Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Judytko ja leżałam na patologi z dziewczyną co była w tej samej sytuacji co ty, lekarz powiedział jej, że wyjmują dziecko i od razu ma operację i jest ona skuteczna w 99%. tak jak mówisz jedynie wiadomo, że będziesz miała cesarkę bo poród naturalny odpada. będzie wszystko dobrze, ta dziewczyna była pełna optymizmu bo lekarz powiedział jej, że poczekają do około 38 tyg i ciążę rozwiązą, jak skończyło się to nie wiem bo ja wyszłam wcześniej. alejestem pewna, że ok bo dziewczyna po rozmowach była naprawdę podbudowana. życzę wszystkiego najlepszego dla maleństa i dla was wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Mamuniu, dobrze, że z twoją siostrą już wszystko dobrze. Zastanawiam się jednak, po co lekarze tak starszą? Może żeby być przygotowanym na najgorsze? Ja dziś jestem w fatalnym nastroju. Zła 😠 i smutna :( Zastanawiam się czy nie ograniczyć kontaktów Krzysia z tatą do zera. Takie spotkania przez godzinę raz na 10-14 dni nie mają sensu. Przez ten czas dziecka się nie wychowa. A po każdym spotkaniu Krzysiu pyta się czy przyjdzie tata i czemu nie przyjdzie. Co mam mu mówić? Czy nie lepiej, żeby przestał go widywać i zapomniał? oczywiście w konsekwencji wystąpiłabym o ograniczenie praw rodzicielskich i alimenty. Nigdy nie przypuszczałam, ze do tego dojdzie... Dziś spotykam się z moim byłym, bardzo mądrym facetem. Porozmawiamy i może on mi coś doradzi? Przepraszam, ze wam tak przynudzam, ale ja naprwdę nie mam z kim o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mamusiu- ale masz sliczna core!! taka slodka pysia nic tylko calowac!!! Olkaa- odkad tu pisze wywnioskowalam ze starasz sie walczyc ze soba a przeciez jestes kobieta i masz prawo miec gorsze czy lepsze dni:) twoje wypowiedzi sa bardzo rozsadne, prawdziwe rady dojrzalej kobiety i wiesz czego w nich brakuje ?? radosci! Zdaje sobie sprawe ze zycie cie doswiadczylo. Nie zanudzasz piszac o swoich rozterkach ....czyzby pojawila sie osoba ktora tak milej kobiecie pokaze ze moze byc szczesliwsza??olkaa 🌼 [ cool] hmmm wiecie co ?? doszlam do wniosku ze jestem chyba za szczera!😭 Skoro piszemy o swoich rozterkach to ja tez mam o co pytac:( Dziewczyny chyba sie zmieniam i najgorsze jest to ze zdalam sobie z tego sprawe:( wkurza mnie to ze moj maz czasem bywa malomowny( dodam ze zawsze robilam za katarynke) poprostu dziwie sie ze majac 28 lat potarfi mowic o pierdolach ( jak juz mowi)....ach szkoda gadac dziwilam sie ze kolega ktory studiuje zmienil sie w stosunku do zony moj maz twierdzi ze ja tez sie zmienilam!! ale ja mu na to ze jak na mloda dziewczyne, ktora ma za soba ciaze, ciezki porod ( i wiele innych zmartwien zwiazanych z mama i starszymi siostrami) mialam prawo dojrzec :( i juz nie bawia mnie pewne rzeczy oczekuje od niego wiecej niz kiedys..... Jest bardzo dobrym mezem i ojcem duzo mi pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Mamuniu, twierdzisz, że w moich wypowiedziach nie ma radości? Hmmm, może to racja? Czasami mam wrazenie, że wszystkie moje uczucia toną w ogromnym zmęczeniu spowodowanym bezsennością. :o Nie, nikogo nie poznałam. To nie tak łatwo poznać kogokolwiek, gdy kursuje się na trasie praca-dom. W pracy sami faceci po pięćdziesiątce (w najlepszym wypadku) :p Zresztą jak się umawiać z facetem mając dziecko? Upojna randka we troje ? :D Nie pozwól, aby twój mąż zaczął