Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abada

Kuzynka obraziła sięże nie zaprosiłam na wesele jej dzieci.

Polecane posty

Gość juyljaaa
Kurcze , idzcie majstrowac kolejne dzieciąteczka, bo życze wam z całego serca dziesięciorga.Ko, ko, ko, całego stadka przesłodziutkich pisklaczków, ko, koooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimanita
Kazdy robi jak uwaza za sluszne.Zalezy tez od kultury jaka reprezentuje rodzina.U mnie nikt nie zabrania dzieciom udzialu w weselach ale nigdy na weselu nie bylo malego dziecka.Rodzice sami wiedza ze ten dzien jest najwazniejszy dla mlodych,chca sie bawic i z nimi swietowac i dzieci (malych) nie zabieraja.Bywaja 15 latki i starsze ale nie przedszkolaki. Jezeli ktos musi dac rodzinie do zrozumienia ze dzieci moga przeszkadzac (to wlazenie na kolana pannie mlodej,przekluwanie balonikow itd) to swiadczy o poziomie rodziny. U nas dostaje sie zaproszenie z dziecmi ale od razu rodzice mowią "Asi, Kasi, Basi, Maciusia, Wojtusia, Krzysia :D nie będzie bo jest za mały". Albo majac dziecko w wieku lat nastu dziekuja za zaproszenie i wiadomo ze beda razem z nim. A jak ktos ma malo kasy i robi male wesele dla najblizszej rodziny to dalsza sie wcale nie obraza i wysyla kartki (i cos tam :D) dla mlodych. Normalnie!Jak w rodzinie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
:O jednak lekarz potrzebny a tak na marginesie masz wakacje i nudzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyljaaa
no zmieniam , bo lubię, cała opozycja to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
9p, goście nie musieli szukac hotelu , bo hotel był pod nosem i tak też zostało podane w zaproszeniu. Jedyne , co gosć tu musiał zrobić , a u ciebie nie , to wyjąć portfel i zapłacić. Ale skoro został uprzedzony , to chyba nie ma problemu , prawda ? Za to nie szarpał sie na wielki prezent. Kazdy z reguły daje tyle w prezencie , ile kosztował jego talerzyk - i jeśli jest hotel - to plus hotel. Tobie goście zrwócili za hotel , jemu nie. W czym problem , bpo nie rozumiem ? Chyba tylko w pozorach i wielkiej chmurze ubitej piany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyljaaa
tak na marginesie, to ja się nigdy nie nudzę, a juz tym bardziej w wakacje, pasjonujesz mnie jako zjawisko kwoczej mamuśki, będę miał o czym na przyjęciach opowiadać. Wiesz , wydrukuje sobie, bo mi nie uwierzą ludzie, ze takie wypowiedzi i myslenie jeszcze funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p
nie, poprostu mam w genach zasady ze zapraszam to płacę.Nizapraszam jak mnie nie stac na wesele czy zapłacenie . Tak jak z kinem ide jak mam kase, ide do pabu jak mam kase, mam urodziny wyprawiam, nie wyprawiam jak nie stac mnie. Jak zapraszam gości wiem ze trzeba zagwarantowac im wszystko. Tak u nas jest odto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p
wezcie ta głupia babę co ma bachory w d....... i wyprowadzcie stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..poczytaj sobie jedna z drugą cały topik a może uda ci sie stwierdzić, że nie jestem zadną juylja. Szkoda, że na tym forum nie można niczego powiedzieć "od siebie" bo zaraz ktoś inny stwierdzi bardzo mądrze, że to wszystko pisze tylko jedna osoba. Zakodujcie w końcu, że więcej niż jedna ma odmienne zdanie od waszedo "świętego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
no , fajne masz geny dobrze by było trochę elastyczności i świezości wprowadzić , bo nie wszystko musi byc na jedną modłę , ale rób jak uważasz; pewnie na wesele w konwencji "grill" też bys nie przyszła , bo ci geny na to nie pozwalają bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p
znów nick zmieniła widzisz ? dobrze mówiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koń i krowa
jestes dziwna. Zapraszasz ludzi na wesele i kazesz płacić im za noclegi? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
zawsze zapraszając gości trzeba liczyć sie ,że musza miec gdzie spac i co zjeść, gośc niemoze płacić za siebie. 9p:) nooooooojest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeeeee
