Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

hej dziewczynki :) wczoraj mialam identyczny problem z kaffe :( a teraz burza jest i nareszcie pada :D jeeeeeee :D cloe babka ziemniaczana to pychota :) tak samo jak placki ziemniaczane i kiszka ziemniaczana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No helołka wszystkim. lily przyslij tę burzę do mienia podać ci adres???? Jejku tak gorąco ,że aż mi się nie chce tak więc spijam pifko i kombinuje co tu robić , a muszę naprawić co nieco , ale nie mogę mojegosprzęta znależć. Czyli pistoleta na kleja;) Alzhaimer w ostanim stadium rozwoju, a niedawno rzucił mi sie w oczy kiedy sprzątałam. Za chiny nie mogę przypomnieć gdzie go schowałam. Canelloni pychptka, a jutro będzie lasagne hm mniam mniam. A co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej honey :) witaj megi :) nie zaluj sobie honey burza burza gowno wielkie a nie burza.......... popadalo 10 minut 15 minut pogrzmialo i po wszystkim ale jakos chlodniej u mnie dzisaj diety dzien kolejny :D gotowac mi sie nie chcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily fajnie masz ,że w diecie wytrzymujesz , ja nic dzis oprócz dwóch canelloni nie jadłam nie moglam. Niech ten ukrop sie skończy bo wszyscy wokół chodzą podminowani, mam tego dość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj mam ochote opieprzyc znajoma moja bo ksiazek mi nie oddala a pojechala do polski idiotka a ja chce te ksiazki dac do przeczytania dla jedynego idiotka jedna wiecej nie pozycze i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pomylilam nicka :P ehhhhhhhhhhhh i tak zjebe dostanie zreszta mam dosc kontaktow z nia bo nic do niej nie dociera wiec koniec oj dzisiaj to ja i tak mam dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily dobry zwyczaj nie pożyczaj;) Ja juz miałąm tyle razy nauczkę , ale i tak pożyczam:P No czasem tak bywa no coz zrobić, szukam jakiegos dzwonka na komórkę i trafiłam na zajefajne stronki, moja teściowa krycha ma imieniny i oprócz prezenta jak zwykle drogiego!!! , co oczywiście wkur..... mnie na maxa, bo takim sposobem zaopatrzyla się w komórke,masager , i inne sprzęta a teraz zażyczyła se aparatu cyfrowego , ale kit z tym , to znalazłam fajny dzwonek i chyba jej prześlę tak dla jaj;) http://order.jamba.pl/jow/slp_order.do?contentType=25&doc=3337403&parentId=3337357&jhs=279&afl=zanpid%3D500033825%7Co%7C412688&XY=GJW1mFW8yh!-849852840!1154029119671 wejdz tam no zarąbisty dzwonek , zrobię jej supraise ;) Z wyrazami miłości od synowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym pozyczaniem to teraz juz rzeczywiscie koniec to byla jedyna osoba ktorej pozyczalam ksiazki i sie skonczylo wiesz ja juz teraz nawet nie pamietam dokladnie ile ona ma moich ksiazek koniec i jeszcze pisze do niej dzisiaj wiadomosc bo widze ze sie na tlenie pojawila a ona nic :D nie no jak wpadne do chaty do niej (tesiowa jeszcze zostala w niemczech) i jej porzadki zrobie :D to sie nie pozbiera :D aaaaa i juz nigdy nie pojade do niej kompa jej naprawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zacznę wyprawiać imieniny bo mi się żelazko psuje;) Kuzwa moi teściowie naprawdę przesadzają z tymi prezentami, jak ja mam imieniny to nie dzwonię i nie zapraszam tabunów ludzi, jak ktoś pamięta to oki, zadzwoni lub prześle sms-a i jest git, ale im chodzi tylko o prezenty i to nie byle jakie. Bóże całe życie z wariatami😭 Ta tylko ,że u mienia tylko mąż zarabia, a wydatków masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem lily znam ten bol, ja też zawsze se obiecuję że już never , a kiedy ktoś mnie prosi to mięknę , choć muszę ci się pochwalić ,żę zaczęłam byc bardziej asertywna i nauczyłam się w niektórych przypadkach tych bardziej beznadziejnych mówić Nie !!! No cóż trochę ludzi się ode mnie odwróciło, ale kit im w ... i garstka szkła na dowidzenia co by im za wygonie nie było, widocznie ich znajomość polegała na wykorzystywaniu mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz teraz jeszcze zrobie tatalnie chamsko bo do drugiej kumpeli, jeszcze z ogolniaka przyjaciolki, wysle teraz smsa zeby oddala dla mojej mamy kase ktora mi wisi bo ja nie mam czasu zeby sie z nia spotykac i zrobie jej laske ze po roku nie wyciegne z tego zadnych procentow :D honey ja jestem chamska i wredna ale byli ludzie ktorym ufalam teraz do tego grona zaliczam najblizsza rodzine (rodzicow i brata) i jedynego nic nikomu wiecej a mama bez mojej wiedzy zadnej mojej ksiazki nie pozyczy :) wiesz honey hobby moje to kolekcjonowanie ksiazek i czytanie of kors :D i zal mi dupe sciska jak ktos moje ksiazki trzyma po pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a honey ja tez potracilam cala kupe znajomych jak wyjechalam do niemiec wszystko bylo dobrze pieknie jak ja utrzymywalam kontakt, dzwnonilam bo ode mnie przeciez taniej, itd wiesz potem sie dowiedzialam ze niestety ale 20 groszy za smsa do mnie to jest za duzo teraz praktycznie mam kontakt tylko z tymi znajomymi ktore tez o mnie pamietaja a reszta.... won skoro nawet na glupiego smsa nie stac kumpele mi puszczaly sygnaly kiedys wiesz zastanawialam sie co to kurde moze znaczyc wytlumaczcie mi co mysli osoba puszczajaca sygnal? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily rozumie cie doskonale, mnie ludzie wykorzystywali kiedy mialam fajne gadzety albo kase pożyczali, jak przestałam donosić te gadzety i pozyczać kase to foha na mnie se strzelili a ja mam ich w czterech moich szlachetnych literach;) Życie mnie nauczyło ,że jak masz miękkie serce to musisz miec twardą dupę;) Skończyły się zaproszenia na kawę i wspólne biesiadowanie, i cieszę się z tego bardzo bo wredoty nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz sprawdzonych znajomych :) rozsiani po calej polsce :) czasu brakuje zeby czesto sie spotykac ale rozumieja pamietaja :) i co najwazniejsze to bezinteresowne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily u mnie jest to samo , kiedy sie wszystkie zmory dowiedziały ,że mam 500 darmowych minut miesięcznie to se sygnały puszczały bo niby ja mam za free to mogę oddzwonić, a kysz mi z takimi znajomymi;) A wiesz jaki ja mam ból, jestem aż nad wyraz szczera, a szczerość dziś jest niedoceniona, to co myślę to mówię bez owijania w bawełnę , kurczaki , mam przez to nie lada problemy, ale ja zawsze wolałam jak ktoś mi prosto z mostu gadał co i jak a nie głąba rżnął. Wiem ,że czasem mogę przez to ranić , ale inaczej nie potrafie, żebyś wiedziała ile razy chłop mnie pod stołem kopał w kostkę abym się w język ugryzła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciężko dziś o bezinteresowną znajomość, wiem coś o tym , mam w posesji sąsiadkę która jest mi winna około 700 zł, kurczaki tu sie wyłamuje jakoś nie mam odwagi poprosic ją o zwrot pożyczki;) Ale wiesz co zaóważyłam, że kiedy ona nie maiła kasy a ja jej dla ściemy mówiłam że mi też cięzko to zaówazyłam , że jej stosunek do mnie się zmienił, stała się oschła i poprostu inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe honey ja to samo przechodze jak jestem z rodzinka na obiedzie, wszystkie ciocie i babcie hehehehe najgorzej to dziedkow denerwuje swoich bo mi sie narazaja caly czas wiesz babka mi jeczy przez telefon ze ona z dziadkiem nie wytrzymuje i zebym ja wziela do siebie na urlop krotki ja jej mowie ze jesli zaplaci za siebie wszystko to nie ma problemu i koniec gadki ja nie zarabiam takich kokosow zeby utrzymywac kobiete ktora zyje sobie z dwoch emertyturek i jeczy ze jej kasy brakuje ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej mnie wkurza to ,że kiedy mówię jej ,że nie mam kasy bo czasem naprawde nie mam skoro jej non stop pożyczam to mam wrażenie ,że ona mi nie wierzy , no bo jak to ja nie mam??? Jejku gdyby mi oddała tę kasę to mogłabym se poszaleć troszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey ja nigdy nie mam kasy :D bo jestem zakupomanka :D a kumpela mi wisi od roku 20 zlotych, niby nic, ale ja nie odpuszcze, dla zasady aaaaa, papierosami swoimi tez nie czestuje :D jak kogos nie stac to niech nie pali po prostu albo niech idzie do pracy sram na te moje byle kolezanki studentki wiesz jedna dobra moja kumpelka prosila mnie o to zeby mogla u mnie mieszkac z chlopakiem latem, bo przez 3 miechy chca dorobic sie troche w niemczech, ja sie dowiaduje potem ze kupila sobie nowiutkiego laptopa... skoro ja stac na latopa to niech odpala mi za mieszkanie miesiecznie koniec gadki o pracy wakacyjnej w niemczech :D student w polsce biedny :P :D i kupuje laptopy za ponad 3 tysiaki zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uwolniłam od babci, wiem to może zabrzmi jakbym jędza była, ale moja babcia miała alzhaimera i ja opiekowałam się nią przez 5 lat, 5 lat wyjęte z kalendarza, a moja babcia była bardzo wredna dla mnie nawet kiedy ja się tak bardzo starałam i tak byłąm najgorsza, chowała kase i chodziła wszędzie i opowiadała wszem i wobec ,że ją okradam, ale najśmieszniejsze jest to ,że kiedy robiłam porządki po niej odnajdywałam ukryta kase pod wykładziną w książkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey wiesz ze mozesz sprawe w sadzie zalozyc? od ponad 260 zlotych jesli znajdziesz swiadkow a znajdziesz tym postrasz sasiadke a jak nie pomoze to sprawa i komornik w najgorszym wypadku dla niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia jest calkowicie sprawna na umysle oprocz tego ze ma pierdolca na punkcie kasy nie wiem na co ona odklada mam nadzieje ze nie na radio ma ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×