cię irytować, bo to może wszystko zepsuć. Może on nie zdaje sobie sprawy z tego, że rozmawia o drobiazgach? Może ma dość poważnych rozmów w pracy i w domu chce więcej luzu? Chyba bardziej dojrzaaś niż on, coż, niektórzy faceci są dziecinni. Ale pocieszę cię, że z moich obserwacji wynika, że dziecinni są prawdziwi mężczyźni, pewni siebie, którzy mogą sobie na to pozwolic. Facet słaby, niepewny i zakompleksiony będzie sie bał ośmieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) bo juz sama niewiem czy to ja sie zmieniam?:( ale wydaje mi sie ze mezczyzni bardzo lubia zostac w swiecie malych chlopcow!!mysle ze moj maz dojrzeje dopiero po 40 hahahaha bo teraz sie to nie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy słyszałyście aby przychodnia pobierała opłate za wysłanie zwolnienia lekarskiego do ZUS. Przecież wydawał mi się że to ich obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!wybieracie sie gdzies na andrzejki:) hmmmmmy pewnie bedziemy siedziec w domciu :( przeziebienie przechodzi:) moj syn nie ostatnio zadziwia nie chce pic mleka!!! przesypia w nocy 8 godzin!! bez jedzenia tylko czasem sobie pojeczy:) rano wpycha sie do nas:) 🌼 wogole ostatnio spimy do 8.15 a nawet zdarzylo sie do 8.45!! wlasnie oglada Domowe Przedszkole i uroczo sie smieje:) zrobilam mu mala butle mleka - nie pije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!!!!!!!!!!!! U nas następna cała noc przespana czyli od 19/30 do 7,30 rano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hura , mam nadzieję że tak już zostanie :) A na Andrzejki raczej się nie wybieramy, za to w któryś dzień wybieramy się z mężem NA PIERWSZE WYJŚCIE BEZ DZIECKA :D bosze ale fajnie, musimy tylko mieć pewność że młoda napewno prześpi :) planujemy na przyszłą sobotę :) Dzisiaj mam labę od gotowania, ponieważ teściowa przyniosła nam leczo hmmm pychotka :D . Ale jestem wyspana !!!!!!!!!!!!!!! całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od dwóch dni usiłuję cos napisać i za każdym razem jakaś siła wyzsza wcina mi posty, moja córka specjalizuje sie w wyłączaniu komputera we włściwym czasie:-) Chimera, jesteśmy z Ciebie dumne:-), zareagowałas tak spontanicznie i tak profesjonalnie. Mam nadzieję, że przez to i przez wpisy Olkii, Szczesliwej Mamusi:-):-) Judytko poczujesz sie tochę pewniej. Duzo zdrowia dla Ciebie i Twojego dziecka🌻🌻 Olkaa, nie masz łatwej sprawy do rozgryzienia. Nie wiem co bym zrobiła, pewnie łamałabym sobie głowę tak jak Ty. Mam dwóch przyjaciół facetów, takich kumpli jeszcze od podstawówki niemalże, którzy po rozwodach przestali utrzymywać kontakty ze swoimi synami, oczywiście tak krok po kroku to wygasło praktycznie do zera. Starałam się rozumieć obie strony ( moich kolegów i ich ex) ale zawsze było mi trudno przyjąć, że ojcowie jakos tak sie poddali, z poczucia winy, ze strachu przed awanturami, ze powodu gróźb przestali spotykać się z synami. Wiem, że to paskudnie trudna decyzja i najlepiej wiesz Ty sama co zrobić. A na pewno możesz sie tu wyżalać ile chcesz:-) Mloda Mamunia, super, ze siostra ma się lepiej:-) Nic w tym złego, że sie zmieniasz chociaż jesteś młodziutką dziewczyną. Olkaa ma rację, ze faceci dojrzali mogą sobie pozwolic na luksus bycia czasem chłopcami. Znam to na przykładzie mojego męża. Jest dojrzały i odpowiedzialny, a czasem patrzę na niego jak na małe dziecko ale to ja, tak naprawdę, zachowuję