Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

No cudenko a teraz razy 30? Cholera przez rok to niezla sumka :O Ale co tam .Na hobby sie nie oszczedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziecka nie ma , ja mało co jem lodówa pełna, śwaidczenia popłacone długów nie mam a jeszcze dzis 30 zeta pozyczyłam to jakby co te 30 mnie uratuja pod koniec miesiąca, a jkby co do męża sie ładnie uśmiechnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa sie tylko zastanawiam jak tak długo pociągnę, jakby co to z Babińskiego do was zaklikam , myślę że mnie odwiedzicie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z chipsami ;) Ja opłaciłam juz wsio , ale masa wydatków przede mna, kurczaki lepiej nie mówić chyba pójdę na róg zarobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie jak tak :) A gdzie dzis reszta wiary sie podziala? Piwkuja w towarzystwie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz wykupiony bilet do polski w dwie strony wiec zarabiam tylko na urlop w sumie trzeba uregulowac rozliczenie za prad ale ten wspanialy prezen zostawie moim wspollokatorkom, wroca z urlopu to beda mialy niespodzianke zawsze ja rachunki place i potem sie rozliczamy mam juz dosc bo przez to zrobila mi sie sieczka z mozgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czipsow nie jadam .To chyba jedyne jedzonko ktorego nie znosze.Zreszta po 2 piwkach zapominam ,ze jest cos takiego jak jedzenie .a memu staremu dopiero zarlacz sie wlacza i tylko zad z lodowki wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski !! :D pot sie ze mnie leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam lily raz nie zawsze ja tyż nie jadam , ale dzis mnie wziela chetka na chipsy, kurczaki a kiedy miałam na słodkie to znaczyło że te cięzkie nase dni nadchodzą a tu cisza ani mru mru . A co współlokatorek to nie daj sie rolować, mnie tak wyrolowały an wekejszyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlogi mylam :P i chcialam isc najpierw pod prysznic , ale skoro przysiadlam przy komp ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - ja w sierpniu tez jade do polski - ale tylko na 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr 11 - hej - fajnie , ze jest nas wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze cloe wiem ponoc świetny ale nie mam go na stanie a mąż jakos niekoniećznie chce mi go załatwić, kurczaki dziołchy mam za free internet , mąż jest właścicielem firmy komputerowj a nie mogę ściągać filmów z neta bo niby mu siec zapychać będę a inni mogą😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prysznic poczeka ..Kafe wcina nas skutecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - lily - zaraz pojde zmyc z siebie to paskudztwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey-> to nie rolowanie tylko wszystko na mojej glowie, rozliczamy sie ladnie pieknie, ale ze wszystko jest na mnie to ja latam z rachunkami do placenia wszedzie a potem kaukulatorek i rozliczenia :( sieczka nie mozg normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×