Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abada

Kuzynka obraziła sięże nie zaprosiłam na wesele jej dzieci.

Polecane posty

Gość My zaprosiliśmy
ludzi z dziećmi. Akurat tych dzieci jest niewiele, bo razem pięcioro, ale dwójki nie będzie, bo sa poniżej 2 lat i rodzice zostawią je z babcią, natomiast pozostała trójka przyjdzie, ale są to 10, 11-letnie dziewczyny, tak więc nudzić się nie będa, ani tym batrdziej przeszkadzać. Trudno mi ocenic, czy to faux pas, czy nie. , to, co zrobiła autorka topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogunie2790
tak najlepiej wpierdzielić się na wesele z trójką albo czwórką dzieci... savoir vivre nakazuje dać w prezencie młodym co najmnije tyle aby pokryło się za talerzyk, a najlepiej jeszcze plus 50%. Policzcie teraz ile musiałby dac rodzina z dziećmi. Dadzą pewnie 200 albo 300zł a wybawią dupska za 700zł. Takich gości najlepiej nie zapraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgz
mogunie2790 jestem tego samego zdania! Ludzie którzy nie planują wesela i nie mają pojęcia o jego kosztach w ogóle nie powinni się wypowiadać. Wesele jest dla dorosłych, a dzieci wymagają opieki i uwagi. Dobry rodzic zorganizowałby opiekę na ten dzień nie męcząc tego dzieciaczka i sam poszedł się bawić nie robiąc afery nie wiadomo z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo trafne stwierdzenia
Jestem tego samego zdania. Jeśli ktoś nie chce zapraszać dzieci na wesele to ma do tego prawo a rodzice czyli nasi goście powinni to zrozumieć. Ktoś kto nie organizuje wesela nie ma pojęcia że zazwyczaj za dzieci czasem już od 3 czy 4 roku życia płaci się 50% kwoty dorosłego, a od 8 roku życia już 100%. Rodzic biorący dzieci na wesela czasem nie ma o tym pojęcia i twierdzi że przecież jego dziecko mało zje i wypije a w restauracji nikogo to nie interesuje bo cena to cena i nie dyskutuję się o tym. Nie jestem za tym by dzieci były na weselach i same też nie będę kiedyś zapraszała dzieci i mam nadzieje że moi goście spokojnie to przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×