się jak nastolatka, ja zodiakalny bliźniak a on lew. mloda Mamunia, napisz jaki to stolik edukacyjny i puzzle?:-) Wczoraj byliśmy w \"Smyku\" i kupilismy Kasi właśnie puzzle piankowe z obrazkami; traktorek z przyczepą, wkłada się figurki traktorzysty i zwierząt, kt. wydają odgłosy, acha traktorek też wydaje dźwięki, pracy silnika itd. Takie dość proste ale Młoda jest \"na etapie\" zwierzątek, tego, że coś uruchamiamy itp. Dziewczyny, udanych imprez andrzejkowych!!!:-):-):-) My nigdzie nie idziemy dzisiaj ale za to wyrwaliśmy się w zeszłą sobotę do Krakowa. Ach jasne, mam sklerozę, idę z koleżankami szwagierki na piwo. Jedna z dziewczyn właśnie dostała pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza , ja jeszcze sama w domku. Mała maruda siedzi na huśtwce i je chrupki kukurydziane, mąż za pół godziny powinien być w domu. Dziewczyny od kiedy podawałyście waszym dzieciom gluten. Wiem że u Ciebie Spectro było podjrzenie o uczulenie na ten gluten, czy to chodzilo o celiakę??? Acha , uaktualniłam bobasy i się ujawniłam, bosze mam nadzieję że się pomarańczowe nicki nie doczepią :P Aisza mam nadzieję że mojego e-maila dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimero- wiem ze sie powtorze ale sliczne zdjecia!! a mamusia jaka usmiechnieta~!!!🌼 spectro- stoliczek edukacyjny http://www.allegro.pl/item144361861_traktor_ze_zwierzatkami_dzwiek_swiatla_12m_.html-ten trakotorek kupilas? ja go tez ogladalam:) nie moge znalezc tego stoliczka bo widzialam taki sam na allegro:) my kupilismy w geant w Katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuśki, w środę rozpoczęłam 16 tydzien licząc od zapłodnienia i wg usg, wczoraj miałam wrażenie że czuję jak się moje maleństwo rusza w brzuszku, uczucie bardzo dziwne, jakby łaskotanie i jakby pływało moje dzidzi. Wiem że jest już to możliwe bo i w książkach czytałam i w necie oraz od koleżanki wiem, że od tego 16tc można już czuć ruchy maleństwa. Życzę Wam aby dzidzie zaczęły o sobie dawać znać. Poza tym jest ok, czuję się dobrze, chociaż mam trochę problemy ze spaniem albo nie umiem zasnać albo się w nocy budzę i nie śpię. Czy tez tak macie, bo wczesniej to mogłam spać cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koleżanki! Wczoraj się nie odzywałam, bo miałam urlop, a w domu nie chciało mi się włączać komputera. Bylismy wczoraj u logopedy. Wydawało mi się, że Krzysiu dobrze mowi, ale okazało się, że nie mówi c, dz, dż itd, a czterolatek już powinien. Musi robic ćwiczenia językiem i powtarzać słowa kończące się na \"c\". Dopiero teraz zwróciłam uwagę, ze on mówi \"ts\". Pani logopeda byla bardzo miła i naprawdę ma super podejście do dzieci. W środe spotkalam się z moim byłym facetem. na dzień dobry usłyszałam, że jestem za chuda i nie mam już wogóle tyłka i biustu :( I po to człowiek się głodzi i zamęcza ćwiczeniami :( Dodam, że jak byliśmy razem, to ważylam mniej. Pochodziliśmy jeszcze trochę po SCC i oglądałam kaski na narty. Żaden nie pasuje :( Jutro idziemy na urodziny do mojego siostrzeńca. Juz jestem wykończona na myśl o tym. taka banda dzieci potrafi być strasznie głośna, ale przynajmniej sie wybawią. A w niedziele egzamin ustny. Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diddlania - witam!! ja pierwsze ruchy poczulam w 15 tyg :) potem to synus szalal!! naprawde byl bardzo ruchliwy!! chyba dlatego ze byl duzy i musial czesto zmieniac pozycje:) co do spania to ja na poczatku tak duzo nie spalam, natomiast pozniej cierpialam na bezsennosc:( czasem jak maz wychodzil do pracy o 5.30 to juz nie moglam zasnac!!