Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

cloe winko red do obiadu jak najbardziej lampeczka czemu nie;) Ja tez z koffi nie zrezygnowałam i nawet slodzona piłam bez koffi ja wogólne nie potrafie funkcjonowac;) Oby do zimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa cloe jak kupowalam w hl czytam mini malu jak zwal tak zwal, bo tam mam najblizej, a ostatnio taki len ze mnie ze butelek od piwa nie chce mi sie sprzedawac, czekam az jedyny przyjedzie i on sprzeda :D u mnie tez pogoda bez zmian na lepsze i tak na razie do czwartku bedzie... a cos mi sie wydaje ze i dluzej :( juz mi parter i grube mury nie przynosza ochlodzenia nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey - to tak jak ja . bez kawy rano - bol glowy i straszne samopoczucie. czarna i gorzka jedna kawa nie zaszkodzi :D piwo tez nie :P ale dzisiaj lampka albo 2 wina czerwonego. ;) hej nr 11 odezwij sie .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - a wiec nie masz wyjscia z tymi zakupami, czasami tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze jakos :O To maz od 17 lat :( 29 lipca bylaby 17 rocznica slubu .......... A tu nimaaaaaaa 😭 Ale to popieprzone wszystko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mowie niczego ,jezeli nie jestem pewna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe ja nawet z 6 koffi dziennie wypijam ale czarnych jak smola i dwie łyżeczki siugar;) Winko też lubię,a gin z tonickiem uwielbiam, no ale siem musze delektować dzis pifkiem, więc nie rób mi smaka na winiaszka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie co czujesz. :( czy rozmawialas z nim na ten temat? ja w zyciu zostalam tez bardzo mocno zraniona. potem bylam dlugo sama. rozumiem cie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey - a wiesz ze moj misiek mial racje , ze dzisiaj winko bedzie mi lepiej smakowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij lily - ja nie pracuje wiec tez moge. a dzisiaj w nocy ogladalismy film do 2.30 . ja rano smacznie spalam a moj maz o 6 musial wstac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bedzie wygladalo moje zycie w polsce :P jedyna spi, jedyny pracuje wszystkim :P :D a powaznie szykuje mi sie tydzien taki ze bede sama w domu do 16 mniej wiecej przeraza mnie to tylko bo jedyny mieszka z rodzicami :( wiec juz sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, oni tez pracuja wiec zostaje mi jego siostra i komputer ale mimo ze sie lubimy i to bardzo to mam opory np zeby gotowac obiady albo co nie to ze nie lubie... albo mi sie nie bedzie chcialo... tylko kazdy ma po prostu jakies nawyki i nie chce sie wpier* miedzy wodke a zakaske :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne - ja tez bym nie chciala. ale mysle, ze oni pomysla o tym i znajdziecie wspolnie jakies rozwiazanie. :D lily widzialas saarschleife ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko tydzien, w sumie 5 dni a moze i 4 :D ale myslalam powaznie o tym zeby pol polski przejechac i w domu sie ukryc :P nie to ze sie boje rodzicow jedynego :P ale tak mi bedzie gluuuuuuuupio zawsze jedyny mial ulrop jak bylam u niego i sobie sami rzadzilismy :D ehhhhhhhh :) a teraz tylko 2 tygodnie moze wziac i jeden tydzien tzn, 4 dni zostaja niewyjasnione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny ten widok , zajechalismy tam w niedziele . duzo ludzi zwiedza to miejsce. nawet wiele par robi tam zdjecia slubne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - ciesz sie , ze bedziecie razem a o innych sprawach nie mysl w ogole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×