Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Już jestem!!! Witam w piękną środę(a przynajmniej u mnie). Renatko włosy wyszły fajnie,tak,jak pisałas jest nieznaczna różnica tam,gdzie były odrosty-najważniejsze,że mojemu mężczyznie się podobają-mamie też:))Wyspałam sie za wszystkie czasy i pewnie dlatego mam dziś świetny nastrój:)) Zyczę wszystkim miłego dzionka-pozdrawiam serdecznie:)) Zajrze pózniej:))Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jestem na chwilke:) bo jestem w drodze do sklepu po kawe a w salonie klientka siedzi z farbą na włosach. To ciesze się że jesteś zadowolona z włosów:D Mam dzisiaj troszke pracy, kilka klientek więc tu zajrze juz raczej popoludniu jak będe w domu. Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień się wlecze nie milosiernie!!! Pogoda piękna!!!Jak wczesną wiosną:)) MojaWiki właśnie wrócila i chce pograć,więc znikam:)) Do jutra:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D U mnie wczoraj pogoda była piękna i upalna, do wieczora byłam z Julką a placu zabaw,niech korzysta póki jeszcze pogoda ładna.Ale dzisiaj już beznadziejnie, pochumrno i zimno. Zaraz wybywamy z Julką z domu, ona do przedszkola, ja do pracy. Miłego dnia, pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:)) Pogoda do bani-jest zimno i mokro-koniec lata:(( Nie wyspałam się-te remonty mnie wykończą:(( Ale zawsze jakiś mały postęp:)) Dzis nocuje u nas córcia mojego mężczyzny-bedzie fajnie:)) Pozdrawiam serdecznie-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pogoda do bani, zimno.Własnie zmierzam do pracy. Dzisiaj wybieram się na urodziny do kolegi.Julka bedzie u moich rodziców bo jej tatuś ma ważniejsze sprawy, a tak kiedys cieszyłam sie że dba o dziecko i nie zapomina o nim.Ale może jakoś to sie ułoży. A jutro będziemy odpoczywac. Zajrze jeszcze później, pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy:)) Gdzie się podziewacie? Renatko,a u mnie słoneczko-posyłam Ci kilka promyczków:))Już lepiej? Wikusia u niani-a ja jeszcze 2 h i do domku. Pozdrawiam-miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za te promyczki:), przyleciały do mnie bo wyszło słoneczko, ale dalej chłodno. U mnie lepiej, szkoda mi tylko Julki bo pyta czemu ostatnio tata jej nie zabrał, czemu dziś jej nie zabierzeDobrze że ma jakoś czas wypełniony to o tym nie mysli..Mam nadzieje że to chwilowe a jak nie to będe się dalej martwić(czuje że niestety tak będzie ale póki co nadzieje mam).Za ładnie to wszystko po rozwodzie sie układało więc musiało się coś przytrafić.Ale poradze sobie i z tym:D Miłego weekendu zyczę:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko te nasze córcie też nadaja jak my na tych samych falach:dzis rano Wiki zaczęła temat o swoim tacie...zamurowalo mnie,bo nigdy nie chciala o nim mówić...nie mogę jej przekonac do niego -tlumaczę,że jest jej tatą nawet,gdy go nie ma z nią-że tak juz jest,a ona,że żałuje,że jest tak do niego podobna(wie o tym,bo słyszy,że jest kserem taty)-i pyta:czemu nie jestem podobna do ciebie?A ja na to,że nie byłaby tak piękna:)) Jest coraz starsza i mądrzejsza,dużo pyta,a te pytania takie...dorosłe!!! Renatko poradzisz sobie-jak do tej pory-najgorsze i tak za Tobą:)) Miłego weekendu-do poniedziałku-buziaczki dla Juleczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pytania mojej Julki tez są takie dorosłe, czasami nie wiem co odpowidać, nie chce jej oszukiwać ale to jeszcze dziecko i nie wszystko zrozumie. Jakoś sobie damy rade:d Buziaki dla Was, do poniedziałku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Weekend minął nawet całkiem ok.W niedziele zabrałam Julke do cyrku, była z nami moja siostra ze swoim synkiem.Dzieciaki bawiły się świetnie, my też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wysłalam nie dopisując reszty, jeszcze chyba śpie:D Dzisiaj Julka już w przedszkolu, ja jestem w drodze do pracy:) Pogoda super, ciepło i słonecznie. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-nie mam za dużo czasu,od rana mam co robić:)) Wekend minął super-jestem do tylu ze snem,ale nadrobie-mielismy gości i w sobotę i wczoraj-nowa chatka-każdy chce zobaczyć:)) Ale fajnie,bo wszystkim sie podoba,więc warto było:)) Wiki ma tam już nawet nowe kolezanki-biegała do wieczora-ledwo ja ściągnęłam do domu.A i tak miała żal,że tak szybko musi iść spać:)) Miłego dnia-może zajrzę póżniej-pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ w pracy dzis mialam zasuw!!!No i dobrze,bo tak szybko mija czas:)) Pogoda cudowna-wieczorem wybierzemy sie na spacerek-marzy mi się:) Wiki miała dzis w przedszkolu wizytę policjantów-przeżywa,bo mieli ze sobą wielkiego psa:))Jak niewiele dzieciom potrzeba.... Pozdrawiam serdecznie-a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:D U nas wszystko ok.Julka bardzo szczęśliwa bo wczoraj odwiedził ją tata.Jego wizyta nie trwała zbyt długo ale dziecko uszczęśliwiła bardzo.Ale coś wspomniał że nie wie czy w weekend Julcie zabierze.Powiedziałam mu że jest ustalone że zabiera dziecko na weekendy,a gdy zdarza się że ma jakieś plany to nie musi zabierać jej na cały weekend, możemy ustalic wtedy jakieś godziny, by sie widzieli bo przecież mała na niego czeka i tęskini.I co mnie troszke zdziwiło ale poskutkowało.Więc mam nadzieje że te problemy były chwilowe i będzie wszystko dobrze. A popołudniu bylyśmy na spacerze z moją kuzynka i jej 8 miesięczną córeczką.Julka pchała wózek, bardzo jej się to spodobało:). Pogoda u nas cały czas fajna. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia, wpadne później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)) Wpadłam na chwilke,mam znowu trochę pracy:)) Dzis malowania ciąg dalszy-oj,niech to sie juz skończy... Pogoda piękna,aż żal tak siedzieć:(( Pozdrawiam-milego dzionka:))Zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:), ja jeszcze 30 min. i koniec na dzis z pracą. Po pracy jade po Julke i zabieram ją na zakupy,znając ją pewnie oszaleje ze szczęścia:D,będzie w swoim żywiole.Wypatrzyłam dla niej sliczną sukienke i kurteczkę, ale mała strojnisia musi sama to zaakceptowac więc pójdzie ze mną do sklepu:) Pogoda cudowna:) Miłego popołudnia,pozdrawiam,pa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D U nas wszystko ok, po wczorajszych zakupach Julka zadowolona:) Pogoda dalej super:) Zajrzej później, pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem!!! Witam serdecznie-nie mam ostatnio czasu na pisanie-za duzo się dzieje-Renatko wybacz-nadrobie jak juz wszystko bedzie skończone:)) Jest piękna pogoda...Wiki ma się dobrze,remont już...już się kończy:))Wpracy też jakos się rozkręciło. Pozdrawiam-buziaczki-a pozostałych nadal nie ma...eehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Jak u Was?Szkoda,że nie zaglądacie:(( Na szczęście ja i Renatka twardo stoimy na posterunku:)) Renatko...u mnie lekkie zawirowania w moim związku-mamy trudne chwile,ale jakos damy radę-kochamy sie,a miłość przenosi góry:)) Pogoda piękna,słoneczko świeci od rana-Wikunia w przedszkolu,w pracy mały luzik. A jak sytuacja z ojem Julki-zmiany na lepsze? Ja sie wkurzylam odnosnie zasiŁku rodzinnego,bo pan tatus ma przyznane wysokie alimenty,ale płaci jak chce i nie tą kwote,co powinien,ale mniejsza z tym.Pani od tych zasiłków policzyła mi dochód za 2005 rok tak,jakby on płacil mi pełne alimenty,pomimo tego,że przedstawilam wszystkie przekazy za te kwoty,które otrzymałam-jest tego raptem-550 zł za caly rok,a pani do mojej pensji doliczyla mi 4800zł za alimenty...których nie dostaję,bo...TAKIE SĄ PRZEPISY!!!Nie rozumiem....równie dobrze mógłby mi nic nie placić,a oni w urzędzie i tak mi wliczą to jako kwotę,która