Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Hehehe :P Teraz to kochany :P a tak to kobieca solidarnosc :P Ja wiem czemu nie moze brac ;):) Jak zwykle zasialem zamet:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Ciekawe czy dzis ktos tu bedzie... :P W kazdym razie wlazlem tylko powiadomic ze Zony dzis tez nie bedzie... jest w pracy:( A ja spadam spac bo cos ch..... sie czuje... :/ Narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily!!! Cloe!!! Jestescie debesciaki :) Rozgadały sie na całego. Ja siedze w domku sobie i robie porządki...NARESZCIE.Na nic czasu nie mam, na sprzatanie i pranie szczególnie. W biegu gotuje też paste cukrowa. Ciekawe czy mi wyjdzie. Zaraz pewnie zjawi sie brzydki. Moze jakies winko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belijaal - pewnie ze jestes kochanym czlowiekiem . :D znam sie na ludziach. mam nadzieje, ze lily chora juz nie jest skoro do roboty poszla. wareczka - i jak tobie wychodzi ta pasta cukrowa?? napisz koniecznie, bo jestem ciekawa. ja tez ja robilam i mam pewne doswiadczenie w tym temacie. :P moj men usmial sie jak mu powiedzialam co robie i do czego to to sluzy....... wareczka - melduj sie jutro, honey - co z toba? siedzisz pewnie w ksiazkach . poplakalam sie , ogladalismy wlasnie bardzo fajny film \"za wszelka cene\" . ale lubie takie filmy. moj maz oglada ciagle \"gwiezdne wojny\" a ja sie wsciekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wareczka - a wiesz , wlasnie pije winko i dzisiaj kupilam 2 debowe piwa !!!!!!!!!!! (juz ich nie ma) :P debowe i warka - moje ulubione i nie mam ich tutaj na codzien niestety. moj maz dostal kilka lyczkow, reszte ja wypilam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cloe! Własnie słabo mi wychodzi.Albo za gesta albo cieknie przez palce :( Używałam tej z allegro i jestem pod wrażeniem.Chciałam sama sprobowac, ale pozostaje chyba zamówienie znowu. Ale polecam :) Ja zaraz do babuni na urodzinki biegne. Jestem po dwóch żuberkach :) \"Za wszelką cene\"- zajebisty, polecam jeszcze \" Zycie za zycie\" Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oka Zona wrocila wiec mi sie oberwie... ;):P Tak wiem Kochanie to \"babskie\" forum i juz z niego uciekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ledwo ciepla chodze wczoraj musialam isc do pracy:(:(:( nie moglam dac dupy, takie zobowiazania jeszcze pierwszy raz:( nowe, obce dzieci... i jeszcze mnei nie kochaja ale chyba juz lubia bardzo ;) najgorsze jest to jak sie czuje, lecze sie domowymi sposobami i jest lepiej ale dlugo to trwa... monsz moj kochany jest i wie ze ma spadac z forum kiedy ja na nim jestem :P:P:P:P a dzisiaj ma urodzinki :D wszystkiego najlepszego skarbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Skarbie:* A co do zmykania jak jestes to... ;):P hehehe Ale powiedzcie ludzie czyz Ona nie jeste kochana:* Z tych slow az bije milosc;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belijaal - spoznione , ale serdeczne zyczenia urodzinowe 🌻 , duzo zdrowka , pieniedzy i spelnienia wszystkich marzen 🌻. a gdzie sie podziewaja panie ?? mam nadzieje, ze sie odezwiecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piwoszki. Długo nie zaglądałam , ale to nie znaczy że o was zaapomniałam. Zaczęły sie studia i wcięło mnie na dobre. Długo by tu pisać o tym, ale czy to będzie miało sens??? Poprostu jestem załamana tymi studiami i chyba inaczej sobie wyobrażałam te studiowanie, nie chodzi o to że duzo jest nauki, tylko o treśc tego co dyktują czarna magia , totalny chaos mysli i niczego nie kumam. Chodze na wykłady z dyktafonem, a potem to spisuję na papier i mam dość, nie dosypiam i jestem wiecznie zmęczona. Właśnie skończyłam spisywac biomedykę i działania tworcze. No mówię wam na ćwiczeniach z działan twórczych czuję sie jakbym była na psychoanalizie, lub sesji grupowej , musismy takie rzeczy robić ,że nie pytajcie. Wymyślać bajki zmieniając pierwowzór już istniejącej, twórczo dodam cokolwiek by to miało znaczyć;), pisać i mówic o sobie takie rzeczy , których nikomu by się nie powiedziało, wypowiadac swoje intymne myśli, marzenia , ukryte pragnienia, i czasem robić z siebie debila np idąc do parku i wybierając drzewo ,które ma cie przypomniać. Matylko jestem zdesperowana i zalamana totalnie . Anglik to wogóle porażka, choc uczyłam sie jego w L.O, ale tutaj lecimy z programem jak express do tego orient;) I wogóle jednym zdaniem dość dość dość. I tak mi życie płynie jak w sielskiej krainie , gdzie wolnego czasu brak i niedługo będzie ze mnie nie człowiek ale jego wrak;) Oki pozdrawiam was piwoszki goraco i turlam sie spac bo wyglądam jak upiór w operze , sine podkrązone oczy kiedy je zamkne to sen wciąż za mną kroczy;) Caluski.