Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość gość
Ja akurat z zastosowania Foreverslimu jestem bardzo zadowolona. W 3 miesiące schudłam 12 kilo i jak dla mnie to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat udało się trwale schudnąć dzięki Foreverslim ale jeżeli odpukać musiałabym jeszcze kiedykolwiek sięgnąć po tabletki to ponownie wybrałabym Foreverslim.Wole nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Również stosuję mango z africanmangosklep.pl i efekty są całkiem niezłe , na razie - 5,5 kg ale kuracja jeszcze trwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zachęcam do odwiedzenia www.klinikasylwetki.xja.pl , szeroki wybór srodków wspomagających odchudzanie, dobry kontakt, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmariusza

wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki figurena. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o tabletki wspomagające odchudzanie, to nie ma lepszego środka jak Slimunox. Ja w każdym razie dzięki tym tabletkom pozbyłam się 13 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

W moim przypadku wybór suplementacji przy odchudzaniu był w sumie prosty. Slimunox wcześniej swosowała z sukcesem moja przyjaciółka i poszłam jej śladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też stosuję mango z tej strony, polecam po dwóch miesiącach 7 kg w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Szybko i bezpiecznie z poradami z bloga zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Polecam kupić krokomierz i mierzyć kroki. O tej metodzie przeczytałam tutaj: <a href="https://szanujezdrowie.pl/20-000-krokow-dziennie/">Metoda na odchudzanie >>></a>

Już po kilku tygodniach zobaczyłam niesamowitą różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka

Biorąc Slimunox schudłam ale bałam sie tego że niestety po skończonej kuracji bez tabletek bardzo szybko ponownie przytyję.Ale nic takiego się nie stało przez te trzy miesiące nauczyłam się jeść inaczej to znaczy przede wszystkim mniej i zdrowiej.Teraz to procentuje jem normalnie ale mniej a waga pozostaje w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Arjuna Cephalexin 500 Mg Side Effects Propecia Recensione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mnie koleżanka przekonała do tabletek odchudzających. Poleciła mi tabletki Foreverslim. Po nich schudłam 8 kilogramów juz po miesiącu odchudzania. Wczesniej próbowałam kilku różnych diet ale bez efektów dlatego przekonałam się do tego typu odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikki

Mi z tych wszystkich diet i detoksów bardzo smakowały soki Nuja - pożywne, sycące i bogate w witaminy. Takie oki to ja mogę pić, a nie te sklepowe pełne cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria

W sumie nie znam osoby która by stosowała Foreverslim I której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 10 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila32

Ja zdecydowałam się na zatosowanie Slimunox. Moim zdaniem nie ma lepszego i bardziej obecnie skutecznego środka wspomagającego odchudzanie, jak właśnie te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Najskuteczniejszym środkiem na odchudzanie jest Slimunox, bez żadnej ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japonka

Ja schudłam bardzo szybko bo w kilka miesięcy dzięki foreverslim, i na dodatek mam lepsze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra

Mi na lepsze wyszło branie Slimunox, w 2 miesiące 6 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha6

U mnie po 3 miesiacach stosowania Slimunox waga spadła o 16 kilo. Ja jestem bardzo zadowolona, a tobe tez życzę sukcesu, bo naprawdę warto się starać, a co ważniejsze, jest to naprawdę osiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata32

W moim przypadku bardzo skutecznym okazało się zastosowanie obok diety Foreverslim. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek, które pomagają w pokonaniu nadwagi, nie czynioąc spustoszenia na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimunox który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

W sumie straciłam 13 kg na Foreverslimie. Dużo pracy wykonałam, jestem 2 miesiące po kuracji, można powiedzieć, że odwróciłam sobie życie do góry nogami, ale największe znaczenie ma dla mnie to, że jestem już całkiem inną osobą. Inne podejście do diety, inne podejście do ruchu... I tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zajrzyjcie sobie na bloga zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o jednym. Jak szybko schudniesz, to jeszcze szybciej przytyjesz. Efekt jojo murowany. Lepiej tracić kilogramy powoli, ale na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Ja do swojej diety 2 razy dziennie biore tabletki Foreverslim, i efekty sa widoczne już po 2 miesiącach od stosowania, ja dałam rade schudnąć w te 2 miesiące az 9kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romka

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi

Jeśli chcecie szybko i skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że zmienicie dietę i będziecue ją stosować przez jakiś czas, bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko to wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę dodatkowo polecić Biphasic Slim, który prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jak coś to piszcie: Zuzia - 881 354 456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×