Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

honey - i bedziesz coraz lepsza , ale kurcze nie zazdroszcze ci palic w takich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czuje potrzebe zeby isc do psychologa ostatnio sie nawalilo mi stresow troche jeszcze prawie miesiac do czasu az mojego faceta bede miala na dluzej teraz jestem sama bo moje wspollokatorki wyjechaly akurat przychodzi rozliczenie roczne za prad, wode i ogrzewanie wesolo mam oprocz tego staram sie zajsc w ciaze ale jakos dni plodne nie wypadaja chyba tak gdzie trzeba i mnie szalg trafia czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomas - a zrestartuj go . moze cos to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udajesz niepalaca palaca - tylko okazyjnie ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily to przez stres , wyluzuj troche może za bardzo sie starasz , myslisz o tym i to cie blokuje, musisz sie odstresować , a samo przyjdzie zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wokół wiedzą ,że palę oprócz męża dziadka, matko i córko chyba by sie dziadek załamał psychicznie ma takie o mnie dobre mniemanie , uważa mnie za świętość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - idz. czasami taka rozmowa pomaga , wierz mi. nic na tym nie stracisz , a mozesz zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to wszystko stres ale od piatku to mi niewiele trzeba do histerii az sobie mysle ze chyba nie doroslam jeszcze a tu chce byc matka jeszcze ten upal 37 stopni w cieniu kto to widzial co z tego ze rok temu bylo to samo :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki , ale wiecie co - ja sie jeszcze wcale babcia nie czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres niszczy - musisz z nim walczyc - koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre !! ja probuje sie oswoic ale jeszcze nie czuje tego. moze jak dzieciatko sie urodzi - to wtedy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey - to dobrze, bo twoje samopoczucie jest doskonale. lily - uzalaj sie ile sie da - tutaj mozesz bez krepacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey moja mama jest ode mnie 19 lat starsza wiec gowniara jeszcze z niej :D i nikt nas za matke i corke nie bierze z podobienstwa to wychodzi ludziom ze moze siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko gorzej z wybraniem kierunku, zwariowałam tyle tego. Ale bezczynnie w domu siedzieć nie będę tymbardziej że nie pracuję. Tak bardzo bym chciała pracować, bo siedzenie w domu mnie dobija😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku właśnie zdawałam maturę , kurczaki to były najwspanialsze moje trzy lata nauki i tak szybko minęły. I jestem zawieszona w próżni bo nie wiem co dalej. Nie chcę studiować żadnego marketingu czy innego kierunku z tym związanego, hm myślałam o fotografii, architekturze coś co jest związane z dusza artystyczna bo taka juz ze mnie poetycka duszyczka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie wyzale ja mieszkam w niemczech a mezczyzna moj kochany w polsce i tak sobie dojezdzamy to tu to tam raz na dwa miesiace myslalam o tym zeby wrocic do polski ale moze dostane lepsza prace tutaj facet konczy studia niby zaoczne ale cos tam zawsze i ciezko by mu bylo tutaj ale mysli o tym zeby sie osiedlic w niemczech ja sama nie wiem czego chce chce tego dziecka ale ta sytuacja mnie dobija i chce zeby moj facet byl przy mnie jak mu powiem ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o pedagogice, psychologii, bardzo mnie interesuje psyche ale od tamtej strony, wiecie wielu ludzi przychodzi do mnie wyżalic się i po poradę , mam w sobie ten szósty zmysł, intuicje czy jak to tam zwał, ona nigdy mnie nie myli,ale nie wiem czy dam radę na tych studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz robi piekne zdjecia , zna sie na fotografii . ale mysle, ze architektura daje lepsza przyszlosc - aa moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wszystko mniej wiecej wyglada wiecie mloda ze mnie dupa ale walcze tyle czasu ze soba i z checia posiadania dziecka ze juz wariuje bo i chcialabym najpierw pozyc spokojnie z facetem moim pobyc razem bez zadnych obciazen a tu wszystko taka kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×