Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __sylwka__

!!! XANAX !!!

Polecane posty

Gość gość
Witam. Ja kupuje od stałego dostawcy bez problemu. Oryginalny prosto z czeskiej apteki. Paczkę wysyła za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości. Dla zainteresowanych podaje email: bartekforma24@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Mama do odsprzedania 2 opakowania Alprox po 30 tabletek (razem 60 tabletek)- jedno opakowanie 0,5 mg (za 13,50zł), drugie opakowanie 1 mg (za 23 zł) – data ważności 11.2018 i 01.2019 Oraz Sulpiryd TEVA : 1) 2 opakowania 100 mg po 24 kapsułki hermetycznie zamknięte (razem 48) 2) 1 opakowanie 100 mg napoczęte, gdzie jest 20 kapsułek hermetycznie zamkniętych 3) I 28 kapsułek 100 mg zapakowanych oddzielnie w małym foliowym woreczku (przez jakiś czas udawałam, że biorę i przekładałam do tego małego foliowego woreczka..)- daty ważności to 10.2018 i 01.2019. Razem 96 kapsułek. Za wszystkie 96 sztuk - 28 zł. Wysyłam Pocztą Polską, dlatego plus koszty wysyłki, chyba, że odbiór osobisty w Łodzi. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość: mamamonikalodz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam xanax przez ok 3 miesiące ,przepisano mi to "tak po prostu " lekka ręka . Miałam problem ze zdrowiem i przepisano mi lek by wszystko się uspokoiło . Na początku cieszyłam się jak nigdy ,lek działał na mnie inaczej ,byłam tak zestresowana ze po wzięciu tabletki 100 g na dzień czułam się bardziej pobudzona niż senna . Minęły problemy ze stresem , czułam się rewelacyjnie ,mało przejmowałam się otoczeniem i ludźmi . Zajmowałam się swoimi obowiązkami i było idealnie . Tragedia nastała w momencie kiedy miałam zmniejszyć lek nabiejszą dawkę . Pierwszy dzień odstawienia leku był najgorszym dniem w moim życiu . Miałam leki ,paranoje i psychozę . Bałam się wyjsc na dwór jak widziałam zmiany w pogodzie ,coś nie do opisania ,nigdzie wcześniej nie myślałam ,ze takie rzeczy miga istnieć . Przez pare dni bałam się być sama i wychodzić . Leki stopniowo zniknęły ale pozostała apatia i depresja . Coś okropnego ,obiecałam sobie ,ze nigdy nie tknę takich leków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie benzo, to bym pewnie nie zdała ustnej matury, ustnych egzaminów na studiach, prawka i nie poszłabym na wesele XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb maniek
Nie zmieniam zdania, xanax to syf. Nie biorę od 9 lat. Życie jest jakie jest, ale prochy to droga do nikąd. Pozdrawiam żarłoków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaz55
Dzien dobry,czy toforum jeszcze dziala?Potrzebuje pomocy,wszystkie posty na temat depresji sa z ubieglych lat,mam przepisany przez doktora Lexapro,ale dziala dopiero po okolo 4tygodniach i chcialabym sie wspomoc Xanaxem,czy mial ktos doswiadczenia w tym kierunku?Prosze o pomoc ,moje zycie wisi na wlosku,mam mysli samobojcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam i mam oczywiscie w celu leczniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzania
Moja tesciowa brala xsanax 4 mies i mowi ze jej w tamtym ciezkim okresie pomogl bardzo i nie miala zadnych skutow ubocznych i odstawiennych .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afobam to to samo Co Xanax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten lek nadaje się na kilka dni,by przełamać się i przeprowadzić ważna(stresującą rozmowę)z pewną osobą,brakuje mi odwagi a trochę się tego nawarstwiło.Czy to mojej psychiki nie pokręci i na ile dni jest bezpieczne przyjmowanie tego leku?Lekarz ogólny o dziwo dał mi to lekką ręką.Dawka 0.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO i czy jest coś lepszego na jednorazową chwile co daje lepszego kopa odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo zdaje prawo jazdy i nie wiem czy poradzę sobie ze stresem, na ustnej maturze uratował mnie znajomy który dał mi jedną dawkę xanaxu (bodajże 0,5) i dało mi dobrego kopa... Gdyby ktoś miał sprzedać 1 opakowanie byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanax

Mam xanax jesli szukacie w roznych dawkach bezrecepty555@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×