tylko jak mnie ktos zaprasza to liczy sie szczerośc intencji, a nie poziom świadczonych usług. I prawda jest taka, ze jak gwarantuje mi się jeszcze inne atrakcje, to czuje sie zobowiązana do lepszego czyli drozszego prezentu, wiadomo, nie chce zerowac na Młodych. To jest bron obosieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kon i krowa
nie jestes dziwna, ja absolutnie rozumiem, zapraszasz na przyjęcie, i ok.Nie kazdego musi byc stac na wydatek kilkuset złotowy od pary. Mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koń i krowa
podszywacza mam bo uwazam jednak ze jestes dziwna i to bardzo. skąpa nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koń i krowa
jakby ni epatrzec intencje itp.......ale jak robisz urodziny , czy coś to musisz przygotowac stołu ,żarcie i orkiestre tak? jak robisz wesele tez. jak urodziny tez tak? no własnie. więc musisz zagwarantowac gościom żarcie i spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
jakbys nie miała jednego jedynego celu - kłócić sie o wszystko i ze wszystkimi - to być zrozumiała , że to nie ma , a mój znajomy (conie zmienia faktu , że go rozumiem - ale na to potrzeba otwartego umysłu i braku obłudy) ale kłóć się kłóć , to dobrze robi na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Służebnica Ducha Św.
Jeżeli planuje wesele i chce by przyjechali z daleka goście to oczywistym jest ,że nie powiem im "ale sami sobie zapładzcie za noclegi". Tylko mam wpisane w zaproszeniu,że gości weselni z daleka czy spoza Kobyłki maja zagwarantowana noc z dnia 4 lipca na 5 lipca 2009 roku". i wszystko. Nie pojechałabym jakbym nie miała gdzie spac i jeszcze musiałabym wydac na hotel, tez coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
no to by ci zapewnili nocleg , a ty byś dała prezent o stówkę większy nie ma różnicy jak sie pomysli chwile , oczywiście ale chyba nie mam tu z kim rozmawiać ,jedna tu mnie rozumie , rszta to matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasneeeeee
jak ktos nie potrafi zrozumiec, ze nie wszedzie wypada zabierac dzieci, to tym bardziej nie zrozumie innych niuansów, i nie poradzi sobie z oddzieleniem ograniczonych finasów od skąpstwa. Kazdy ma jak ma i nietaktem jest mu to wypominac, bo to jest [po prostu chamskie. Tym bardziej, ze jak znam życie i tak moja 9p, nie ty dajesz n a to kasę tylko rodzice. Łatwo dysponowac nieswoją kasą, poczekaj n awłasne pieniądze, wtedy bedziesz mogła się pomądrzyć. ZApewne ty i n azaopatrzenie stołow patrzysz pod tym kątem, bogato czy nie , poskąpiono czy nie? Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Służebnica Ducha Św.
ale bez obrazy forumowiczko. To ze niechcesz zagwarantowac swoim gościom weselnym noclegu nieznaczy ze ten kto gwarantuje jest matołem. Nie ma tu nic do rzeczy czy da mniej w kopercie czy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
ok , masz rację - cieszysz się ? tak jak lekarz kazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p.
rodzice wyprawaiją wesele i płaca , ichca zagwarantowac hotele bo nie moze byc inaczej i w naszej rodzinie nie ma inaczej. jakbym miała kase sama bym zrobiła wesele i zapewniła hotel. Ze rodzice chca to wiadomo, ale dam jej połowe z kopert jak dostane, spokojnie , nie martw się tak o moje finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasneeeeee
służebnicio, nie pojechałabyś jak bys nie miała zagwarantowane??? Może to i lepiej, bo komu na takich gościach zależy, co to im sie wszysto nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..to nie jest topik o tym, czy płacić za hotele czy nie tylko o dzieciach na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń i krowa
ale logika ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p.
gościom sie nalezy skoro chcesz by przyjechali do ciebie. chyba oczywiste. Słuzebnico ja tez nie wybrałabym sie jakbym nie miała gdzie spać, bo dokładac jeszcze do hotelu bym nie chciała. Nie dośc ze prezent, kreacja, podróż, to hotel:D nieżle. a Młoda by się cieszyła ze goście sobie sami wszystko opłacaja i jeszcze koperty od nich zgarnie. egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9p.
i uwielbiamy sie tu kłócic poprostu czas szybciej nam leci. dołącz do sporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Służebnica Ducha Św.
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×