Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

moj maz mowi , ze jest tutaj ochrona ciezarnych kobiet. lily - jezeli masz umowe o prace , i zajdziesz w ciaze - jestes pod ochrona. mowi jeszcze, ze gdy kobieta idzie na urlop wychowawczy - to po 3 latach jej miejsce musi byc dla niej wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily , a nie lepiej byloby poczekac na dziecko gdy bedziecie juz razem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa79
to ja spwrotrm ;p nie mam dzidziusia ;( jakos nie zalapalamsie a chcialammiec z tym moimostatnim :P smutno mi bo napewno bym mialajakis sens w zyciu a tak to zastanawiam sie po co wstaje rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale znajome moje wrocily do pracy, popracowaly nawet na swoim starym satnowisku a tu pracodawca zarzadzil przeniesienie po kilku mieisacach byla nawet babka w sadzie pracy ale nic sie nie dalo zrobic mowi ze strasznie sie czula jak sie musiala zarejestrowac jako bezrobotna wiesz roznie to bywa znowu druga znajoma, po 3 ciazach (niemka co dziwne:)) wrocila do pracy i ma sie dobrze ale ogolnie ochrona ciezarnych jest jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaa79
to ja spwrotrm ;p nie mam dzidziusia ;( jakos nie zalapalamsie a chcialammiec z tym moimostatnim :P smutno mi bo napewno bym mialajakis sens w zyciu a tak to zastanawiam sie po co wstaje rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anita - nie bylo mnie tutaj troche i nie jestem w temacie - o co chodzi z tym dzidziusiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz o tym tez myslalam nawet to by bylo lepsze powiem ci tylko nie chce za dlugo czekac nie chce tego odkladac i nie chce potem na ulicy slyszec ze babcia idzie z wnuczkiem na spacer :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - czyli prawo pracy naginaja w swoja strone tak samo jak w polsce. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - musisz tez o dziecku myslec. a w jakim wieku jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie mloda dupcia ze mnie, skoncze 22 lata niedlugo cholera nie wiem wlasnie co ze mna jest nie tak, chyba po prostu wszystko u mnie sie wczesniej zaczelo, dojrzewanie, potem samodzielne zycie szybko musialam dorosnac a teraz juz normalnie od pol roku jak dostaje okres to wrecz sie zalamuje choc nie powiem bo i sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dziwne teraz jest jak sobie 22-latka zaplanuje ciaze dziwne ze w ogole chce przewaznie dziewczyny wpadaja w tym wieku a ja wiem ze jak sie wkrece w trybiki pracy to zawsze bedzie mi czasu brakowalo znowu kura domowa tez jakos byc nie chce dziwne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily kochana , nie spiesz sie jeszcze. jestes bardzo mloda i masz jeszcze czas , aby to inaczej - lepiej poukladac. wierz mi. zobacz ile kobiet po 30 rodzi pierwsze dziecko. jezeli poczekasz rok albo 2 to nie jest przeciez duzo a moze byc tylko lepiej. moze bedziecie juz do tego czasu razem. dla dobra dziecka nie spiesz sie. malenstwu tez bedzie lepiej, gdy bedzie mialo obojga rodzicow przy sobie i wam obojgu tez. bo na odleglosc pewne sprawy moga stac sie trudne. przemysl to dobrze , ale najwazniejsze - nie stresuj sie tym. moj maz zawsze mowil gdy tez czekalismy aby byc razem - niebo jest niebieskie , wszystko bedzie dobrze. pieknie - nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 44 lata i gdybym teraz zaszla w ciaze - urodzilabym to dziecko. ale ja wygladalabym faktycznie na babcie :D chociaz wszyscy mi mowia, ze wygladam duzo mlodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne :) wiem cloe ze poczekac jeszcze trzeba ale nie chce sie obudzic w wieku lat 30 i leczyc sie potem zeby miec dziecko tym bardziej ze mam sklonnosci do zapadania na kobiece choroby wole poczekac jednak az sie wszystko ulozy i pozyc z moim wspanialym facetem na luzie a z drugiej strony, to dziecko we mnie, rosnie, czuje, to bezpieczenstwo i ufnosc gdy na ciebie patrzy wiadomo dlaczego pracuje z dziecmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - rozmawiaj sama ze soba , tlumacz sobie , ze jeszcze troche poczekasz i swoje plany zrealizujesz za rok albo 2 . w tym czasie mysl intensywnie o sobie - ucz sie, zdobywaj nowa wiedze, doswiadczenia . to bedzie procentowac , bo jako pracownik bedziesz miala \"wieksza wartosc\". czasami pospiech jest zlym doradca. a poza tym samej kobiecie jest duzo trudniej lily . jeszcze troche poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
melduje sie po 5 piwkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
nikogo nie ma ? :( trudno :( sama zjem omleta :( lila 25 miłego dnia! Boze za 6 godzin do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! ja juz piwkuje taki upal ze nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
oooo kochane ale naprodukowalyscie tego :P zaraz wszystko nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
mnie po wczorajszym strasznie susy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mnie wczoraj nie bylo i nic nie wiem gdzie kto jak i z kim!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a ja wczoraj wypilam tylko 3 piwka wyczwzwialam zanim moj przyszedl tersz jest w opracy moge chlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
mam to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
dzisiaj mam tylko jedno chyba mi starczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a ja mam 2 male jendo juz wypilam ale wiesz co taki upal i jak tu nie pic thomas a gdzie ty mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
mieszkam w swietokrzyskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×