Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka_____-

fajnie dzis wygladam i ide zaraz na miasto poswirowac-

Polecane posty

i że niby to śmieszne miało być? riposta godna przedszkolaka ;) gratulacje. STARAJ sie chociaz troszkę wysilić wypowiadając się tutaj- masz czas nieograniczony na napisanie posta, wiec \"to i owo\" należałoby przemyśleć :P Tymczasem spod twoich paluszków wychodzi tak prostacka wypowiedź...ech... co do literówek, to marne twoje usprawiedliwienie ;) przyznaj sie, ze pisac nie umiesz, a nie rób z siebie mózgu przeznaczonego do szyfrowania, bo na to niestety brak ci jednej półkuli :P i pierwsze słyszę, żeby KRAKóW był wsią( w dodatku na wschodzie Polski położoną:P) pozdrowienia z pięknego miasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne .....
a niby skad mialam wiedzic ze jestes z krakowa skoro o tym wczesnie nie pisalas mlotkownico do orzechow??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne .....
wiesz co? ty jestes skonczona prymitywka bo sie dalas wciagnac w dyskusje i sobie nerwy nadszarpujesz,i nie mow ze nie jak tak! buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja tu sie swietnie bawie :D głównie dlatego żeby udowadniać takim prymitywom, których ego jest tak wielkie, że nie mieści się w drzwiach ,jak bardzo sie mylą w swoich samochwalczych ocenach :D baaardzo chętnie wdam się w KAżDą prowokację ;) Skoro nie wiesz skąd jestem, to co po co snujesz jakies domysły? och, czyżby jakaś pomyłeczka? chyba teoria sie nie sprawdziła...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala porada: przed \"i\" nie daje sie przecinków :P chyba, że są to jakieś szczególne okolicznosci :P i masz problemy z szykiem w zdaniu... nie wspomne o literówkach rażących jak różowa bluzeczka i zielone tipsy :P pasowałoby tez pare ksiązek przeczytać w celu wzbogacenia jakże ubogiego słownictwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a słowo \"prymityw\" ma tylko jeden rodzaj-->tego sie w żeńskim nie odmienia... :P ( diagnoza: tępota porażająca :P NIEULECZALNE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme ma racje niestety
....i wcale nikogo nie obraza...a bosh nie odraza tak jak "dzia dzia dzia" ktorego za cholere nie mozna rozszyfrowac:( ciekawe co miala na mysli zalozycielka topicu zakladajac go?czy mialo to prowokowac do ostrej polemiki czy mial to byc topic z doza zdrowego zartu i przymrozeniem oka...jesli to drugie to mozna bylo na serio fajnie pogadac posmiac sie..ale wyszlo jak wyszlo...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne .....
fajny monolog prowdzicie powodzenia i dobrej zabawy w samotna noce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme ma racje niestety
a kto ci powiedzial ze kobiety wypowiadajace sie tutaj sa samotne nieatrakcyjne i niedoksztalcone?? bo maja swoje zdanie????????!!!!!!! zalosne troche:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tu czegos nie rozumiem .... to jest topik dla kobietek ktore czuja sie piekne dzieki temu, że dbają o siebie i lubią przede wszystkim dobrze wyglądac .... po co topik atakują kobiety, które krytukują takie podejscie do życia.... załużcie swoj własny i tam wypisujcie te wasze słowa krytyki a nie zasmiecacie ten .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczka gdzie jestes
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
hi wszystkim! sorry barbie ze sie nie odzywalam! nie mialam czasu! ale poprawie sie,obiecuje! co u ciebie? ja czuje sie fajnie,mimo,iz ta goraczka troche juz mnie meczy ;) istny piekarnik :);)🌼 wiesz,ja nie czytalam tego co przeciwniczki pisaly,szkoda czasu. nie musze tego czytac,bo i tak wiem,ze tam same obelgi ,wyzwiska i tanie texty stoja... ale co my na to mozemy? niech sobie pisza,maja prawo,ale my nie musimy tego przeciez czytac ;););:) mnie nie interesuja ich podchody, te co one tu uprawiaja swiadcza o nich samych. dyskutuja,dyskutuja,madruja,pisza jakies brednie , tylko tak sie pytam-na co im to? jesli maja kolezanki zabawe,niech sie bawia.widocznie to ich jedyna rozrywka ;):) pozdrowionka i do pozniej! ps,nie odpowiadam za posty podzszywaczek! pa:) barbie,skrobnij cos,milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne .....
tam podobno bida z nadza i syf,brud ,jak na bialorusi;(:( pozdro dla patki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma brudu ani syfu i nędzy większej niż w innych regionach :P chyba że tam gdzie były PGR ale to bardziej na Warmii :o u mnie na Podlasiu jest fajnie, czyste powietrze dużo lasów :D A byłeś/byłaś kiedykolwiek na wschodzie że tak mówisz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smieszne .....
sorry,to nie bylo ladne z mojej strony.przepraszam. wporzo jestes. sorry. nie wiem czemu pisze takie brednie,sorki. polska forever;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
Macham do was cyckiem! Idę dalej świecić mini po mieście, nawet nie wiecie jakie to uczucie stare zazdrośnice grube i brzydkie baby, gdy przystojniak w swoim autku gwiżdze do ciebie i trąbi. Albo wyje w stylu; auuuuuu ale laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
mowilam ze nie odpowiadam za podszywaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
tylko jak to zrobic? nie chce podawac maila. pomoz mi buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszesz odpowiedź to wchodzisz w preferencje ( obok szukaj) tam w punkcie A klikasz na \" wchodzisz tutaj\" by założyć swój profil. Wystarczy ze wpiszesz swój nick i hasło dostępu do Twego nicka Potwierdzasz i masz problem z głowy :D Maila nie musisz podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tam na wczesniejszej stronie Ci to wytłumaczyłam krok po kroku jak załozyć profil :) a ile to można znosic te podszywy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
dzieki jestem juz czarna!!!!:-) i nikt juz nie bedzie bluznil pod moim nickiem;-) dziekuje was kochane jestescie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
ops nie udalo sie jednak;( co to za sciema...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×