Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Gość danis
wiecie co coraz częściej myśle że dzisiejsi faceci to nieodpowiedzialne dzieci boją się odpowiedzialności, ojcostwa. Jesczze niedawno nawet młodzi meżczyżni stawali na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Danis...wiesz,myslę,że to teraz taka moda wśród mężczyzn:samotny,bez zobowiązań itd.Nie wiem czemu boja się,albo nie potrafią spełnić się w roli ojca?Czy to ich przerasta?Na swoim przykładzie się zastanawiam,nie miałam wygórowanych wymagań,chciałam,żeby poprostu pracował i pomógł mi trzymać jakoś to wszystko,a może to było ponad jego siły?Tego nie wiem do dziś...Nie wie ile stracił nie będąc ojcem tak naprawdę... Nie wie co to miłość Wikusi,jak potrafi okazywać swoje uczucie,nie usłyszał jak ja np. wczoraj:\"mamuś,moje serce bije tylko dla ciebie\"-to takie cudowne wiedzieć,że dziecko Cię kocha:))Dodaje skrzydeł!!! Tak naprawdę tylko to się liczy:)) Pozdrawiam:)) Agnes...odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada75
witajcie Ja się przekonałam że jak pojawia się problem (czyt. dziecko) to i miłość się kończy, oczywiście ze strony faceta. Ale wolę to niż gdyby miał być ze mną z powodu tej odpowiedzialności. A że nie usłyszy jak jego synek mówi, że go kocha to niech tylko on żałuje, bo tak naprawdę nie wie jeszcze co traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:)) Witam Was w pierwszym dniu nowego miesiąca-ciekawe co nam przyniesie? Renatko:))Zwracam się do Ciebie jako do fachowca-mam wlosy zrobione na blond,teraz muszę zrobic odrosty jak co miesiąc,ale chcę juz przyciemnić kolor -mój od tego farbowania jest już za baaardzo blond.Jaki kolor mam kupić żeby fajnie wyszło?Moja fryzjerka mówiła mi kiedyś o najjaśniejszym brązie,ale nie wiem:(( A najlepiej by bylo jakbyś wpadła do mnie:)) A co u pozostałych dziewczyn?Nasz topic ostatnio tak ruszył-nie dajmy mu zasnąć:)) Pozdrawiam:))Miłego piątku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie wszystko po staremu, pogoda do bani. Beatko zalezy jaki kolor chcesz uzyskać czy coś w stylu ciemnego blondu czy może już brąz?Dobrym sposobem jest zrobienie balejażu, np. w odcieniu brązu.Ostatnio u mnie w salonie robiłyśmy własnie dziewczynie balejaż, bo chciała z jasnego blondu wrócic do swojego koloru, jasnego brązu .Dzieki balejazowi odrosty nie są tak widoczne.Można tez oczywiście zrobić to farbą na całe włosy, ale trzeba użyć dobrej farby i odpowiednio dobrac odcień.Cięzko mi coś więcej powiedzieć bo nie wiem jak wyglądają dokładnie Twoje włosy i w jakim są stanie.Wiesz musiałabym dotknąć, obejrzeć :) Mysle że powinnaś się z tym wybrać do sawojej fryzjerki,zawsze to bardziej pewne niż samodzielne eksperymentowanie które nie zawsze może sie udać.Fryzjerka zrobi Ci odpowiedni odcień, powie jakiej farny użyła i później już będziesz mogła sama to robić, abo gdy zna już Twoje włosy doradzi Ci jaką farbę wybrać.Dlatego by wszystko dobrze wyszło radze Ci skonsultować się z fryzjerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Beatko gdybys jednak chciała robić sama to na początek nawet dobra może być farba w odcieniach średniego, ciemnego blondu bo niektóre brązy i w ogóle ciemne kolory mają to do siebie że na włosach jasnych a w szczególności na rozjasnianych wychodza zdecydowanie ciemniejsze a wręcz czarne.Dlatego na początke radze Ci fryzjerke:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to się nazywa prawdziwa fachowa porada!!!Dziękuję Ci bardzo:)) W sobotę przejdę do czynów-napiszę jak wyszło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co