Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka_____-

fajnie dzis wygladam i ide zaraz na miasto poswirowac-

Polecane posty

Gość moniczka____-
jak sie robi te kwiatki i inne pierdolki? to tez ci posle cos :-))) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie współczujcie
a ja się tylko z was nabijam, skoro już robicie z siebie pośmiewisko, to ktoś chociaz skorzysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
dzieki ❤️ buzka,dzia dzia dzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
a my jestesmy :classic_cool: :-))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
👄 🌼 -dla wszystkich zyczliwych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
dokladnie,nie popusc :D :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
chyba ze juz popusciles,stad ta uszczypliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
lalka nie barbie--- chyba zawladnelysmy kafe :-)) ciagle jestesmy u gory 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak juz jest w tej polsce ... ładne dziewczymy są za wszystko krytykowane przez pasztety ktore az sie pienią z zazdrosci kiedy przejmujemy impezke i faceci są nasi :) a my tylko dbamy o siebie i lubimy to ... czy to takie trudne do zajarzenia .... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
lalka,my musimy im wspolczuc,pasztety i tak juz beda pasztetami i beda podpierac lawki przy szatni na imprezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio taki ich los ... :) napisalas ze ladnie wygladasz a co takiego zrobilas, jak sie wymalowalas, jakie ciuszki masz na sobie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
mialam taka fajne bezowa kiecka w kolanko z vero mody,do tego fajna bluzeczke w kwiatki z h&m i ,torebke z cekinami( kupilam w holandii z atylko 5 euro a kazdy mowi,ze chyba majatek dalam>:) ),do tego biale japonki.czyli nic wyzywajacego ale ladnie:0 wloski sobie w tamtym tyg fajnie wycieniowalam,i pofarbowalam,mam jakby 3 odcienie blondu,wyglada supi:) mam zawsze dyskretny make up,troche bronzingu na policzkach,oczy podkreslone barziej,tzn kredka+ dobrze wytuszowana rzesy.a na ustach tylko troche jasnegombezowego blyszczyku:) z dodatkow duze korale i moja srebrna bransoletka:) wszystko ale efekt musial byc niezly bo sie faceci gapili,i nie tylko:) te brzydule zazdrosne tez;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
a ty jaki masz styl? ja lubie tez spodnie knickersy w kolanko,ladnie podkreslaja figure ,do tego jakies sandalki albo buty na malym obcasiku :) lubie ciuchy z vero mody i h&m,orsey ma tez niekiedy cos fajnego,i new yorker a jak to jest u ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
dzieki:-) szkoda ze taka niewyrozumialosc w polsce panuje,inaczej mozna byloby w miniowkach posmigac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smętek inaczej...
Fajnie się Ciebie czytało aż do momentu wywalania marek ubrań, które nosisz. Tu już zaleciało tandetą i kompletną żenua. Oki jestem w stanie wszystko zrozumieć, Twój optymizm oraz to że potrafisz mówic o sobie w samych superlatywach, takich ludzi wokół coraz mniej, ale tandetą powiało że hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niska i chodze w butach na ogół na wysokich obcasach... najlepiej lubie takie buty, jeansy długie i koniecznie biodrowki do tego jakis ładny pasek, oraz bluzeczka na ramiączkach (nie przepadam ze krotkim rekawkiem :)) nie mam ulubionych firm, chodze po sklepach a jak cos znajde fajnego to kupuje :) lubie ciuszki odcisłe, podkreslające kobiece kształty :) najlepiej czuje sie w czerni ... :) słyszlam takie okreslenie ze czern i blond włosy są dla eleganckich kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
ja rozmawiam z lalka nie barbie wiem cie odwal! a poza tym vero moda czy h&m to zadna wielka marka,czy ja tu pisze ze kupilam sobie kiecke od prady???? also....ok nie mam juz ochoty na to przekamarzenie sie,ide na rower papapapap i viel spass noch:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
lalka nie barbie---pozdrawiam cie laseczka,tak 3 maj! ja tez lubie czern,do blonddynek pasuje ten kolor super!!! i jeszcze jak sie ma opalenizne,super sexy:-)))) 3maj sie i daj znac! jeszcze tu zajrze! buzka:) ❤️ 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smętek inaczej...
Ok ale czy musisz wywalać marki tych fatałaszków???? Pustaki są wciąż w modzie, a pustak siedzi w tej chwili na kafe i kwili a fe a fe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka ---> mam tylko 1 pytanko : co znaczy to \"dzia, dzia , dzia \" ?? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
ej moniczka zaszlo amle porozumienie, ja jestem dziewczynka tak jak ty:P i zebys sobie nie pomyslala te sloneczko zabko to tak dla zartu trzym sie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzia dzia dzia
buahahahahahahahahahahahahahahahaha pseudeintelektualne pustaki w koralach super sex:d buahahahaha also do szwabów spowrotem a nie na polskim forum siare robic i udawac ze jestes super cool:///// myslisz ze jak za granica siedzisz to mozesz szpanowac;?//szczyt tandety....niestety..a szkoda bo twoj entuzjazm i poczucie humoru jest fajne tylko po co sie tak soba obnosic??:( fuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×