Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

kobiałeczkia skąd jesteście ja z centralnej Polski czyli Łodź sie kłania a wy??? Szybciutko raz dwa trzy meldowac się bo nie usnę z ciekawości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko - ale ja mam refleks dzisiaj - nie zauwazylam, ze nastepna strona sie pojawila - czlowiek idiocieje przez ta pogode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie zaraz wciągnie mój mąż duch , właśnie się goli bo ja nie lubie jak mnie jego zarost drapie, hm dobra wymówka aby dłużej z wami zostać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - masz daleko do polski?? bo ja mam daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily mój synek będzie miał w 4 klasie niemieci a ja nisz forsztein tak więc się do ciebie szeroko uśmiechnę moimi końskimi ząbkami jakby co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Augustowianke mamy :D To ziomalka moja do Augustowa mam 40 km :) Tylko choroba w niemczech jeszcze nie jezzdem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojej , to masz dalej ode mnie - bo ja w polsce mieszkalam niedaleko od granicy , ja mam ok 1000 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily czy niemiecki naprawde jest taki trudny wydaje i się ze trudniejszy niż angielski, że taki jak to powiedzieć twardszy , zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja angielskiego nie kumam :P dla mnie czarna magia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka - skonczyla germanistyke i uczy w szkole niemieckiego i angielskiego twierdzi , ze na poczatku latwiejszy jest angielski, niemiecki duzo trudniejszy - ze wzgledu na gramatyke. ale w dalszym stopniu zaawansowania ... jest odwrotnie . nie kapuje tego ale ona tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos tego języka przypomniało mi sie jak za czasów komunistycznych moja mama z pracy dostawała przydziłą na kolonie i ja co rok własnie z niemcami jezdziłam, w sumie nie tak ciezko bylo sie z nimi dogadac zapamietałam tylko koma hałzen kinder machen, ich liebe dich i parę innych zwrotów , oczywiście znam ich znaczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×