby w końcu schudnąć.Wcześniej byłam na dietach ale one raczej przynosiły marny skutek.Stosując te tabletki odchudzanie wyglądało zupełnie inaczej.A efekty jakie uzyskałam na dietachh mogłam tylko o takich pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szybko i przyjemnie to seks dwa razy w tygodnu. Jeszcze kochana zdrowie ci się poprawi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Foreverslim niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje odchudzanie z Foreverslim dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na: www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasiaa
nie da sie szybko i skutecznie - lepiej powoli a długotrwale. ja mam dietę od Pani Katarzyny Gryko i widzę powolny ale dobry progress. wiec o to chodzi żeby uczyć się zmieniać nawyki żywieniowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny (i chłopaki? ;) Sam schudłem 40kg i z doświadczenia wiem, że aby fajnie schudnąć dieta musi stać się raczej stylem życia, bo wtedy się do tego nie zmuszamy tylko to jakoś tak łatwiej przychodzi. Jest mega dużo rzeczy o których można by napisać, ale odsyłam tylko do tej strony https://www.fitczaja.pl/blog bo tam już jest pierwszy bardzo ważny artykuł na temat właśnie trzech pojęć, które na pierwszy rzut oka są takie same, ale NIE MOŻEMY między nimi postawić znaku równości czyli: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. Ciekawe - polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po 3 miesiącach praktycznie miałam taką wagę jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to Foreverslim jest jednym z najlepszych środków na odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie schudłam 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena34l
Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia http://nplink.net/Jhfxq1v4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreveslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się w końcu osiągnąć. W końcu nie mam nadwagi i dla mnie tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo pomogło african mango,wybór jest duży ale zdecydowałam się na ten https://africanmangosklep.pl od producenta vital progres, bo ma największe stężenie afrykańskiego mango i takim sposobem w dwa miesiące pozbyłam się 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałem z usług www.Misjadieta.pl w Katowicach. Bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×