Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Tylko jak ja dzis pisac tu bede .Abstynencko u mnie dzis :( Lamalam sie caly dzien ,ale sie nie zlamalam .Dzis to kara za wczoraj :O Oj bylo ,bylo i nie tylko piwko .Jeszcze jakies szkockie blehhh:O Nie wiem jak ja do domu wrocilam ,wiem ze o 2,30...Fujara ze mnie ło matko bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie uśmiałam, lily nie bój żaby ;), nie a tak na serio to rok temu byłam u niego i mi nawet receptę na okulary przepisał, ale brakło mi czasu na jej zrealizowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11-> mi nie przeszkadza twoja dzisiejsza abstynecja :) dobrze nawet, bo bedziesz jakby co mnie stopowac :D honey-> mysle ze ta recepta juz sie nie sprawdzi :P idz po nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ja tam wolę swojego żołądusia nie kusić, bo nic nie pamiętam z moich 30-stych urodzin, jejku sie tak nabrzdyngoliłam, że rankiem sie budzę a tu śpię w staniku i jeansach i bez poszewek na posciel, jak mi mąż opowiadał jak jechałam do rygi to lepiej nie mówić. Wsio w śmietniku wylądowało bo stary tylko zdjął i do wandzi, smrud rankiem w łazience ,że nie pytaj Brrrrrrr oby sie to nigdy nie powtórzyłó, ale dobre wrózki mi mieszkanko po imprezce posprzątały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez i stopuj jak ja tu kombinuje ktory cpn najblizej ;) A co Wy juz tak pili ze poslepli? Po co oczolog?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey-> podrzuc mi te swoje dobre wrozki jak bede impreze robic :D a powaznie to jeszcze sie nie napilam tak zeby budzic sie rano i nie wiedziec gdzie, z filmem urwanym ale mloda jestem jeszcze, organizm wytrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toz ja sie tylko zapytywuje grzecznie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honey cobys nam tu tylko nie pecla jak sie bedziesz tak nadymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powąznie lily to żaba w ciąży wygląda;) Ja też nigdy nie piłam tak , aby mi sie film urwał, ale w moje 30-dzieste to se dałam czadu bo było doborowe towarzycho i wtedy piłam wodkę dobrawke ze słowacji i dlatego od tamtego momentu only pifko i ewentualnie jakieś winko, ale nie żadne patyki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zeby humor juz sie poprawil to Wam powiem ze obydwie jestescie smarkule oooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdroweczko Rybeczko ...Ja kefirkiem jakims tylko (co za swinstwo blechh):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jezeli wiecej niz piec to nie smarkula :D:D Dziewczyny a tak z innej beczki -Liczylyscie ile to kasy idzie na to hobby nasze? Bo ja probowalam ale sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam powiem ,żem taka zakręcona na maxa ,że nigdy nie wiem jaki dzień miją i wogóle kiedys sie mnie mojego syncia P doktor zapytała ile mam lat , a ja jej na to 28 a miałam 30 dobre nie??? Jejku jestem tak rozstrzepana jak huragan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cpen kurde kawalek ode mnie :O Nie pojde ,nie chce mi sie .Za to rano sobie strzele ze 2 sztuki .Bedzie obiad sie szybciej gotowal.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lily dzis wydałam poczekaj liczę tak w ogródku 8 zeta, w żabce 6 zeta i w spożywczym na przeciwko 3.20 tak więc suma sumarum dziś 17.20 jejku , doliczająć fajki dwie paki za 5 zeta niezle co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×