Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Honey end peper..powiedz wężowi że kto by dupał w taki upał??? oczywiście żartuję :)) no ale zazdroszczę..miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small megi początki są trudne, przecież zawsze możesz wrócić jak ci tam będzie źle;) Dziś sie nawalisz jutro kaca będziesz leczyć, ale pij na zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small megi-> na ile jedziesz? i gdzie? nie przejmuj sie wiem ze pewnie sobie wlasnie teraz uswiadomilas ze bedziesz sama z dala od domu, rodziny i przyjaciol cokolwiek bys nie zrobila to nigdy juz nie bedzie tak samo jak kiedys masz szanse to powinnas ja wykorzystac przekazuje ci kawalek mojej pozytywnej energii :) uwierz ze bedzie dobrze i nie zasmucaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak piwo :) zapraszam dziewczyny do mnie, u mnie po burzy jest chlodno i soczyscie :) mozna w koncu okna otworzyc i nie narazic sie na oparzenie goracym powietrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc wacuś wrrrrrrrrr , te literówki, ale piszę po ciemku przy zapalonym monitorze,oszczędzam prąd i o mały włos mojego czarnego diaboła bym nie rozdeptała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ja się nudzę bo mi jakoś tak z mężem dzis w taki skwareczek nie po drodze:P Jejku pij pij będziesz moja, pij pij nie będziesz mógł, ja piję on nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj do rana az sie ochlodzi i dzialaj nie ma to jak sprawny waz :P :D twoj to ma poukladane w glowie, chce cie upic i wykorzystac twoja slabosc :) kiedy dziecie wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wraca dzis dzwonił i jak na razie jest oki. A co oszczedzania to na wszystkim da sie zaoszczedzić;), a z lenistwa można okaleczyc kota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ja mogę sie urżnąć na maxa , ale kontrolka mi się włącza i wiem co i jak. Trening czyni mistrza, dzis juz wychlałam 4 browarki i jestem trzeźwa jak wczoraj przed wypiciem. Trenowałam na wyjeżdzie calutki tydzień. Zastanawiam sie tylko kiedy AA sie bedzię kłaniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam szaszłyczki w domku na domowym grilu , no może nie smakuja jak na orginalnym węglowym, ale też były ok. Sobota ludzie się bawią. No cóż nam tylko wypić za to pozostało gul gul zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam do rodzicow zadzwonic, bo juz dawno nie dawalam znaku zycia a mama pewnie juz sraczki dostaje z nerwow ale ostatnio mnie tak wkurzyli przez telefon ze postanowilam sie dluuuuuuugo nie odzywac, wiem wiem glupie to i dziecinne :) a zreszta pewnie ich nie bedzie w domku bo dzisiaj sobota i zapewne wybyli na grila albo na potancowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie wszystko jak najbardziej w porzo, zobaczymy jak wydurdam tego , hm ten ma prawie 10% , może jutro nie będę pamietała co się dalej działo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc pijaczyska;) Czacze to sie tanczy a nie kuma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa pije dopiero drugie, na wypadek jakbym jeszcze miala dzisiaj dzwonic gdziekolwiek :D nie chce na opoja strasznego wyjsc :D :P nr11 witaj pijaczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily toś ty wrózka jest, bo wiesz okulista mi sie kłania od dawna, ale jakos mi tak nie po drodze;) Nr 11 czaczę można tańczyć i kumać też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ja to dzwonic dziś nie będe no chyba że mój ślubny po pogotowie na plukanie żołądka ;) Nie myślę ,że chyba az tak źle dziś nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey-> mowie ci, kiedys tak cie wzrok zamroczy ze przypadkiem trafisz do okulisty :P bedziesz myslala ze to budka z piwem, a tu sie okaze ze to jednak okulista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×