Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka_____-

fajnie dzis wygladam i ide zaraz na miasto poswirowac-

Polecane posty

Gość co za
blondi z ciebie :D nawet tego nie umiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
wpisalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
z tym ze jakos nie akceptuje mimo iz zrobilam jak mowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś ma już zabezpieczony hasłem taki nick jak Twój ... a co napisało Ci że nie akceptuje profilu jak już skończyłaś rejestrację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka____-
tak!pisaly ze profil zostak dodamy i mam wrocic do forum,wrocilam do forum ale i tak nie jestem czarna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może podczas rejestracji pomyliły Ci się klawiesz i wpisałaś inny nick niż moniczka_- ... może gdzieś wkradł Ci się bląd albo spacja i zabezpieczyłaś inny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak piszesz odpowiedź to musisz wpisywać hasło przed wysłaniem jej czy nie ? Może inaczej nick wpisałaś podczas rejestracji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_1984_-
zrobilam jak nalezy ale nie akceptuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_1984_-
nawet juz inny nick wymyslilam i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż jeszcze raz napewno pomyliły Ci się klawisze podczas rejestracji w haśle albo w nicku. Tylko teraz musisz troszkę przeinaczyć swój nick ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kit,zostawie to tak,niech sie podszywaja.;) ps.identyfikator-zaloz moze jakis inny nick zeby sprawdzic czy to u ciebie dziala dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera ... a jak hasło wpisujesz podczas odpowiedzi i Ci akceptuje i dalej jest pomarańczowe ?? Może trzeba troszkę poczekać .... nie wiem u mnie nei było problemu od razu po dodaniu profilu było czarne ... eh szwankuje coś nam kafeteria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo to własnie o to chodzi że jak masz hasło do swego nicku to nikt Ci się pod niego nie może podszyć nawet na pomarańczowo już nikt nie będzie mógł go teraz użyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie wkurza ze musze haslo za kazdym razem podawac :( nie ma na to sposobu? tez tak macie,ze musicie wpisywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrraaa!! teraz chociaz wiecie co ja naprawde pisalam,a co podszywacze ;) ps.mam jeszcze mala prosbe,macie tego linka z emotionami:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,ciesze sie ze ten topik tak sie \"rozrosl\" ale smuci mnie,ze takie texty tu leca.... 😭 nie o to tu chodzilo.mimo tego mam nadzieje,ze zostaniecie tu moje drogie zwolenniczki i ze bedziemy sobie pisaly:) bedziemy sie radzic w kazdej sytuacji ok? :-) i gadac o tym ,na co mamy ochote,niezaleznie od krytyki innych. poza tym-krytycy znajda sie wszedzie,natknelam sie dzis na topik o stwardnieniu rozsianym-straszna choroba,autorka topiku chciala sie poradzic ,popytac itd. a tam juz po chwili takie wiazanki jakas kolezanka rzucila,ze w ogole pozostawie to bez komentarza. wiec jak widzicie tu maja te podle stworzenia jeszcze wieksze pole do popisu :( 3majcie sie! buzka!:-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Moniczko ... w każdym topicu lecą bluzgi bo czasami internet jest jedynym miejscem gdzie można sobie w takich bluzgach pofolgowac ... a jeśli chodzi o kulturalną krytykę ... cóż trzeba się nauczyć ją przyjmować, bo jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził :D Pozdrawiam Cię Moniczko i trzymajcie się wszyscy i bądźmy pewne siebie i swego wrodzonego uroku bo każda z nas go ma tylko nie każda potrafi go wyeksponować. Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnuahahahahha nawet nicka
nie umie zaczernić..buahahahahahhahaha :D:D:D:D :-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjejkuu
ale sie udało jej, a jak widzisz w tym cos smiesznego to sie smiej... prosze bardzo, hmmm tylko zastanawiajace ile masz lat :) buhahahhahhaahahahhahahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka znowu sie sama broni
na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku-dzieki ze sie za mna wstawiasz,fajnie sie czyta cos milego:-) fajnie,ze sprawialam wam radosc nieumiejetnoscia zaczernienie mojego nicka. supi :-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×