Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleńka25

Cholera, chyba go zdradzę!!!!

Polecane posty

Gość maleńka25

Mam męża od 3 lat.Jest starszy sporo ode mnie i trchę za bardzo ułożony i ...nudny. Kocham go. Wiem że to brzmi głupio i zaraz posypią się okropne komentarze ale...Poznałam kogoś przez internet.Napierw były rozmowy na czacie, potem gg, coraz bardziej intymne i gorętsze.Potem namietne maile..Spotkaliśmy się raz, rozmawialismy tylko..Na nastepnym spotkaniu pocałował mnie.Zwariowałam. Była u niego ostatnio...Całowalismy się i pieściliśmy i było cudownie. Nie poszliśmy na całość. On powiedział że zrobimy to jeśli ja będę pewna na 100% że chcę to zrobić. A ja chcę i wiem ze następnym razem sama będę go o to prosić.. Najgorze są wyrzuty sumienia w stosunku do meżą.zeby był jakimś draniem, to by było inaczej.Ale on jest taki porządny, taki idealny, wzorcowy maż.Tylko nie wiem czemu juz go nie pragnę.Od dłuższego czasu seks zmężem jest poprostu obowiązkiem.Chyba że zamknę oczy i wyobrażam sobie że jestem z tym poznanym na czacie.. Dziewczyny, napiszcie mi coś, poradzcie, albo odradzcie...Jestem taka zagubiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka25
I jeszcze jedno...Ja nie kocham tego drugiego.Z całą pewnością kocham męża. tamto drugie to jest tylko jakieś mega zauroczenie, mega pożądanie....Kurde, ale to wszystko głupie co napisałam..ale tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradź go zdradź
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużacz orgazmów---------> małe sporostowanie, on wcale nie jest taki doświadczony.Jest młodszy ode mnie.Ale może tego własnie mi trzeba ?Jakiegoś szaleństwa, dreszczyku.. Bo on jest taki inny od męża, spontaniczny, z szalonymi pomysłami...I tego jego maile..Drżę na samą myśl o nim...A maż? chocby nie wiem jak się starał w znajdowaniu nowych pozycji i technik, to poprostu mnie nie podnieca....:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... malutka, malutka ... :classic_cool: pójdź w me ramiona ... już ja Cie uleczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdradzaj, albo sie rozwiedz i badz z mlodszym obstawalabym jednak przy drugiej wersji, maz jeszcze ulozy sobie zycie, jesli Ty chcesz go zdradzic juz po 3 latach to co bedzie po 10? i twierdzisz ze meza kochasz? no, to musi byc wielka milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przespij sie i
zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob to o czym myslisz...ja tez kocham swoja dziewczyne a pieprze jej kolezanki jak dziki krolik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniani
tez kocham swoja laske..ale jej kolezanki sa rownie pociagajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babelb70
Wykładu robić Ci nie będę. Ja mam męża o roczek starszego ale w pożyciu intymnym nigdy nam się nie układało. Pracuję w instytucji, gdzie poznaje się mnóstwo ludzi. I poznałam faceta starszego o wiele, doświadczonego i podobno pewnego siebie.... Podrywał mnie na zabój. Sms-y, maile, propozycje wyjazdów, komplementy. Myślałam, że to coś ważnego byłam zauroczona, że komuś na mnie zależy, komuś się podobam i uległam. Było wspaniale przez chwilkę...Teraz ten Pan nie totalnie lekceważy, myślę, że byłam i jestem mu obojętna mimo tych wszystkich szumnych zapewnień. I teraz mam sprawę rozwodową w toku, bo mój mąż którego kocham i szanuję, który jest wielce zazdrosny, przez przypadek, czegoś się dowiedział...żadnych konkretów, ale tyle mu wystarczyło... Czy przelotna chwila warta jest utraty tego co się ma??? Zauroczenie nie jest warte takiej straty. pozdrawiam Bea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka 25 wiesz co sądze że jesteś nim zauroczona,ale zastanów się dokładnie ile to zauroczenie będzie trwało???Czy jest warte tego że zdradzisz męża???Pokusy czekają na każdym kroku ;)Człowiek musi wybrać odpowienią drogę,jeśl ulegnie konsekwencję będzie ponosił do końca życia niekiedy:) Więc cokolwiek zrobisz zastanów się dobrze kilka razy czy gra warta świeczki;) Życzę dobrego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIeńka25