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo:) A co do marzen to juz sie spelnily... w postaci Zony:) Najwspanialsza rzecz jaka mnie w zyciu spotkala:) Teraz to Zona powie ze sie podlizuje...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie podlizujesz... :P honey slonko, dasz rade, widzisz sama jak wiele juz ci te studia daja... naucza cie otwartosci bedziesz bardziej pewna siebie i uwierz ze inni studenci czuja sie podobnie jak ty wiesz \"lekarzu lecz sie sam\" nawlasnej skorze musisz poczuc jak nalezy postepowac jak inaczej masz sie nauczyc tego? wierze w ciebie pipko :D wpadnij tu na piwo :D cloe, wareczka... co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belijaal - to , co napisales jest piekne. :) lily - a co u ciebie slychac? trzyma cie jeszcze chorobsko? o rany honey - to wszystko wydaje ci sie takie bez sensu , bo to cos nowego dla ciebie - tak mi sie wydaje (dosyc pozno studiowalam i tez mialam identyczne rozterki) . wiesz , niektore przedmioty sa na pewno nieuzyteczne i bezsensowne, ale bedziesz tez miala inne , ciekawe i interesujace cie. przeczekaj to i po pewnym czasie to cale studiowanie bedziesz widziala w innym swietle - taka mam nadzieje. wareczka - co z toba? gotujesz ciagle ta paste cukrowa , ze nie masz czasu tu naskrobac?? :P a ja bylam dzisiaj u fryzjera - moj men mnie sila zaciagnal - nie wiem , czy wygladalam tak strasznie ?? :P i u fryzjera powiedzial, ze on sobie zyczy , zebym wygladala jak britney spears :P i te cale zabiegi nie moga przekroczyc 20 euro :P no i ludzie w tym zakladzie sie zmowili , ze gdy on po mnie przyjedzie - to krzykna mu cene 2 razy wyzsza!!! :P kupa smiechu z tym moim menem , ale fajnie , ze poczucie humoru go nie opuszcza. on robi ciagle takie numery , w sklepach tez. ahaaaa.... po wyjsciu od fryzjera mowie mu , ze po umyciu wlosow zrobili mi taki fajny masaz glowy..... on mnie pyta: mialas orgazm?? jezeli tak - nigdy w zakladzie im tego nie mow - bo wyzszy rachunek dostaniesz :P nooo - mam nadzieje , ze troche humoru poprawilo wasze samopoczucie. inne numery w wykonaniu mojego mena pozniej. papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe i lily dzięki za słowa otuchy, byłam dzis u sąsiadki z kamienicy jej facet to filozof gęba pisany, o rany wejść z nim w dydkusję to już umarł w butach, ale powiedział mi to samo co wy, czyli abym nie nastawiala sie negatywnie do tych studiów, i ze jakby co to sluzy pomoca, pewnie nie omieszkam skorzystac, jejku fajnie ze na tym ludzikm padole są jeszcze takie duszyki co chca pomagac bezinteresownie. A ze mam takowe rozterki to juz standart ;) z liceum bylo to samo, wiem podswiadomie ze dam sobie rade ale kiedy zasiadam do tych notatek to az mną trzęsie , ze to takie nowe i niezrozumiale a nie mam czasu zglebic tego bo zawsze cos: a to maly znowu chory, i trza nadrobic z nim zaleglosci coby nie mial potem zlych ocen, a to znowu chory i trza latac po specjalistach, a teraz mnie czeka pobyt z nim w szpitalu bo trzeba wyciąć pozostale migdaly, i tak zawsze cos, a ja , ja na samym szarym koncu tez powinnam zrobic sobie tk zatok bo cos tam jest ale nie wiem co, ale tak suma sumarum moje studia+ ksiazki a mam do zakupienia az okolo 15 to nie lada wydatek i sie zastanawiam co wybrac. Endykrolog i gastrolog sie juz o mnie upominaja nie wspomne o laryngologu ale nie mam kiedy sie za to wziasc , jejku jak sie nudzialm to na maxa a teraz wszystko na wariackich papierach. Chyba zrobie skok na bank kto chętny na wspolnika???? Oki spadam spac pozdrawiam was namietnie i dzieki ze jestescie ze moge tu wpasc i wyzalic sie na moj powalony los . