Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

jego kolega ma dlugi i takie tam dyrdymaly. i zapisal na mojego motor (jakis drogi , najszybszy scigacz na swiecie) , samochod...itd. i i nie placi ubezpieczenia ani podatku . no to moj stary dostaje wezwania do zaplaty. raz przyszedl i chcial jedzenie od nas , bo on kasy nie ma. moj stary dal mu caly torbe jedzenia. innym razem chcial pieniadze , bo on ma czek do zrealizowania i musi czekac ze 2 tygodnie a pieniadze juz musi miec. moj stary dal mu pieniadze, wzial czek i zaniosl do banku. pieniedzy nie dostal, bo czek zarekwirowal urzad skarbowy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaa - a wiec jasne. lily - jego tescie mieli tylko to jedno dziecko - zmarla zone mojego chlopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film bedziemy ogladac - biala masajka . a wczoraj ogladalam piekny film - wie im himmel - piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , i on jeszcze o nim mowi - \"moj przyjaciel \" :D szlag mnie trafia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o tej niemce co za czarnucha poszla?? :D nie wiem dlaczego niemek nie lubie :D glupie czasami jak buty :) milosc miloscia a obywatelstwo obywatelstwem :) nie dziwie sie ze cie szlag trafia na przyjaciela takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jeden glupi u nas mieszka , lily , posikalabys sie ze smiechu. opowiem ci jutro - a swojemu menowi powiedz, ze jutro macie pauze. ja chce jutro z toba gadac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalismy das parfum 2 tygodnie temu , mam tez ksiazke , czytalam ponad 10 lat temu - super ksiazka , film tez mi sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwajcarki tez czasami zdesperowane ogolnie mi chodzi bo widuje takie wielkie niemickie rozwory na ulicy i tylko ktos przykurzony poleci na nie, na papiery a je swedzi czasami do tego stopnia ze jada w polskie gory i sie goralom w stodolach oddaja za free dla niektorych gorali to nie ma roznicy czy owca czy kobieta :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie , dlatego uwazam ze my polki powinnismy byc dumne , jestesmy po prostu inne niz niemki i w tym jestesmy lepsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , pozdrowie go - a on mysli, ze ja tutaj z facetami gadam :D on mi nie wierzy, ze tutaj same kobitki siedza sobie i piwo pija. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beszczelnie sie wtrace do rozmowy :P Of kors ze mam wylacznosc i zapomnijcie o przerwie :P Nie poddam sie tak latwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Belijaal :D chcialabym cie poinformowac, ze dzisiaj tej wylacznosci zostajesz pozbawiony :D tylko dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha Ha... :P Ty to sobie lubisz pozartowac :P Juz czatuje na Mojego Tygryska :P Nie masz szans ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo !! ja jestem . :D dostalam prezent od mojego mena , zainspirowal go film , ktory wczoraj ogladalismy :P dostalam Masaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lily :D masaja takiego z drewna , jest wysoki, przystojny , trzyma w rece jakies narzedzie do walki , nawet pod spodnice mu zajrzalam .... :P wyglada identycznie jak ten na filmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×