Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Gość warka strong
Hahahaha! Kolezanko!!!! Sama w nim nie bylam! Ja tez pare akcji w miescie miałam....najgorsze, ze w swoim :( hahaha.Ale to sie wybaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a ja z moją kumpelą też se ostanio z ludzi jaja robiłyśmy, po maturze w garsonkach bo tylko w takowych mogłyśmy być uważazne za gorliwe uczennice poszłyśmy sobie na pifko, a że nam sie trochawę przedłuzyło to ucztowanie to sobie usiadłyśmy w takowym miejścu gdzie wszyscy przechodnie się na nas dziwnie patrzyli, robiłyśmy sobie experymenta na ludziach, ale pozytywnie reagowali, uśmiechali się do nas a my miałyśmy niezły ubaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily dziecię wykąpane najedzone i śpi, jejku jak dobrze mieć znowu je przy sobie , będe spała spokojnie. Moje skarbeczki dzis juz wyściskałam za wszystkie czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Augustów ma klimat. ale juz pisałm, ze wole ten bardziej nieznany...Od białobrzegow ok trzy kilometry lasem, za szlaban, sru przed lesniczymi i zejscie ...mm...piaseczek...slicznie....i ludzi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacic nie ale my siedziałyśmy w takim zagłębieniu pubu gdzie disco akurat było, i nawet ochroniarze wyszli zoabczyć co my tam robimy, i tak se z daleka nas obserwowali , no mówię ci jaja jak berety były;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyobrważ sobie my dwie w garsonkach, ludzie naokolo luzacko ubrani a my tak siedziałyśmy i uśmiechałyśmy się do ludzi, i wiecie co każdy się nam uśmiechem odwdzięczał, tylu ludzi sie tamtej nocy nauśmiechało do nas co w całym moim zyciu nie zliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
No to masz juz dzikich lokatorów ;) Zresztą sama sie wkurzyłam ostatnio , bo po pracy po drodze zajechałam a tam dwa namioty i zabawa trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Honey jak ja lubie takie odjazdy! Tylko na drugi dzien jakos mi dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Nie mam1 Jak wjezdzam od Augustowa to tam za drugim mostkiem tez jest ładne zejscie, i tam jest bagno! Ale w tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o to: jedziesz sobie z augustowa, skrecasz w bialobrzegach za restauracja, jedziesz sobie, mostek, droga po lewej stronie, na pierwszy cypel no i tuz przed pierwszym cyplem jest moje bagno :) a dalej raj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku czasem fajnie byc taką zwariowaną, wtedy zapominam że mam te 30 i trochę lat. Tylko teraz coraz mniej ku temu okazyji😭 Nie mam z kim na pifkow wyjsc ani poszaleć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
O kurcze! To moze nie Twoje odwiedzam>>:) Jak jade z augustowa, mojam stary młyn i zaraz w lewo. Ok 3 km i po lewej szlabam. Ze 100 metrow i zejscie. A od dgrugirj strony jadac( czyli od ugustowa ale ta sama droga lesna na pole biwakowe, to za drugim małym mostkiem jest zejcie tez ładne, i tam sa bagan.Tzn mokro, jakis strumyk, wiem ze rybki łowia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co będzie to będzie ja ma tam leniwe jelito i co???, mam to mam nie to nie , ja bynajmniej będe miała zgagę niemiłosierną jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Ja wczoraj miałam problem z brzuchem.Wiecie brokułki...Niestety jakos na nie reaguje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że mam was ale kiedy tak rano wstaje to se myśle że was nie będzie ,że o mnie zapomnicie, bo takie fora sa od zawsze, a ja mam takiego pecha ,że gdziekolwiek wejdę tam zaraz topic śmiercią naturalną umiera😭, jakies fatum czy cuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie to :) zreszta tych dzikich jeszcze nad sajnem skolko ugodno :) kochane jezioro :D wiesz ja prawie cale zycie sie nad nim chowalam :) w bialobrzegach sobie pomieszkuje w polsce :D wiec 2 km i jeziorko :) co sadzisz o chlubie bialobrzegow czyli o starym mlynie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
No co Ty?? Nic tu nie ma zamiaru umierac:) Ja tam po nocach nie siedze , bo brzydki przychodzi.Dzis chciałam sie wyspac wiec go pogoniłam...no i za 7 godzin wstaje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily mąż wąz pracuje every day , aż do oźna, a moje kumpele mają swoje domy i problemy i dlatego tu często zaglądam na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey pipko jedna za mocno sie do ciebie przyzwyczailam :D to forum to moj nawyk :) i chowam sie na nim od mojego jedynego a on mnie chce tropic i czytac co ja tu o nim pisze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
oooooo Malenka! Ostatnio na rybce tam byłam bo do sklepu po piwko jezdziłam. Pieknie jest i te łabadki co pływaja jak jem pode mna :)....jutro chyba zajade :) A zreszta1 dawaj maila to ci przesle zdjecia bo dal rajskiej plazy robiłam :) Tylko telefonem ale moze poogladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×