Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

No piwoszki ja od jutra tez zaczynam dietę rozłączną, cholercia pozwoliłam sobie przez ten miesiac az nadto, przed wyjazdem ważyłam 57, a po 61 załamka. Na nielaczenia 2 lata temu schudlam az 10 kg w niecale dwa miesiace , jejku ale wtedy fajnie wygladalam. Dlatego od jutra zelazna dieta, tylko najgorsze jest to ,ze ja jakos nie moge zmusic sie do śniadań , nie wiem odzwyczaiłam się już je jadać. Trzeba bedzie sie jakos przemóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz sie ze ja na koli jade oszczedzam piwo bo nie chce mi sie za duzo nosic ze sklepu :P ale upaly mnie dobijaja chociaz i tak wole je niz mrozna zime :) normalnie tak mnie oslabia ta pogoda ze szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tak juz jest niestety , kiedy jest zimno to narzekamy i chcemy ciepełka, a kiedy grzeje wołamy o chłodzik, taka juz ludzka mentalność jest;) Coli nie pijam odwapnia zęby;) Żartuję nie pijam gazowanego bo gazaowne pozornie tylko daje uczucie orzeźwienia, piję mineralkę z lodem i cytryną . A obecnie sok pomidorowy szkoda ,że bez % , byłaby krwawa mery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ja też nie ale drineczki takie light tak, samej never. A co powiesz o wściekłym psie ??? Tak więc zawsze na imprach pifko, lub ewentualnie winko. Gorzej jak tylko czysta jest do wyboru, wtedy ratuję sie drinkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wscielke psy wypilam 3 na sylwestra :) a potem poszlam po cichu do toalety i wszystko wyladowalo w klo:D ale to raczej z przedawkowania ogolem alkoholu bo za duzo piw najpierw wypilam nie powiem smakowaly wsciekle :) jeszcze mnie raczyli jakimis mieszankami z sokiem z cytryny, malin i tabasco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam sylwka 2003 kurczaki, koleżanka zrobiła cytrynówkę na miodzie, jejku ale wchodziła gładko , ale na drugi dzień łepetyna do wymiany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieweczki :) alez mnie wczoraj zmulilo :D za to sie wyspalam jako tako, dzisiaj wczesniej prace skonczylam i mialam w koncu czas obiadek wczesniej zrobic :) dzisiaj zupa krem z kurek :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski !! decyzja podjeta - poczytalam o dietach i biore sie za siebie. odpowieda mi dieta nielaczenia . zobaczymy co z tego wyjdzie. lily , czy stodujac ta diete moge pic piwo ?? ;) mam nadzieje, ze tak. nie bede potrafila zupelnie odstawic piwo , zaplakalabym sie na smierc - ale moge je ograniczac. mhhhhh zupka z kurek - to pychotka. musze tez taka zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cloe:) spytaj dokladnie warki, jej facet to stosuje a piwka pije wiecej niz ona wiec to swietna dieta :) a wiesz jaka cena kurek? idzie sie zalamac :( dobrze ze tylko troche wystarczy zeby smaka zaspokoic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - a gdzie kupowalas kurki i ile placilas?? warka - moje pytanie kieruje do ciebie :D - dotyczy picia piwa przy diecie nielaczenia ;) - mozna czy nie , jezeli tak to .... czy na wiecej mozna sobie pozwolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejeczka . Mam dzis pifko :), w zapasie nawet. Co do pifka przy diecie niełączenie to niebardzo raczej, wiem bo stosowałam te dietę, trzeba zrezygnować z alkoholi i cukru a nawet koffi. Ale ja troche naginałam tę diete tak więc spoko, pij tylko cloe z umiarem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no ja dzisiaj też browarek..ale tylko malutki..bo ostatnio za mocno dałam czadu :D pozdro..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pijaki ;) Ja dzis bede walic tu do zgona :( Malo mi w sumie brakuje :( Zdrowko!!!A tak apropos :ZYCIE JEST DO DUPY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj skąd taki humor??? no ja w sumie ostatnio też taka trochę rozstrojona, ale kocham to życie takie jakie jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wzielam pomylilam w zyciu i stad taki nastroj . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano pomylilam sie bo myslalam ze jak jestem w porzadku to ktos tez jest .A tu lipa !!!! kurwa mac !Mamy kochanke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ty to masz zdrowie do tego gadania;), ale nadrabiaj kochana nadrabiaj. Cloe ja jadlam na wakacyjach jajecznice na kurkach mniam mniam. small megi ja wczoraj bylam na abstynencji dzis nadrabiam, a mialam przestac😭 nr 11 życie to wieczne zmaganie z porazkami , ale pomimo tego naprawdę warto zyc, wiem coś o ty;) A tak odbiegając od tematu to wieczorkiem od paru dni non stopa widzę wygladajać przez moje windoł nisko latające jaskółki, zazwyczaj jak tak nisko latały to zapowiadały deszcz a tu lipa skwar jak na patelni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey no trzymam kciuki za deszcz:) nr 11 on ma kochanke... jestes tego pewna? tak ci wslpolczuje kochana... napisz cos wiecej o tym jesli masz sile... to maz juz czy jeszcze niezalegalizowany zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily by sie przydało mocno zaciskaj bo sie rozpływam, normalnie chcę zimy, juz wole sie ogrzewac przy moim piecyku niż przechodzic takie egipskie męczarnię;). nr 11-- nawet nie ejstem w stanie sobie wyobraźić tego co czujesz, bo nie przechodziłam i mam nadzieję iż nie będę musiała przez to przechodzić, ale jako kobieta solidaryzuję się z Tobą w bólu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D lily - ja kupilam kurki - nie wiem ile ich tam bylo ale tez nie duzo - w aldim i placilam 1,99 euro. ale na taka zupke kupie znowu. honey - ja z piwa nie zrezygnuje , ale dzisiaj tak - bo moj maz wrocil ze sklepu z winem czerwonym :O stwierdzil, ze dzisiaj mu piwo nie smakuje :O wiec mi tez pewnie smakowac bedzie bardziej wino czerwone. z kawy tez nie moge zrezygnowac niestety. musze pic kawe - przynajmniej jedna dziennie i to rano. a cala reszta - moze byc :P jezu jak w garnku u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11 i nie zalamuj sie dziewczyno do konca, jeszcze cale zycie przed toba... tez nie przechodzilam tego co ty, i nie chce przechodzic, ale potrafie to w pewnym stopniu zrozumiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×