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey , niestety ceny ksiazek sa strasznie wysokie. staraj sie korzystac z biblioteki , bo na ksiazkach rzeczywiscie mozna sie zrujnowac. ale jakby co , ja sie pisze na skok na bank !!! pistolet na wode juz mam !!! :P wareczka meldowac mi sie tu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) tez sie pisze, pelna geba specjalnie wezme urlop :D mnie dalej trzyma choroba szlag mnie juz powoli trafia jestem jeszcze w takiej apatii ze nic mi sie nie chce zyje juz grudniem i dzieki temu daje jeszcze rade ze wszystkim i ze soba a dzisiaj mija rok jak jestem z menszem :D zlecialo jak jeden dzien :D cudny jest ten moj monsz :) wareczka chyba caly casz paste gotuje i piwko se popija :P:P:P:P i zapomniala o forumie :> :P honey sama pipko widzisz ze tak strasznie nie jest, ale wiem i rozumiem ze wyzalic sie musisz calkiem to ludzkie cloe fajny ten twoj mezus :) bardzo sobie cenie w ludziach poczucie humoru, bowiem jest ono wykladnikiem inteligencji :D a i optymizm tez bywa zarazliwy :) meldowac sie na forumie wszystkie razem i kazda z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol wsiem pipolom:P Wszystkiego najlepszego Skarbie:* Spelnienia marzen i czego tylko sobie zazyczysz:* Kocham Cie:* Juz znikam z \"babskiego\" forum :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ello kobiałeczki i jeden rodzunku;) Coś sie dzieje z moim łączem internetowym, łapie jak diesel na mrozie, mam ciche dni ze starym więc pewnie będe dumać nad tym co sie mogło stać, i wogóle tak jakoś dziwnie mi mój komp chodzi. Nie mogę się zabrać do przepisywania notatek , jak mam wolną chwilę to szwędam się to tu to tam i je odkładam na dalsze potem , no i oczywiscie skończy sie tak jak wczoraj czyli nic nie przepisze i pójdę spać;) Jakieś błogie lenistwo wstapiło we mnie, zimno na dworzu i chyba zaczynam zapadać powoli w zimowy sen, ja z tych misiowatych jestem, mogłabym spac, spac i spac do bólu. Włączyłam grzejnik bo aż mną trzęsie z zimna, ja z tych ciepłolubnych jestem a ta pogoda mnie rozwala doszczętnie a jak pomyslę ,że niedługo zima to chcę do Afryki😭 Chyba sie zdrzemna z jakąś godzinke i potem wstane i zabiorę się za przepisywanie tych notatek bo nie dam rady oczy same mi się kleją . No to zmykam pod kołderke cieplutką puchową.;) Naraziątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol wsiem i wobiem:P Cos cicho sie tu ostatnio zrobilo;) Dalej nie zasypiac tylko gadac mi tu:P Kurde wypadalo cos naskrobac zeby powialo nowym wpisem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... to milczenie cos za dlugo tu trwa. tylko nasz rodzynek :) tutaj zaglada a co z wami kobietki?? honey - czy ty na dobre \"utonelas \" w ksiazkach? a wareczka ciagle walczysz z ta pasta cukrowa? lily - a co z toba sie dzieje? meldujcie sie dziewczyny , bo topik padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja walcze z grzybkami :) Czesc wszystkim. nie ma prawie w domu, wiec nie siedze na kafe.Zmieniam prace bo ta mnie finansowo wykończyła... :( Jedyny jej plus , ze posiedziałam troche nad morzem. Idzie długi weekend to posiedze z wami i przeczytam zaległości. Teraz wracam do muchomorków :) Pozraiwam wszystkie i rodzyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO witajcie kobiałeczki i rodzyneczku. Soreczki wielkie że mnie tak długo nie było ale te studia poprostu pochłaniają mnie bez reszty. Chcę abyście pomimo tego wiedziały ,że pamietam o Was i myślami jestem z wami każdego dnia, tak się złożyło że naprawdę barkuje mi czasu na skrobnięcie paru słów, ale uwierzcie mi pedagogika to naprawdę ciężki kierunek iście hymanistyczny wymagajacy ciągłego myślenia i absorbujący mnie do głębi. Normalnie aż brak mi słów , aby wyrazić to co przeżywam, ogólnie jest cool, ludzie na studiach są spoko, rozwijam sie non stopa i dowiaduje się o sobie nowych rzeczy, które mnie zaskakują każdego dnia. Chcę być tzw pedagogiem pełna gębą, a to wymaga zaangażowania się całym sobą. No ale dochodząc do konkluzji mojej wypowiedzi coby się nie zagłębiać w szczególy pozdrawiam Was bardzo serdecznie i przesyłam moc pozytywnych fluidków i wibracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
MIŚ PUSH-UPEK!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×