Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

moja kolezanka mieszkala kiedys w bloku , kichnela i sasiad mieszkajacy pietro nizej krzyknal jej \"na zdrowie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, z tym \"na zdrowie\" to mialam to samo jak dom w polsce jeszcze nie byl odizolowany od czesci dziedkow, tez wszystko bylo slychac :) teraz moga szklanki przykladac i nic nie uslysza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ma byc o kilka stopni chlodniej , jezeli tak bedzie wyskoczymy na pare godzin do luxemburga. :D ale do francji tez chcialabym na pare dni pojechac i pozwiedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , tez bym chciala w lotto wygrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe wiem jak do tej pory jakoś może nie wszystkie ale częśc sie spełniła, ale te dalsze wymagają nakładu finansowego niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że bym tęskniła , ale taka podróż to dla mnie nie lada wyzwanie, pozbyłabym sie mojej nieśmiałości z , którą walcze codziennie i może bym wreszcie uiwerzyła w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem honey i trzymam kciuki zebys w lotto wygrala i za lily tez trzymam kciuki , zeby mieszkanie sobie mogla kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie za facetem ktory jeszcze w polsce jest, a polska to teraz tylko dobra jest dla mnie zeby na wakacje przyjechac i rodzine odwiedzic dla mnie w polsce nie ma zycia :( a szkoda bo to piekny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tesknie za bratem i wiecie zastanawialam sie , czy to jest normalne - ale nie tesknie za polska. nie chcialabym juz tam wracac. moze dlatego , ze rodzicow juz nie mam a moja corka tez tutaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kobietki ja pomykam do wandzi bo czeka na mnie kapiel z bąbelkami a w pokoju obok zniecierpliwiony mąz, pozdrowionka będę jutro no chyba ,że mój slubny namówi mnie na basen i cosik innego, tak więc będe napewno jutro , może rano a może dopiero wieczorkiem, tak mi sie z wami fajnie rozmawia , ale no wiecie ;) Do juterka, miłych i kolorowych snów i spokojnych bez rygi oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey fakt taki wyjazd jest dobry na leczenie niesmialosci, wiem po sobie bo bylam strasznie niesmiala, choc nie pokazywalam tego po sobie teraz jechac gdziekolwiek w nieznane czy zalatwiac cos czy nawet kontakty z obcymi ludzmi nie sprawiaja mi trudnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lily dzieki D zeby lotek wypalil. aaaaa wiecie , obok naszego domu jest bistro , prowadzi je jeden taki turek. wyobrazcie sobie , ze 3 miesiace temu ten turek wygral w lotto 570 tysiecy euro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe rozumiem cie doskonale mnie tu nic nie trzyma poza mężem i synkiem, też tu nikogo nie mam, tak więc jeśli by sie nadzarzyła okazja pewnie bym wyjechała, pozdrwionka i buziaczki dla wszystkich . 👄, , a na zakonczenie miłej pogawędki 🌼. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×