Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Gość warka strong
hej ho! Bożen ile tu stron napisałyscie?!! Nie czytam narazie tylko sie witam.Jest tu kto ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
lily of the valley -> Kocham augustów...!! ale ten nieznay...te zejscia dzikie w lesie...mmmmmm Dzis nie mogłam bo samochod padł, ale jak mazyłam byc tam...jak jestescie to dajcie znac. Ja sie nie udzielam za bardzo bo czasowo nie mam jak...ale jestemz wami duchem i czytam na bierząco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - wczoraj nawet nie mialam sily tutaj zajrzec. bylismy w luksemburgu a potem w szpitalu odwiedzic corke i wrocilismy skonani. dokuczal mi tez potworny bol glowy ale dzisiaj jest OK !! a upal ciagle trwa i deszczu ani kropli. obsiadly mnie teraz nasze koty oby nie chodzily po klawiaturze bo pokasuja to co napisze. thomas zrobilas sie pieknie na czarno , widze :) milego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cze wszystkim. Dzis mam dzień nudów , jejku synek dopiero jutro zjedzie, mąz w pracy a ukrop taki ,że nawet nie chce mi sie nosa za drzwi wysciubiac. Bylam tylko w sklepie i myk do domciu. Niech ten skwar sie skonczy bo oszaleje. Wczoraj spedzilam fantastyczny dzien z moim slubnym, bylismy na dlugasnym spacerku , potem zachaczylismy o knajpę, kino i skonczylismy na ogrodeczku na drineczku. Zeszlo nam tak do 20, kurczaki moj maz potrafi mnie po 12 latach jeszcze zaskakiwac, bo on nie lubi z domu wychodzić. Bylo zajefajnie;) Oki pomykam bo mi sie makaron rozgotuje;) Pa bede wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) u mnie po deszczowym weekendzie i chwilowym ochlodzeniu znowu lampa straszna :( a wczoraj jeszcze jakby caly swiat sobie o mnie przypomnial :( ehh, mowie wam dziewczyny mam dosc powoli :( ide teraz sie pokosmetykowac :D moze humor mi sie poprawi po zabiegach upiekszajacych :D do wieczornego piwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - ale ci zazdroszcze nawet troche deszczu , u nas nie spadla ani kropla :( zar sie z nieba leje a ze mnie pot. i oczywiscie nic mi sie robic nie chce :P totalny len mnie ogarnal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemanka . U mnie tez duchota na maxa , z chęcia bym sie wybrała na biegun północny;) A najgorsze że dziś mam dzień abstynenta, nie chce mi sie iść po pifo, taki ze mnie leń. Jutro zakupie na zapas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe hej honey :) ja tez dzisiaj przy koli, jutro nie moge miec kaca w pracy wisze sobie teraz na sluchawce z moim menszem kochanym :) ale rachuneczek przyjdzie za te wiszenie nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily raz nie zawsze ;), ja mam z moim po 1 gr na komóreczkę, i 500 darmowych minut co miesiąc do wydzwonienia , tak więc mogę dzwonic i dzwonić, ale taryfa tylko do października , potem będzie ból i czarna rozpacz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matyldo. Ja jak do tej pory mogłam se gadać do woli, nie patrząć na zegar, ale w październiku to będzie : wrzuc monetę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mi załatwił ale trzy lata temu, jego kuzyn swego czasu pracował w erze więc jak były fajne promocje to dawal znak i w taki oto sposób mam te darmowe minutki, a telefon mam w erze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fajna to może ona az tak do końca nie jest bo za sms-sy płacisz jak za zboże, tak więc z tego telefonu tylko dzwonię, drugi mam na sms-sy na kartę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Witam wszystkie:) Ktos ma ochote na kotlety brokułowe i fasolke szparagowa? Wiem , wiem za gorąco....ale ja musze to dopiero sniadanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
A nie wiem. ...Schudłam z 8 kilo juz. Nie jestem na diecie...jem bardzo mało.... Moim problemem sa wachania wagi.Muszę przejsc na diete jakąs zeby trzymac jakąs jedna. Potrafie latac w okolicy 12 kilogramów w dół lub w góre... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
no własnie słabo. Mam okresy ze wpierdzielam, mam ze nie jem prawie wcale. I dlatego tak sie dzieje. A pozatym stres mnie zjada na maxa.Jak jakas nerwówka( a nie brakuje) to leci waga w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to smacznego :) a tak to chyba jedyna rada to regularne zarcie przede wszystkim jakies sniadanko rano ja nic nie moge jesc, ale zawsze chociaz actimela wypije albo jogurt pitny dobrze robi na przemiane materii :) pytanie mam, co znaczy jak prawa stopa swedzi? :D dodam ze sie przysznicowalam wiec nie z brudu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
hahaha nie mam pojęcia1zawze słaba w tych rzeczach byłam :) A sniadania nie tkne.Nie dam rady. Musze przejsc na diete. Moj brzydszy jest na diecie rozłacznej. Skubany je za osmiu i wyglada super. Je kiedy i ile chce. I ma stała od paru lat wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
ohohohohoo Piwko?? Wiecej ode mnie! Chyba tak zrobie. Bo juz na chudnieciu mi nie zalezy, tylko zeby nie latac z tą waga jak duren....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
własnie wlazł.Napisze jak bede miała chwile! Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×