Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość Zenek56
Ja polece wam therm line man. To suplement diety dla facetów, ale jest też kobiecy odpowiednik. Mnie udało się po nich schudnąć i nie żałuję, że kiedykolwiek sięgnąłem po wspomagacz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcesz Schudnąć
Chcesz naprawdę schudnąć ?.....: www.OdchudzanieZiolaTybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety Slimcea. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam coś koło 10kg. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela_777
Myślę że udało mi się szybko schudnąć bo schudłam 9 kg w 5 tygodni. Stosowałam dietę Sandruni i dalej stosuję bo chce jeszcze schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się stracić 11 kg przy pomocy tabletek foreverslim. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaa991
Ja powiem tak również nie wierzyłam nigdy,że można schudnąć metodą lekko i przyjemnie bez wysiłku z suplementem, przyznam się nawet,że zawsze hejtowałam znajome,że wierzą w takie bajki jak wypisują w reklamach... ale ale po pewnym czasie gdy spotkałam się ze znajomą z której wręcz się śmiałam że stosuje suplement african mango http://szczupla-kobieta.pl widziałam efekt gołym okiem a nie widziałyśmy się z 2 tygodnie a ona wyglądała od razu inaczej, dyskretnie wypytałam o ten suplement i co robi jeszcze oprócz niego ale powiedziała mi że tylko regularne jedzenie i ten suplement i oczywiście spacerek raz na jakiś czas,dodała że miesiąc 10kg a ja tak tak sobie mów:) ale z czystej zazdrości po prostu kupiłam i Ja i co nie mogłam uwierzyć schudłam w 2 miesiące prawie 20 kg. Wiecie jak było mi głupio spojrzeć moim koleżankom w oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie schudnąć szybko ? polecam Wam Slimcea. Sama schudłam 12kg a nie wierzyłam że to możliwe.. poleciła mi koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilona
Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Foreverslimu waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się całkowicie z napisanymi tu opiniami, sama brałam Foreverslim i jak najbardziej uważam, ze jest to środek jakiego długo wcześniej szukałam. W końcu udąło mi się skutecznie pozbyć wałeczków, które doprowadzały mnie po prostu do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomist jak stosowałam foreverslim to dietą specjalnie się nie przejmowałam, owszem starałam się jeść jakieś 200 kcal mniej od zapotrzebowania i unikałam fast foodów, ale to wszystko co robiłam a schudnąć i tak mi się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odchudzałam się stosując Foreverslim i to właśnie dzięki jego znacznej pomocy schudłam.Ale u mnie wahania wagi są troszeczkę większe między 1 a 1,5 kg.Ale zdarza się to tylko w połowie cyklu wtedy jestem po prostu opuchniętaa potem waga wraca do normy.Więc według mnie jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska662
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów;) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne;) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam całą nadwagę dopiero na foreverslim, więc mogę potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają. Rozsądnie dobierałam tabletki, w zasadzie na podstawie składu i skuteczności. Ostatecznie trafiłam na foreverslim i to była dobra decyzja. Nawet nie sądziłam, że będę w stanie stracić aż tyle kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaalenaaa
spróbuj suplementy :) ja nie wierzyłam w te wszystkie cudowne suplementy diety dopóki nie zaczęłam sama brać amlan forte od vital progres https://amlanforte.com/ Oczywiście starałam się trzymać dietę i ćwiczyć, ale tłuszczyk po prostu znikał w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ausia_panienka
Ja teraz mam silną motywację, bo za trochę ponad miesiąc szykuje się wesele siostry :) Stawka jest wysoka, więc zdecydowałam, że trochę sobie pomogę i jestem mega zadowolona :D Stosuję piperine MAX https://www.piperinemax.pl/. Fajny skład, dobrze się czuję, no i rezultaty! W dwa m-c zrzuciłam prawie 8kg. Przy ćwiczeniach i diecie powinno mi się udać osiągnąć cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoich tabletek odchudzających jestem bardzo zadowolona.Foreverslim pomógł mi pozbyć się nadwagi.Była również dieta i regularny ******le bez Foreverslimu to wszystko nie było by takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam stosowanie suplementu diety IQacai wraz z żona go używamy i już po kilku tygodniach widać efekty,poleciłem go również znajomym i Oni też sobie go chwalą,jestem pewien,że i Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie bezpiecznie i niekoniecznie trwale?? Tzn co ?? Chcesz sobie mózg uszkodzić, czy żołądek byle tylko schudnac kilka kilo szybko??a potem do końca życia sie leczyc??jechać na lekarstwach? Nie wiesz chyba co mowisz. Nie chcesz schudnac trwale? To co chcialabys schudnac w tydzień 10kg a w kolejnym przytyc 20kg????? GŁUPOTA. Jesli chcesz naprawde schudnac zamow sobie catering dietetyczny z www.fitandeat.pl u nich mnostwo ludzi chudnie bardzo duzo i nie tyja z powrotem. Sporo moich znajomych zamawia, bo widze w pracy jak jedza z pudełek od Brzezińskich. I przynajmniej wiedzą co robią, bo szanują swoje zdrowie. Ja zamierzam zaczac zamawiac tez od przyszlego miesiaca. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox rzeczywiście działa. Straciłam w sumie 14 kg w trzy miesiące. Jakoś nie prowadziłam specjalnej głódówki, starałam się jeść racjonalnie. To mi dało w sumie bardzo dużo, ale istotne, że nadal nie wróciłam do złych przyzwyczajeń, jestem szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, co napisal ktos powyzej, fitandeat to najlepszy sposob. stosuje od 5 miesiecy, jestem bardzo zadowolona,bardzo duzo juz schudlam, a ani razu nie bylam glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ! również polecam catering www.fitandeat.pl , jest bardzo smaczny i dania bardzo urozmaicone, dieta jest glikemiczna, wiec szybko się chudnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto chce szybko schudnąć powinien poczytać o trendach panujących w Hollywood (gdzie jak wiadomo idealna sylwetka zawsze jest na pierwszym miejscu). Tam koboiety stawiają na chili i zawartą w nim kapsaicynę. Sama stosowałam chili habanero w kapsułkach czyli habaicynę. Po habaicynie mój metabolizm przyspieszył, a co najważniejsze przestałam podjadać, może sobie to wmówiłam że tak będzie, ale najważniejsze że zadziałało. Polecam poczytać i o kapsaicynie i o habaicynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaa654
jeżeli chcesz skutecznie schudnąć czyli bez efektu jojo to nie ma czegoś takiego jak szybko powoli ale z głową. Poczytaj sobie ile można schudnąć biegając https://adamed.expert/czy-biegajac-mozna-schudnac-jak-i-ile-biegac-zeby-schudnac/ sama zaczęłam w tamtym biegać i efekty widać juz po 3 mce także spróbuj plus zdrowa dieta i kilogramy polecą w duł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak Foreverslim pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×