otrzymałam-paranoja jakaś!!!!Gdzie tu logika?!! Jestem zła-niby to nie duża kwota(rodzinne),ale należy się małej-choćby na kino,albo karuzelę. Miłego dzionka -pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas pogoda cudowna,żyć nie umierać:) Julka w przedszkolu, ja korzystam z wolnej chwili w pracy. Co do sytuacja z ojcem Julki to zobaczymy jak będzie w sobote, osatnio dwa rzy ja zawiódł w weekendy.Mam nadzieje że po naszej ostatniej rozmowie gdy powiedziałam mu że nawet jak ma jakieś plany to rozumiem,i nie musi zabierać wtedy dziecka na cały weekend ale żeby chociaż jakąś chwilke dla niej znalazł, miałam wrażenie że coś zrozumiał ale zobaczymy jak to będzie,wierze że dobrze. Beatko mam nadzieje żę w Twoim związku wszystko sie ułoży. A co do przepisów to rzeczywiście paranoja,szkoda nerwów, no ale jak tu się nie denerwować gdy są takie jakie są. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny piękny dzień:)) Mam ogromną ochotę na spacer po parku-już tyle żółtych liści spadło...Ale nie wiem kiedy będzie mi to dane,bo ten remont....:(( Poza tym wszystko dobrze i w pracy i w domu-pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALicja w krainie kasyy
ja jestem na własne zyczenie nie brałam tabsów. Chciałam pooprzez dzieko miec jego, jego kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko na chwilkę , bo mi jakoś tak smutno, choć piękna pogoda na dworku.Pozdrawiam Was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:D U mnie pogoda też super,jestem jeszcze pracy, ale już niedługo.Jade po Julke i wybieramy się do znajomych na działke. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Studia:))Jak u Ciebie?Milo,że zajrzałaś:)) Renatko-milego wypoczynku:)) Alicjo-no i co?Jak na tym wyszłaś?Jesteś szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:D Beatko sukces, Julka od wczorajszego wieczoru jest u swojego taty, więc może te kłopoty były tylko chwilowe. A całe wczorajsze popołudnie spędziłysmy na działce, było fajnie, dzieciaczki szałały, my grillowaliśmy. Dzisiaj wybieram sie do koleżanki na babski wieczór, lubimy z koleżankami tak od czasu do czasu spotkac się tylko w babskim gronie:) Jutro wróci Julka ale jeszcze nie wiem co będziemy robić. Dzisiaj pgoda troszkę sie popsuła,bardzo pochmurno ale ciepło. Pozdrawiam Wszystkie mamusie,piszcie co tam u was!:) Pozdrawiam, miłego weekendu,zajrze później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Renatko mialam taką nadzieję,że wszystko sie unormuje,że to tylko chwilowe problemy. A czy tata Julki mieszka z kims? Dzis Wiki jest ze mną w pracy,bo niania wyjechała na weekend.To tylko 3 godz. U nas pogoda piękna-słoneczko i ciepło.Planuję spacer po parku z Wikusią-milego weekendu-pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyyy
słuchajcie mam powazny problem...mam 23 lata i chyba jestem w ciązy:( w poniedziałek ide do ginekologa....nic nie byłoby takie straszne gdyby nie to ze.......cos mi dosypali na imprezie i ja nic nie pamietam...nie pamietam co sie działo ze mną...nie mam zadnych dowodów...siniaków nic kompletnie nic. Ciąży nie usune za żadne skarby świata !!!! ale jak to wygląda przy nadaniu nazwiska dziecku???a dane niby jego ojca???? jak to sie załatwia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu wspolczuje. jestem dziewczynki. nie mialam dostepu do netu niestety a wyjsc z domu nie bardzo moge. mam przewlekle zapalenie pluc. ledwo zyje. do tego niestety ale musze, juz postanowilam o wniesieniu pozwu o rozwod.nie wiem jak to przejde i gdzie wyladuje. pewnie dom samotnej matki albo centralny. szukam teraz pozwow. musze radzic sobie sama, bez adwokata bo mnie na niego nie stac. ciezko bedzie i jest mozliwosc ze maz mnie zgnoi. on bedzie mial adwokata. dobrego za darmo. badzcie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×