Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja to mam problem

co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość a czego Ty chcesz
Casanova - i tu sie mylisz, każdy mężczyzna (przynajmniej taki normalny) kocha dwie kobiety. Pierwszą jest jego Mama, a potem bywa różnie, dziewczyna, żona, kochanka. Ale dwie to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
klarciaaaa - tylko czy Ty niemylisz jego chęci bycia z Tobą, z miłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
tutaj moze i masz racje - czy to milosc, czy tylko chec wspolnego obcowania ze soba. Ja sama nie jestem swiecie przekonana, iz go kocham!!! Moze po prostu nie chce tez dopuscic do konca do siebie tego uczucia, bo wiem, ze nie moge - oboje wiemy, ze musimy to skonczyc - tylko JAK?!?!!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: co o tym sądzicie 13:51 ja to mam problem \" Kocham swojego męża, tak mi się wydaje.\" no właśnie czy kochasz a raczej jak kochasz. \" Mam kolegę.... Fajny z niego gość.... Ostatnio powiedział, ze zawsze chcial sie ze mną przespać, czesto to sobie wyobrażał i takie tam ... . Krótko mówiac zaproponował mi seks dodając, że spełni każdą mą zachciankę, by osiągnąć cel \" Kolega Zdobywca. \"Tak byłam zszokowana, że palnęłam z głupia frant, że się zastanowię.\" i prawdę powiedziałaś bo to robisz. Zastanawiasz się. Wymowne. \" Teraz nie wiem co powinnam zrobić, jak zareagować i jak się zachować.... też myślałam o tym jaki jest w łożku.\" no cóż spelniło się marzenie :) Widzę tu jak Twoje małżeństwo wygląda. :) a mąż przypadkiem też marzy?... Obydwoje macie ochotę a decydujesz Ty i konsekwencje swojej decyzji ponosisz też Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
klarciaaaa - silna wola jest mile widziana. Niemożna myśleć tylko o sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
wiem doskonale, ze na samym seksie daleko sie nie zajedzie. A silna wola? Mysle, ze powoli sie uzbiera. Chyba trzeba mi sie wybrac gdzie na jakas porzadna impreze i zaczac poznawac nowych ludzi! Moze jak spotkam kogos nowego - NIE ZONATEGO - to bedzie mi latwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
ja to mam problem - jak Widzisz pomocy tu raczej nieznajdziesz, ilu rozmówców, tyle opini, jedne w pewnym sęsie zbiezne inne nie ... a decyzja i tak należy do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
:) dobre podsumowanie:) Ja osobiscie odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
klarciaaaa - ktoś nowy, to jest jakieś rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boroo
powracam . wydaje mi się zawsze gdzies będa ci lepsi kochankowie, bedą nieprzeczytane książki itp. pogoń za tym co jest tajemnicze a na dzień dzisiejszy nieosiagalne może być wspaniala ale moze trwać bez końca. pozostań w sferze mażeń a to nie rozwali Ci życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
:) to jest mysle jedyne rozwiazanie tej sytuacji chyba poszaleje gdzies sobie porzadnie na weeknd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
pisze się w "sensie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
Ciekawe, jaki wpływ na zawarte tu opinie ma miejsce zamieszkania? Czy są zależne od wielkości miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
ktosikmmm - najważniejsze, że zostałem zrozumiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boroo
no tak np. w puszczy białowieskiej można oddac się żubrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
klarciaaaa - poszaleć warto, ale taką "imprezową" znajomość raczej odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
mysle, ze miesjce zamieszkania ma tu BARDZO duze znaczenie! sama jestem z malego miasta, wiec wiem, jak latwo jest o "nowy temat plotek" w duzym miescie zawsze mozesz byc bardziej anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
To już zoofilia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
Duże miasto - większe możliwości, ale i mniej "zaściankowe" myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
nie, no taka "imrezowa" znajomosc, to nie! ale chodzi o wyjscie z domu i po prostu zaczecia czegos nowego, nowi ludzie, nowe znajomosci - wyjsc w koncu z kolezankami, ktorym sie zazwyczaj odmawialo wymowkami typu, ze zmeczona jestem bardzo po prcy, bo bylam akurat umowiona z...kochankiem - o ktorym oczywiscie nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
ja to mam problem - czy chociaż coś pozytywnego dały Ci te rozmowy? Warto było się pytać? zajzyj do swojego wnętrza i nieoglądaj się na nikogo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
no niestety, ale ludzie w malych miastach maja bardzo czesto inne poglady niz ludzie z wiekszych miast. Malomiasteczkowych ciagle gdzies przesladuje mysl, ze co bedzie, jak sie ludzie dowiedza - tam sie zyje dla innych - nie dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boroo
jesli chodzi o skok w bok to jak ktoś bardzo chce to zrobi to i na zadupiu wychodząc po mleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
Masz rację. Robi się to co inni, bo "co sąsiedzi powiedzą" W aglomeracjach już się prawie tego nieczuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
boroo - chodziło mi nie gdzie ... ale właśnie o sposób myślenia, postrzegania świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boroo
a ja to mam problem - tyle tematów na forum można się wyżyc wirtualnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
boroo - niezałamuj dziewczyny. Niech żyje jak ma jeszcze chęci i siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarciaaaa
w duzym miescie jest calkiem inne zycie. Ludzie sa abrdziej mysle wyluzowani i kazdy ma mniej badz wiecej wyrobione zdanie na pewne rzeczy. Na wioskach wciaz istnieje prawo, ze trzeba robic, jak ludzie nakazuja, a przede wzsystkim, tak, jak ksieza na ambonie powiedza! Chyba troche odbilismy od tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego Ty chcesz
Niestety muszę znikać. Dowidzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
ja jestem z bardzo dużego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×