😭 rozczulam sie niesamowicie gdy czytam o ciezarnych:) hmmm gdyby nie to ze za bardzo sie boje zastanowilabym sie nad drugim:)uwielbiam dzieciuchy:) poglaskaj brzusio od internetowej cioci heheh🌼 olkaa- tam gdzie chodzimy na rehabilitacje ( bo nadala chodzimy pan reh. go obserwuje i poprawia mu stopki zeby poprawnie chodzil) jest logopeda:) jestesmy z nim umowieni na 3 stycznia poniewaz pan reha. stwierdzil ze powinien zamykac buzke a on jak sie czyms zajmie to wyglada jak rybka heheh i czasem mu slinka poleci ( ale ida mu nastepne zeby ) hmmm napisalac o wymowie \"c\" \"ts\" moj syn tez tak wymawia na moje cycusie mowi tstsy :) Chcialabym byc chuda wybacz nie obrazajac cie:)a ja mam na czym siedziec😭 wrocilam do wagi sprzed ciazy ale teraz ostatnio przytylam sobie z 3, 4 kg( tabletki Cilest) a poza tym ciagle jakies imieniny itp co dla mnie nie jest korzystne:(ja zeby nie tyc musialabym jesc tylk ok 800 kcal dziennie ( mam takie fajne zestawy dan) przerabane:( Chimero- jesli chodzi o zabawki to polecam znikopis:) nasze dziecko bawi sie tym non stop bawimy sie razem rysujemy piszemy, odrysowujemy jakies ksztalty ( np jego raczke , male buciki) zobacz sobie te klocki: http://img98.imageshack.us/my.php?image=im000033uh5.jpg skusilam sie na nie bo niewiedzialam co to jest potem bylam na siebie zla bo sa troche za trudne dla 17 miesiecznego dziecka...( na opakowaniu pisze 12 m, niewiem kot to ocenia!!!) ta s a puzzle z firmy cootons a ma juz z tej firmy zabawke i wiem ze sa dobre:) Bylam mile zaskoczona faktem kiedy bardzo sie nimi zainteresowal:) bo z jeden strony wklada sie serduszko, kwadracik, kolko z innej sa elementy skladanki :) jeszcze z innej sa obrazki sloneczka, chmurki , deszczyk, snieg itp wlasnie sie nimi bawi.... oto zdjecie stoliczka: http://img220.imageshack.us/my.php?image=im000036eg5.jpg acha i polecam klocki z firmy Clementoni jest taka seria Clemmy miekkie, pachnace, kolorowe:) ale sie rozpisalam:) a gdzie nasza Judytka?? mysica, paprotka?? i reszta??pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Mamuniu, piszesz o wymowie \"c\", ale to trudno porównywać, bo inne są wymogi wobec czterolatków, a inne wobec dwulatków. A co do chudości, to wcale nie jestem chuda. Planuję zrzucić jeszcze parę kg, ale dopiero wiosną. Zresztą zamarzyła mi się głodówka oczyszczająca w lutym, więc waga też trochę by spadła. Nie wiem jednak czy się zdecyduję. Zjawił się u mnie w pracy tata Krzysia, bo przywiózł nam prezenty. On wie, jak mnie udobruchać...;) Był 2 razy we Frankfurcie, bo była taka mgła, że samolot nie mógł wylądować. Dla mnie przywiózł Givenchy Very Irresistible, a dla Krzysia wodę toaletową z Kubusiem Puchatkiem. To trochę przesada kupować dla dziecka takie kosmetyki, ale przynajmniej nie będzie mi podbierał moich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku, mam za 6 godzin egzamin. Cały czas byłam spokojna, ale teraz zaczynam odczuwac przerażenie. Juz widzę, ze tam wejdę i zapomne kompletnie języka w gębie albo zaczne rozpaczliwie stękać. trzymajcie za mnie kciuki, a ja nie dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Olkaa, kochana, Ty jesteś już po! Napewno zdałaś, wiem o tym. Nie zaglądałam od jakiegos czasu do