dziękować:) A ja dziś mam klientke zapisaną na 12:30,więc siedze w kafejce na internecie:) Dobrze że to zaraz obok naszego salonu to mamy z koleżankami blisko:D Pozdrawiam serdecznie Ciebie i pozostałe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja mam dzisiaj wolne, od rana sprzątam, Julka oczywiście też:)Niedługo wybieramy się na większe zakupy.Konkretnych planów na weekend nie robimy,z pewnością coś spontanicznie wybierzemy:) Pozdrawiam, i miłego weekendu życzę:D Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też coś szybko napiszę:)) Witam Was serdecznie:)) Renatko ja w pracy-ale tylko do 13-tej. Dziś malowanie w salonie-kolor dojrzała czereśnia-będzie pasować-salon jest duży 5m-6m-a wieczorem biorę sie za malowanie wlosów-najpierw odrościki,a tak po 2 dniach lecę do fryzjerki,niech to zrobi fachowiec:)) Życze udanego wypoczynku w ten weekend wszystkim mamusiom:)) A swoją drogą jestem ciekawa co u Was? Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, ja bym Ci radziła nie robc odrostów, bo nie wiadomo co zadecyduje Twoja fryzjerka, w jaki sposób zacząć przyciemnianie Twoich włosów, jeśli np. balejażem to niekoniecznie trzeba do tego robic odrosty, jesli farbą na całe włosy to świeżo zrobione odrosty mogą być za jasne by złapać farbę. My juz z Julką po zakupach.Zaraz zabieramy sie za gotowanie obiadku. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko,ale jeśli farba na całe włosy to czy wtedy odrosty nie zostaną ciemniejsze niz reszta włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być widoczne i niekiedy jest ale z reguły nie rzuca się to bardzo w oczy.Miałam klientke która miała podobnie i dopiero przy 3 farbowaniu jej się to wszystko wyrównało, ale farbowania miała często bo niekedy w takich przypadkach farby szybko sie spłukują. Szkoda że nie moge osobiście zobaczyć i dotknąc Twoich włosów, wtedy powiedziałabym Ci dokładnie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2razy bagno
wszystkie was podziwiam za to smotne maciezynstwo,,,ja tez niedlugo bede sama z synam..hihihihihi wiem ze dam rade!!jestescie wielkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata___
Witaj Zrazy:) Pewnie że dasz rade! Zaglądaj do nas częściej:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak tam po weekendzie,mamusie wypoczęte? U mnie pogoda dopisywala więc soędzałysmy weekend na świeżym powietrzu,Julka jak zawsze rozrabiała:) Czas do pracy,zajrze później. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam Was serdecznie:)) Renatko włosów nie robiłam,bo nie mialam kiedy-to malowanie nam sie przedłużyło,nie moglismy trafić z kolorem:((Na dodatek pogoda deszczowa-farba schnie pomału:((Uroki remontów:((Wiki zadowolona-wybiera kolor do swojego pokoju.Tak się namachałam tym wałkiem,że plecy rozbolały mnie strasznie-jak się schylam to jak emerytka:)) Pozdrawiam-życzę milego dnia:)) A jak Julka poszła do przedszkola? Mma nadzieję,że chętnie,bo Wiki bardzo!!!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrazy
tylko 2razy bagno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, no takie własnie są uroki remontów:), ale pociaszające jest że jak już będzie po wszystkim to na jakiś czas będzie spokój. Julka poszła do przedszkola, wrecz poleciała jak na skrzydłach:), zadowolona bardzo. Ups 2razy bagno, przepraszam za pomyłke:) śpieszyłam siei coś źle doczytałam:). Miłego dnia, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie!! J atylko na chwolke-urwanie glowy w pracy,ale zajrzalam,bo pomyślicie,że zaniedbuję moje\"dziecko\":)) Pozdrawiam Was -odzywajcie się!! B użka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja też dzisiaj zalatana, sporo klientek w salonie. W drodze do sklepu wstąpiłam i tu bo jakbym mogła zapomnieć o naszym topiku:) Pozdrawiam i miłego dnia życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,nareszcie trochę wolnego... Jestem ciekawa co u Was? Moja Wiki szczęsliwa w zerówce-podoba się jej bardzo.Pogoda zmienna-raz słońce,raz deszcz i zimno:(( Renatko może wreszcie dzisiaj zabiorę się za włosy.Aha!Salon wyszedł pięknie!!!!Zrezygnowalismy z górnego oświetlenia-tylko boczne-będzie świetny klimat:)) Wczoraj do 1-szej w nocy układaliśmy książki,a jest tego cały regał na jednej ścianie:)) Dzis pozostałe meble-na weekend malowanie kuchni,a potem pokój dzieci,bo to będzie Wiki i córki mojego mężczyzny z pierwszego małżeństwa.Wiki się cieszy, bo jest jakby starszą siostrą:)) Trzeba coś wymyslić w związku z łóżkami dla nich,żeby nie zajmowały dużo miejsca,Jego córcia jest za mała na piętrowe,więc trzeba kombinować:))Jakoś to będzie:)) A jak u Ciebie? Miłego popołudnia życzę-PA:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie zazdroszcze Ci tego remontu, sama jakis czas temu też to przerabiałam, więc znam ten ból:).Ale pewnie efekt końcowy wynagrodzi te trudy:) U mnie wszystko ok, Julka w przedszkolu, szczęśliwa bardzo bo tęskinła już za swoimi znajomymi z przedszkola.Wczoraj gdy ja prasowałam postanowiła wykorzystac moją nieuwagę i pobawić się w mamusie jak to nazwała i swoje dwie lalki pozbawiła włosów:), zrobiła im krótkie fryzurki:).Dobrze że nie zrobiła tak ze wszystkimi swoimi lalkami. U mnie dziś pogoda nieciekawa, pada. Zajrze później, miłego dnia, pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Renatko jakby tego było mało to wczoraj próbowalismy zabrać sie za pokój dzieci-a tam...5 warstw tapety-koszmar!!!! Teraz trzeba to wszystko zerwać i wygładzać ściany:((Ja dzisiaj robię sobie przerwę i do fryzjerki,mój kochany ma urlop,więc niech troszkę sam się pomęczy.Chce mieć zadbaną kobietę to jakos przeżyje:)) Pogoda do bani,zimno!!! Wiki chodzi do przedszkola z radością,wczoraj już pracowali z książkami-jest zachwycona:)) Jejku-pomału chyba musę dojrzeć do myśli,że moje dziecko za rok idzie do szkoły:))Jak ten czas mija! Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy-miłej środy-zajrzę póżniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D Ja zaraz kończe prace, jade po Julke do moich rodziców bo odbierają ją z przedszkola troche wcześniej. Twoją Wiki za rok czeka szkoła a moją Julke zerówka.A czes tak szybko leci że zanim sie dobrze obejrzymy to ten rok już będzie. Życze udanej wizyty u fryzjerki:), ciekawe co Ci doradzi bo co fryzjerka to czasami troszke inne metody:), wiem to po sobie i koleżankach z pracy czy innych salonów.Ale dobrze że zdecydowałas sie na fryzjerke bo w przypadku włosów rozjaśnianych czasami lepiej samemu nie eksperymentowac.Dobra już wiecej nic na ten temat nie pisze:D, to takie skrzywienie zawodowe:D To życze udanej wizyty i reszty dnia:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję-dam znać jutro rano jak wyszedł kolor-miłego popołudnia:)) Cieszę się,że Cię poznałam Renatko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Beatko ja też się cieszę:D.Przez to że tu jest tak symatycznie nie moge przeżyc dnia bez wstapinia tutaj :D Jak włosy? zadowolona jestes? Ja zaraz jade do pracy,a po drodze jeszcze wioze Julke do przedszkola. Zajrze później.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×