Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Gość thomas..
blisko ze hej :P zapale sobie chyba ale wiesz w pelnym sloncu na dworze nie pale za goraco :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
bede pozniej musze przepalic sobie plyte a jestem zielona wiec mi zejdziena :P bedze nie co pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ellołka, synus juz pojechał do zakopca a ja mam znowu weekend tylko dla siebie, no pomijając marudzącego męża, ale jakos dam radę tylko co ja będę robiła???? Nie wiem jutro sie będę zastanawiac. A wam jak dzionek mija??? Ja sie delektuję pifkiem hm w taki upał zimne z lodówy w sam raz . Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo tęśkniłam za wakacjami bo dośc miałam nauki, która mnie nerwowo wykańczała a teraz zero pomysłu na spędzenie wolnego time. Na półce piętrzą sie nieprzeczytane ksiązki , które co rusz nabywałam , ale tak jakoś straciłam vene do czytania, kiedyś czytałam naprawdę duzo a teraz cosik się ze mna porobiło;) To chyba przez te nauke. Umrę z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też chcę burzy, normalnie w szoku jestem jakie warzywa i owoce drogie, ale cóz kupuję . Normalnie deszczu i to dużo by sie przydało bo będziemy bulic za warzywa i owoce jak za zboże. Rolnicy modlą sie o deszcz bo wszytsko schnie, współczuje im i lączę się z nimi w bólu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey podrzuc mi cos noweg odo czytania bo ja juz umieraaaam, ostatnio bylam w czerwcu w polsce to sie zakupilam, facet moj tez mi troche dal ze swojej biblioteki a ja wszytko juz dawno przeczytalam i teraz drugi albo trzeci albo czwarty raz to samo czytam masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę
A co lubisz czytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę
Witam mogę sie przyłączyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily a co preferujesz , jaka literaturę czytasz??? Ja kupowałam rózna różnista, mam prawie cały cykl ten na obcasach z tzw budki ruchu;), no wiesz za niecałe 10 zeta, ale mam też dużo ze Swiata ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiper
śpicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilijka
oki to ja tyż pomykam będe później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
juz jestem :) jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
witak honey :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
a siedze se sama na kwadracie bardzo duchota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie toże, ja pozbyłam sie synka i właśnie sie umawaim na jutro z koleżanka na pifko do ogródka na petrynę, chłop styrany to se podziemy same;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stary się nie nadaje na takie wyjścia , kurcze młody a taki domator , tak więc ja nie mam zamiaru w sobote siedziec w chacie na kwadracie, zresztą długo sie z moją kumpela nie widziałam i trza to nadrobić, pofjczę se ile wlezie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
ale ci dobrze :D moj dzisiaj ma jakas imprese w pracy i wroci pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
moj tez domator :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zaproszenie na impre do karczmy ale oczywiście mój mąż nie kwapi sie tam iść, kurcze cały życie przed nami co będziemy na stare lata wspominac, bujany fotel i druty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
ja swojego zawsze na sile wyciagam marudze marudze i w koncu sie zgadza honey to ty sie przed mezem ukrywasz z paleniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ukrywam się bo inaczej by mi z dupy nogi powyrywał;) Palę jak go w domu nie ma, jak jest to się bunkruje , palę w oknie a potem masa mentholowych tic-taków i perfumy, wole tak niz abysmy sie mieli o to kłócic;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×