naszego klubu i przegapiłam trzymanie kciuków. Sorry! mloda Mamunia, dzięki za zdjęcia zabawek, są super. Klocki Clemmy znamy, Kasia dostała je kiedyś od znajomych i często się nimi bawi. A na te klocki z Cootons miałam ochotę już od dawna. Rewelacja!!! Chimerko, u mojej córki to może na razie nie istnieje podejrzenie o celiakię ale o uczulenie na gluten, Mam nadzieję, że tak się nie okaże!!! Gluten mozna wprowadzać od 10 miesiąca z tego co pamiętam u dziecka nie uczulonego. Lepiej przy okazji też zapytac lekarza. Reszta dziewczyn, do raportu:-):-):-) Dobranoc, zmykam do męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania, ja osobiscie ruchy dziecka poczułam w 19 tc dokładnie w Boże Narodzenie. Faktycznie jest to moment magiczny. Ze spaniem miałm podobnie ale jakby w 3 trymestrze. Acha, napisałaś, że liczysz tc od zapłodnienia czy miesiączki? Chimera, zdjęcia świetne, mama i Amelka śliczne dziewczyny. Ja znałam już i Twoja buzię i Małej. może wreszcie uda nam się spotkać?:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja już po pierwszej części egzaminu. Wypadłam tak sobie, nie dostałam żadnego przypływu natchnienia, ani mnie nie zamurowało. Wystąpiłam akurat na swoim poziomie. Dobrze, że przygotowałam sobie odpowiedzi na wstępne pytania, bo pomogło mi to opanowac początkowy stres. No, zobaczymy... W sobotę byłam u mojego siostrzeńca na urodzinach. Chłopcy, o cudzie, ani razu się nie pobili :) Mojego szwagra siostra ma syna prawie trzyletniego i cały czas go nosi. Ona jest drobniutka (góra 150 cm), a on wyjatkowo duży. Ja bym nie dała rady, już nie mówiąc o tym, że robią z dziecka niezaradnego maminsynka. Dziś szefowa ma imieniny, a w sobotę następne urodziny. I jak tu dbać o figurę przy takim maratonie imprez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! olkaa- gratuluje i trzymam kciuki za nastepna czesc egzaminu:) nooo faktycznie imprezujesz sobie w najlepsze heheh 21 moj maz konczy 28 lat takze trzeba cos wymyslic:) mikołajki, mikołajki........:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki. Spectra ja liczę od zapłodnienia i tego co mi potwierdziło usg, bo @ miałam 27 lipca, ale były nieregularne i po tabletkach, a wg mnie owulacja była 15 sierpnia. Czuję się ok, problemy ze spaniem dalej, a alergia osiagnęła zenit. Mam straszne atopowe zapalenie skóry, w sobotę zjadłam kiwi, które nigdy nie uczulało mnie,a usta tak mi spuchły i dziś wygladam jak truskawka, wszystko swędzi. Okropne. Sorki że sie tak wyżalam ale normalnie wyję jak bóbr, jak widzę siebie w lustrze. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlaniu, nie przepraszaj. Chyba każda doskonale cie rozumie. W końcu jesteśmy kobietami i każda lubi ładnie wyglądać. Gdybym wyglądała jak truskawka, też nie byłabym szczęśliwa. ;) A do tego ciąża kompletnie rozstraja. Więc najlepiej nie patrz do lustra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczone mamusie, podpowiedzcie mi pare rzeczy :D Jaki wymiar kołderki do łóżeczka, na allegro są 110 na 135 i to mi się wydaje bardzo duże. Czy noew ubranka tzreba też wyprać. Czy trzeba prać noew kocyki, rożki. Moje maleństwo właśnie pcha się gdzieś pod żebro :) Didlano współczuje alergi. Ja ze spaniem mam teraz tak, że zasypiam , bucze się ok. 5 na proszka i koniec spania, normalnie moge wstawać. Judytko odezzwij się, jak tam twój maluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. Olkaa