Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

wlasnie i ta kumpela mowi, ze jak zalapie sie wlasnie te reguly - to potem idzie jak z platka. wazny jest w niemieckim czasownik , bo wokol niego wszystko sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie niemiecki ladnie brzmi , tylko tutejszy dialekt mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe anglik wydaje mi sie latwy bo niemieckiego nie kumam , zresztą jak sie ma dobrego nauczyciela to i wszystko wydaje się łatwe, aj w L.O miałąm takiego ,że musiałam się z książek douczać, a że oglądalam programy bez tłumaczenia to myślę ,że jak na poczatkującego wyjeżdzając do Anglii dogadałym sie napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, czy ja wiem czy czasownik, owszem jest wazny jak chce sie czlowiek dogadac wazny jest tez rodzajnik okreslony rzeczownika potrzebny do odmiany przez przypadki ehhh wszystko potem jest wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to swietnie honey , ogladaj programy angielskojezyczne i udoskonalaj ta wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - rodzajnik to moje przeklenstwo , ale zauwazylam ze i niemcy robia bledy rodzajnikowe. jednak nieznajomosc czasownika ma powazniejsze konsekwencje niz rodzajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily jestem , pisze dzisiaj jak slimak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a się zapytałam mojego chłopa czy jak sami jesteśmy czy będę se mogła pokrzyczeć w tej chwili no wiecie, a on oczywiście nie nie bo sąsiedzi i wogóle, a ja na to pewnie bo mieli by wtedy pole do rozmowy ,że w końcu że nareszcie usłyszeli jak uprawiamy sex, bo zawsze na Niemena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziala nr 11 ?? i thomas tez nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilomaro
no tak zrobię dziś sie wykrzyczę na maxa , a niech se gadaja będa mieli o czym;) No ile można na Niemena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mury naszego domu sa grubosci 1 metra , tutaj nikt niczego nie slyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słyszałam jak ktoś kichał na samym koncu posesji bo ja w starym budownictwie mieszkam ;) U mnie pierniesz a na koncu wiedza ,że to u mnie;) Jejku nic sie nie ukryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet nie wiem czy to zaglebie ma taka nazwe - ale jest tu duzo pozamykanych kopaln. mamy 15 km do francji . mieszkamy kolo saarbrücken. a ty gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×