Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

Poród w wodzie ... jakie jest Wasze zdanie ?

Polecane posty

Oczywiście mam na myśli poród pod okiem lekarza :) Czy u nas w Polsce wogule są takie szpitale gdzie są warunki do porodu w wodzie ? A może któraś z Was rodziła w ten sposób ? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sa szpitale gdzie mozna rodzic w wannie. Ja chcialam wlasnie rodzic w wodzie, ale niestety jest mnostwo przeciwskazan i się nie kwalifikuje:( u nas taki porod kosztuje 200 zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są przeciwskazania ? Wydawało mi się że każda kobieta może rodzić w wodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati*
Ja tez myslalam o tym zeby rodzic w wodzie. U nas na Pomorzu w Pucku kosztuje 100 zl, ale ciagle sie waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba miec dobre wszystkie wyniki (takze dodatkowe badania nalezy zrobic-na czystosc pochwy i na cos tam jesczze -juz nie pamietam na co), ciaza musi przebiegac prawidlowo. A nawet pomimo tego przed samym porodem moga wystapic przeciwskazania-no zbyt wysokie cisnienie, wysypka, itd,. Do porodu w wodzie wymagane jest tez zaswiadczenie od internisty, ze kobieta jest zdolna do porodu w wodzie. mi jednak pozostanie na pocieche prysznic podczas porodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu to faktycznie ... trochę jest tych warunków :( Ale zobaczę :) może uda mi się spełnić je wszystkie ;) Dziękuję za odpowiedź 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama isia
Zapraszam na mój topik :Poród w wannie w domu , tam jest opis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×