Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

diddlania - ile dalas za sukieneczke :) dam cynk siostrze:) hehe narazie kupila sobie takie same spodnie jak ja mialam sztruksy czarne ze stanem na brzusio. JA jej dalam moje ubranka ale wiadomo sa troche znoszone:( Jesli chodzi wozek to przez cala ciaze szukalam i podobaly mi sie firmy DELTIM:)niemniej jedak moj maz do ostatniej chwili czekal z kupnem bo twierdzil ze zdazymy !! a potem po porodzie byl taki upal ze mielismy dosc pojechalismy do pierwszego lepszego sklepu z wozkami i kupilismy firmy KADEX tzn my z wybralismy a tescie zaplacili:) nie byl drogi 520zl:) nosidelko dostalismy od cioci Pawla.. a spacerowke od tesciow na roczek bardzo fajna lekka i zajmuje niewiele miejsca:)ostatnio na kafe laska pytala o pewien wozek zalaczyla link mowie wam nietypowy bardzo ladny jak znajde to wam przesle:) Olkaa-jezdzlismy z Alkiem do poradni przyszpitalnej na usg, a potem dostalismy namiary do Chorzowa :) babeczka tam ma dobry sprzet wszystko sie wchlonelo ( alek mial krwiaki).. U neurologa tez oczywiescie bylismy bo mial wzmozeone napiecie miesniowe wyginalo go w rogalik i byl slaby:( po pol roku rehabilitacji poprawilo sie:)ale chodzimy nadal co jakis czas mysle ze jak skonczy 2latka go wypisza. Ale sie usmialam z tej nowej wersji koledy:) zaraz sobie wyobrazilam jak spiewa mamusi :) Moje dziecko za to powabnie tanczy siostra twierdzi ze maly Maserak z niego rosnie heheheh te ruchy bioder i ramion :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co bysmy dziewczyny zrobily bez tych malych bączkow??przyszle mamusie tez niebawem zasypia nas tu opowiesciami o swoich pociechach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, zrobiam turę po bankach roznosząc prezenty i kalendarze. jak ja tego nie cierpię :( Ale juz mam z głowy na rok :) Nasza dysponentka urodziła dziecko, a ja nawet nie wiedziałam, że jest w ciąży. Nie ma to jak spostrzegawcześć :o Młoda Mamuniu, mnie sie ten wózek niespecjalnie podoba. Ta koszykowata gondolka... Reszta jest natomiast ok. Mysico czy twój mąż ma może średnie techniczne wykształcenie? Jeżeli tak to podaj mi jakiegoś maila albo numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Mąż jest inżenierem i wierze że znajdzie prace, bo ich zawsze poszukują ale kwestią jest za ile :( Paprotko mi cgyba jeszcze brzuch się nie obniżył. I te bóle na razie minęły jak więęcej leże. Spectro dzięki za radę, zastanowie się :) Ale zabrdzo nie lubie kupować przez neta takich dużych zakupów bo gdyby co to trzeba się pirdzielić z odsyłaniem. Ja licze się że wielofunkcyjny wózek nie zawsze się sprawdza, dlatego chce tani a potem kupie fajną i dobrą spacerówke i lekką. Ten wielofunkcyjny na dłużych kołach przyda się na dłuższe spacery po parku chorzowskim bo przy nim mieszkamy. Pozdrawiam was i życzę wesołych świąt jeśli już bym się nie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda Mamuniu sukienka kosztowala 90zł, długa kosztuje 100zł.Były też komplety dzinsy i takie cos ala kamizelka pod ktora bluzki lub sweterki sie zaklada za 160zl. bradzo fajne, moze kupie, ale zobacze jaki bede miala brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico, jeżeli byabys zainetersowana to mogłabym dac ci namiary na pracę, niestety fizyczną, ale niexle płatna w Mysłowicach. Nic nie gwarantuje, ale zapytać mozna. Jeżeli chcesz, to daj jakies namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Dobrze że to już ostatni dzień w pracy iiii w końcu przerwa świąteczna :) Na dowidzenia pokusiłam się jeszcze o wyjaśnienie uczniowi (o którym już wspominałam wcześniej), że jestem gruba bo w brzuszku mam dzidziusia i jak się urodzi to znowu będę chuda....na co on - że jego mama też go urodziła a dalej jest gruba :) :) KUPCIE JUTRO WYBORCZA BO BEDZIE PRZEWODNIK PO SZPITALACH W POLSCE!! I napiszcie co sądzicie o wózkach Quini??? Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Własnie dorwałam sie do dodatku Gazety wyborczej o szpitalach połozniczych. Oczywiście CSK Ligota wypada najgorzej z katowickich szpitali. Ja już jestem coraz bardziej podłamana , chce już mieć to wszystko za sobą:( Raczej już nie zajrzę do Was, więc chciałabym Wszystkim Mamom i Dzieciaczkom życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wdzięcznej sposobności życzę Wam moc radości,dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki,uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha.I żeby Wam się darzyło,z roku na rok lepiej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczynki:-) dzięki za życzenia:-) i ode mnie tez przyjmijcie te najlepsze, duzo zdrowia, radości, ciepła, miłości i spełnienia w każdej sprawie dla Was, Waszych ukochanych dzieciaczków i Waszych mężów, nie-mężów, rodziców, teściów, rodzeństwa i przyjaciół:-):-)🌻🌻 Mloda Mamunia, może jeszcze coś się uda Wam wymyslić z imprezą sylwestrową. Powiem Ci, że ja w tym roku tak bardzo chcę sie gdzieś wybrać i nawet mam nianię ale tak kombinujemy, ja, moja przyjaciółka i reszta ekipy, że w końcu może sie to skończyć bez sensu. Niania przychodzi do nas z mężem więc może jeszcze się tak okazac, że nie będziemy mieli się gdzie podziać, he, he:-) Paprotka, nie myśl o tym antybiotyku jak o czymś strasznym, staraj się mysleć pozytywnie, to teraz bardzo ważne. Lepsze skuteczne leczenie niż podstepna infekcja. Dbaj o siebie nawet przesadnie i kładź się często. Coś o tym ja wiem...:-) Pynia, fajnie, że jest w naszym klubie kolejna 30-latka. To dodaje mi otuchy, ja mam jeszcze do czerwca 2007 37 latek, heh:-) Alicja to imię, które będę poważnie brała pod uwagę jak kiedys urodzi mi się jeszcze jedna córcia. Ale Milenka też całkiem fajnie, Mikołaj też. My spędzamy wigilię również z teściami, siostrą męża i jej rodziną, wigilia u teściów, a pierwszy dzień goście przyjdą do nas, rodzina męża + przyjedzie mój brat z żona i 4-letnim synkiem. Mój brat zostaje na 2 dni. Bedzie wesoło i rodzinnie ale tez sporo pracy:-) Ale masz wesoło ze swoimi podopiecznymi!:-) Olkaa, u mnie z realizacją planów przed tymi świętami tez nie najlepiej, nic mi ostatnio nie idzie, zaproszonych pełno gosci a ja w lesie z gotowaniem, zakupami. Jakos choroba męza i Kasi (oczywiście są zdrowi od kilku dni) tak mnie zdezorganizowała, że teraz nie mogę się poukładać. Acha, ale za to częściej odwiedzam kafeterię:-) Co do wózków, Quinny mi się podoba ale nie znam go dobrze. Lubię markę Peg-perego. My kupiliśmy gondolę i spacerówkę, osobno, takie wpinane na stelaż, z wiekszymi kółkami, całość dość lekka, z drugiej ręki, za 600 zł, kontakt przez allegro z odbiorem własnym w Raciborzu, mieliśmy fajną wycieczkę. Jest to PP culla classe, model tak pewnie kilkuletni ale jesteśmy b. zadowoleni. Klasyczna gondola i osobna spcerówka. Nie przepadam za wersjami 3 in 1 ale fakt, że to zajmuje w domu potem trochę miejsca. Może spacerówka jest taka wysoka i nie ma nowoczesnego designu ale jest wygodna, uwielbiam jako wózek spacerowo-towarowy jeszcze dziś. Jako wersję miejską i na podróże Kasia ma Maclarena XT i (do składania w laskę). Ale z tym przyszalelismy, jakieś 700 zł kosztowało. Ale to na potem, na razie interesują Was głębokie. To na razie, zmykam do robótek ręcznych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmarny dzien!! chce mi wyc!! zakupy nie zrobione:( maz mial popoludniowki... alek wymiotowal chyba sie zarazil od kolezanki( bo okazalo sie ze dzis tez chora) rotawirusem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Ja również pozdrawiam Was , już bardzo światecznie :) Niechaj się Wam Kochaniutkie Weseli Jako w Niebiosach Anieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2005 roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zajrzeć jeszcze przed Świętami, ale nie zdążyłam. Niemniej życzę wam miłego drugiego dnia, dużo zdrowia, szcęścia, pomyślności. Wszystkim oczekującym życzę szybkiego i bezbolesnego porodu, a potem zdrowych i grzecznych dzieciaczków. Obecnym mamom życzę dużo cierpliwości i rwnież zdrowia dla dzieci. Młoda mamuniu, widzę, że twoje dziecko tak jak moje znajduje sobie odpowiednie dni na choroby. Krzysia od dwch dni boli ucho, dziś w nocy wyleciało mu pełno ropy. Dwa lata temu tez miał cos takiego i wylądował na 3 tygodnie w szpitalu. Koszmar... Co do wzków Quinny to mnie sie nie podobaja, zwłaszcza te z 2 małymi kółkami z przodu. Moja kuzynka ma taki. Dziecko bardzo szybko przestało się mieścić do gondolki, a spacerówka nie rozkłada się na pasko. Cały czas jest tam pozycja siedząca i jak opuszczasz dziecku głowę, to nogi podjeżdzają do góry. Troche dziwaczne rozwiązanie, które jakoś mnie nie przekonuje. Mnie się bardzo ten podoba: http://www.chicco.pl/index.php?p0=1&o=169 Widziałam go w rzeczywistości i wygląda bardzo fajnie, ciekawe jak się sprawdza w praktyce. Ja miałam parasolkę chicco i byłam z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamMamunia
no cene tez ma ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Mamuniu, dziewczyny często chcą kupić wózki na małych kółeczkach, a cena wcale nie jest lepsza. Zresztą mnie sie podoba wózek, a nie cena. ;) Krzysia chyba przestało bolec ucho. Problem z nim polega na tym, że on praktycznie nie choruje. Kiedy więc coś go zaboli, zaraz wykorzystuje okazję, robi z tego ciężki przypadek i każe się obsługiwać. Sama potem nie wiem czy faktycznie jest chory czy to tylko hipochondria. Jutro rano wyjeżdzamy, dlatego już dziś życzę wam szmpańskiego Sylwestra i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozkow to ja uwazam ze nie powinno sie przesadzac z cena bo i tka dziecko z tego wyrasta (zreszta jak z wszystkiego) ja nie bylam zachwycona swoim bo byl kupiony tak poprostu no niestety moj maz nawalil ja chcialam wczesniej kupic:( ale sprawdzil sie. cena to sprawa indywidulana jesli tylko domowy budzet pozwala na taki zakup to czemu nie??niemniej jednak czy aby nie kupujemy tego po to zeby sie pochwalic??itp.. ( no nie kazdy tak robi ale przewaznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny po Świętach:-):-) juz po Świętach ale jeszcze czeka nas, mam nadzieję, super Sylwester i Nowy Rok:-) Osobiście uwielbiam te kilka dni między Bozym Narodzeniem a Sylwkiem, są jakieś takie pełne magii, jest fajny nastrój, ludzie są tacy świąteczni, za nami gotowanie, objadanie się a przed nami jeszcze taneczna część czyli bal sylwestrowy,hm:-) Mloda Mamunia, no to przechlapane jak dziecko choruje a szczególnie w czasie świąt:-( Jak tam teraz zdrówko Alka? Przed świętami Kasia tez była chora i mój mąz, byłam przez to zdezorganizowana i taka nieposkładana. Zakupy tez były w ostatniej chwili i wielkie gotowanie też. Na szczeście wszystko sie udało: wigilia u teściów, u mnie obiadek w Boze Narodzenie na 12 osób, potem jeszcze miałam gości w 2 dniu świąt ale juz bardziej light. Jestem zadowolona i teraz będę sie relaksować przed Sylwetrem. Kasia była przekochana i bardzo grzeczna, dostała fajne prezenty: pieska, kt. szczeka, merda ogonkiem, łóżeczko dla lali, lalkę w stroju ludowym, biedroneczkę na patyku do pchania, książeczkę o kolorach i znikopis. Nieźle:-) Olkaa, Tobie, Krzysiowi i Twojej Rodzinie wspaniałego Nowego Roku. Baw się wspaniale na SYlwestra!!!:-) A potem nam wszystko opowiesz, będziemy czekać na Ciebie:-) Mysica, co się stało? Chimera, napisz coś więcej co u Was?:-) To na razie, muszę trochę jeszcze dom ogarnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepsuła nam całe święta bo gadała tylko o naszych problemach finansowych, pozatym jest we wszystkim najmądrzejsza. Nawet moja mama miała nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico- za grosz taktu zeby tak w swieta gadac :( ty sie kobietko nie martw wszystko bedzie ok:) spectro- tak naprawde to niewiemy nadal czy byl to rotawirus czy poprostu strul sie czyms chociaz alus nie bierze nic do buzi nie ma takiego nawyku:) mial 35,9 temp. i wymiotowal w Wiglie juz mu nic nie bylo w pierwszy dzien swiat znowu zwrocil jedzenie:( wogole to bardzo malo jadl i byl bardzo spokojny az dziw bral chodzil sobie po domku i grzecznie bawil:) Alek dostal sanki( szkoda ze nie ma sniegu), ksiazki,body,sliczny kubeczek i łakocie od dziadkow, a od chrzestnego duzego misia i taka zabawke z klockami:) my tez dostalismy piekne prezenty:) caly grudzien to masa prezentow heheh alek dostal ich mnostwo:)ja np dostalam czaderskie paputki - owce heehehe i wiele innych chetie zobacze nowe fotki kasi na bobasach ja tez dam kilka nowych:) chimero, judyto, cala reszta pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×