no to teraz pójdzie już jak z płatka. Trzymam kciku za dalszą część egzaminu. Mysica ja bede prac wszystko, łacznie z kocykami, pościelą. Sama kupując dotykałam wszystkiego po kilka razy, wiec zapewne inne osoby przede mną też. Wolę wyprać. Diddlania nie przejmuj się, minie wszystko. Ja oglądam siebie w lustrze tylko do pasa, nie moge patrzec na moje uda, bo sie stresuje, a przeciez w ciązy ma go być jak najmniej;) Za to bardzo jestem zadowolona z moich paznokci, są teraz super, bardzo się wzmocniły, zostaną mi takie po ciąży?? I pochwale sie Wam że zakupiłam całkiem przypadkowo wózek. Na kafe był założony topik o tym jaki kto ma i dziewczyna wkleiła tam link z allegro wózka bebecar z Katowic. Na drugi dzien pojechałam go obejrzec i go kupiłam. Używany, ale bardzo dobrze utrzymany, taki jaki chciałam z gondolą, duży za 600 zł i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Ja jestem na etapie szukania koszuli do szpitala, na razie mam jedną i to kupiona w bólach. Wszędzie, tzn. w Sosnowcu albo w Będzinie, sa albo w kawiatki,wzorki, przez co wygladają jak podomki, albo na mnie za duże, albo kolor nie taki. Może jestem trochę wybredna, to w końcu tylko koszula, ale potrafią mnie denerwować szczegóły, na które inni nie zwracją uwagi. Czasem upatrze sobie jakis fajny ciuch, ale wystarczy że ma jakiś drobiazg co mi sie nie spodoba, i już tego nie kupię, mimo że ogólnie jest super. Dlatego na zakupy chodzę sama, bo zajmuje mi to dużo czasu i mąz już dawno sie zbuntował:) A i szukam małych ciemnozielonych guziczków do kafatanika, bo kaftanik super, ale denerwuja mnie jego białe guziczki. Jutro jade do Katowic to na pewno kupie, bo tu u mnie w okolicy takich nie ma. Chyba jednak jestem dziwna. Rany nie przynudzam już . Papppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotka a jaki rozmiar kołderki:D Ja koszule już mam kupiłam sobie na allegro i jestem barzdzo zadowolona. ładne kolorki i wzorki, pzry najmniej wg mnie ale wiadomo że gusty są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar kolderki uzalezniony jest od rozmiaru łóżeczka. jak kupisz łóżeczka 140 to musi byc większa kołderka, bo inaczej będzie uciekać w nogi. Jak kupisz mniejsz - to mniejsza, bo będzie przeszkadzać i zwijać się w nogach. Paprotko, faktycznie masz problemy z takim przebieraniem. Ja nienawidzę robienia zakupów, więc kupuję, co mi wpadnie w ręce byle było z grubsza dobre. Koszulę potraktowałam jako rzecz jednorazową, najważniejsze żeby była bawełniana i rozpinana z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moja droga Mysico tego jeszcze nie zakupiłam, bo mam zakaz od rodziców. I tak o wózek była awantura,ze za wcześnie itp. ale w sobote jade z nimi do takiej hurtowni w Sosnowcu Kobo, Daffodile ją polecała, i tam wybiore reszte. Ale mysle że ta dłuższa? na dłużej starczy. Łóżeczka maja standartowo 120 cm dł. Chociaż ja chciałabym na poczatku używać śpiworka do łóżeczka, bo przynajmniej się mały nie rozkopie i np nie naciągnie na siebie tej kołderki. A wiesz sama już czasem nie wiem, za dużo tego wszystkiego. Dziewczynya co z pieluchami?? warto robić jakiś zapas?? Ostatnio znajoma mnie uswiadomiła, że jaj coreczka urodziła sie z dość dużą pupą i te najmniejsze pampersy newborn użyła tylko w szpitalu potem przeszła od razu na te kolejne. I bądz tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×