Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ELEKTTA

Polki mieszkajace w BAWARII - NIEMCY??

Polecane posty

Gość ol_a
Hej Hiena! wiesz co tez jestem nauczycielka, tyle ze studia konczylam w polsce, i tam pracowalam 2 lata w gimnazjum, niestety teraz musze sie nauczyc jezyka, by moc kiedys pracowac w zawodzie, pozdrawiam i nie przejmuj sie niektorymi ludzmi z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATI ja nie wierzę że taką wredną babę do sądu przyjeli, ty masz doradzać i pomagać ludzią a tu zachowujesz się jak wszechwiedząca królowa świata, a kim ty jesteś że polki nazywasz idiotkami, też jesteś polką i chyba wszystkich ludzi mierzysz swoją miarą, a teraz robi się z ciebie taka wredna zimna niemka. wspułczuję twoim dzieciom takiej mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie , myślałam że na tym forum znajdę jakieś pomocne informacje na temat zamieszkania w Niemczech, ale wy zamiast się wspierać atakujecie się nawzajem ... Nie wiem czego się spodziewałam przecież to typowe zachowanie Polaków mieszkających w Niemczech. Zamiast sobie pomagać , walczycie , przegadujecie się i potępiacie, brakuje jeszcze tego żebyście to wszystko robiły w języku Niemieckim. Jestem w szoku a w sumie nie powinno mnie wasze zachowanie dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Masz racje .dziewczyny to co piszecie jest ptzerazajace ! To prawda jest takie prawo ! To dziwne dziewczyny ze nie wiedzieliscie o takim prawie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×