postanowiłam umówić się z kolesiem przez gg na małe ruchańsko:P tylko zdaje mi sie, że nasze ostatnie spotkanie, kiedy nie podszliśmy na całość... chyba go to zezłośćiło:O jak mam namówić go na kolejne spotkanie, by nie wyjść na jakąś napaloną dziwkę i delikatnie dać do zrozumienia, że będzie namiętny seksik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcer
mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIeńka25
erotomanom mitomanom jak ojczulek dziękuje🖐️ sam pewnie nie masz kobiety i walisz konia pod fotki z internetu:O żałosny jestes babelb70 - twój mąż cię rzucił, nie dał ci żadnej szansy?? napisz jak to sie stało i dla czego ten przygodny facet zaczął cie ignorowac, co zrobilas zle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocórek
....................@........@.............................. ...................@@......@@............................. ..................@@@@@@@@............................ ..................@@@@@@@@............................ ....................@@@@@@.............................. .....................@@@@@...................@@........ ....................@@@@@@..............@@........... ...................@@@@@@@............@@............ .................@@@@@@@@@........@@.............. ................@@@@@@@@@@.......@@.............. ...............@@@@@@@@@@@........@@........... ..............@@@@@@@@@@@@.......@@........... ..............@@@@@@@@@@@@.....@@............. ...............@@@@@@@@@@@@@@@............... .................@@@@@@@@@.@@......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego ja juz zerwalam ze swoim niedoszlym przyszlym mezem... Choc nie bylo latwo- ciezko rozstac sie z kims \"idealnym\". Moj ex jest identyczny jak twoj maz, ale skoro przestalam go pragnac i kocham jedynie po przyjacielsku to mi to nie odpowiada. Nie chcialabym kiedys znalezc sie w twojej sytuacji. Jestes dorosla i odpowiedzialna za swoje czyny- rob jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dostał to, co chciał ;) wpisał ją na listę zdobyczy :) mężowi rogi przyprawił :classic_cool: dzięki czemu zmniejszył swoje :classic_cool: klątwę na Ciebie maleńka nakładam :classic_cool: sama chciałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Wałbrzychu
nie zgadzam się z Ojcem,a co on może wiedzieć?jest (chyba) facetem ,a faceci są puści w TYCH sprawach,myślą tylko o pieprzeniu a kochają tylko swoje ego...... Maleńka 25 masz rację zdradzaj ile wejdzie :) pamiętaj,że dobry seks jest jak pucharek bitej śmietany ;pyszny i słodki ale trzeba go zjeść szybko bo opadnie..... ja też zdradzam męża ,jest ode mnie starszy o prawie 18 lat mamy dziecko,jesteśmy szczęśliwi w życiu ale seks.....myślę,że wiesz co chcę powiedzieć.... zdradż,ale tak,żeby mąż nie wiedział,bo wtedy nie chciała bym być w Twojej sytuacji... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak corki moje grzeszne ... pucharek śmietany bitej (osobiscie?) pięć minut w ustach, całe życie w biodrach :classic_cool: w tym wałbrzychu skażenie środowiska jest chyba gorsze, niż myslałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dowiedzialam
kilka dni temu ze zostalam zdradzona, jeden raz podczas wyjazdu. cociaz kocham go z calego serca nie wroce do niego.nie wolno tak ludzi krzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zawsze się znajdzie ktoś kto się podszywa pod inne nicki? Przecież to mało zabawne... i takie dziecinne... Dzięki za wszystkie(no prawie wszystkie) rady.Nie wiem jak to będzie.Na razie wciąz jestem pod wpływem wczorajszych chwil.Może jak ochłonę to nabiorę trochę dystansu. O ile ochłonę..Kochałam się z moim mężem dziś rano i miałam orgazm, pierwszy raz od jakiś dwóch miesięcy..Mąż był ucieszony moim nagłym apetytem na sex.Żeby on tylko wiedział że to nie z nim tak naprawdę się kochałam... bo myslami byłam z kim innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwqfqwee
yyy... nieśmiało zaproponuję... autorko, skoro przerasta cię ta sprawa, zdaj się na kogoś, idź do kościoła (lej na mszę, raczej gdy będzie pusto) i wyrzuć z siebie lęki, mówiąc o nich w duszy, poproś Boga by ci pomógł, żebyś mogła wybrać to, co jest dla ciebie naprawdę dobre i żebyś odnalazła najlepszą dla siebie drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×