Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

wróciłam z uczelni okazała się, że małe poprawki, wstęp+zakończenie i jutro jadę oddać a potem do rodziców i jasia na wieś, także może mnie dłużej nie być na topiku chociaż nie wytrzymam i pewnie wkręce się gdzieś na net :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie:) Diddlania:) ładne numerki nam odprawiasz:) powodzenia, cały czas trzymamy za Ciebie:) Andzia:) udanego pobytu i uważaj na siebie. Ja pamiętam niestety, że tak ok. 30-32 tc lekarz mi odradził podróżowanie samochodem m.in. w rodzinne strony (200 km), skracała mi się szyjka, nie pamiętam już ile miała wtedy. Za to się \"postarałam\" aż nadto i sama urządziłam Wielkanoc dla rodzinki i potem ledwo żyłam. Nie wiem co lepsze byłoby. Myslę, że jak będziesz na siebie uważać to wszystko będzie OK:) Fraszko:) wiem co znaczy nie móc umyć głowy bo nie ma prądu. U mnie wszystko na prąd działa:) A autko wybraliście? Pynia:) cieszę się z osiągnięć wagowych i wypróżnieniowych Twojej Alutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejcia jakaś leniwa się zrobiłąm. Czytam a nie chce mi się pisać :P Rodzice pojechali i znów wszytko na mojej głowie :( a Michał znów płaczliwy. Pewnie go boli brzuch od tego cholernego żelaza. Boje się wprowadzać nowe pokarmy bo nie będe wiedziała jak reaguje na nie. Paprotko napisz ile posiłków mlecznych dostaje Tomek i ile zjada ml, i co jeszcze dajesz :) Didlani moja koleżanka też jeździła do pracy z torbą. Jak dostała skurczy to pracowała jeszcze do normalnej godziny i dopiero pojechała do szpitala. Olkaa jak ty masz fajnie, że gdzieś sobie wypoczywasz :) Spectro czy ty pracujesz, bo nie doczytałam wcześniej (tak z ciekawości się pytam) Andzia ty się oszczędzaj Marchewko fajnie, że jest ok. :) A gdzie jest Daff. Pewnie znowu uciekła nam z topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sądzicie o używanych wózkach (oczywiście w dobrym stanie) z allegro? Opłaca się w ogóle kupić taki wózek? Ja już sama nie wiem który lepszy, taki który mi się bardzo podoba, ale z allegro, czyli nie wiadomo co dojdzie do domu, czy taki zwykły ze skl./ew. hurtowni.....ale przynajmniej wiem co kupuje..... jakie wy macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś brykam na uczelnię oddać pracę (siedziałam do 3 w nocy...) a potem na wieś do mojego bączka. Tam będę leżakować i odpoczywać pod okiem mamusi (i teściowej :)) ). pewnie szybko wrócimy bo mój mąż jest już na granicy paniku, że coś się stanie, że urodzę itd. Pewnei jak wrócę Diddlania będzie mamusią. Powodzenia!!! Trzymajcie się cieplutko dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zgłaszam się dalej w stanie 2 w 1, zero akcji, tylko bóle jak na okres Andzia mam nadzieje, że odpoczniesz a ja w tym czasie będę już mamą. Zmykam jeszcze posprzątać, póki mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mysico Tomek zjada tak ok 6 posiłków mlecznych, czasem 7 i od 90 - do 140 ml, ale srednio to wychodzi 600-800 ml mleka na 24 h. Czasem w porywach jest to troche wiecej, z tego ulewa wiec nie wiem ile tak naprawde zjada. dokłdnie to nie jestem w stanie tego okreslic bo nie zapisuje od ponad miesiąca. Do tego 30ml soku marchewkowego plus 20 ml wody, i w sumie herbatki - ok 60-90 ml na dobę. Podawałam juz tez marchewke ze słoiczka, i sok jablkowy ale na razie wrociłam tylko do skoku marchewkowego bo po jabłku jakies dziwne kupy były. Jutro podam znowu młodoa marchew, tak ok. dwóch łyżeczek w poniedzialek planuje znowu podac sok jabłkowy, potem deserek jabłkowy a zupke mam zamiar podac w przyszłą sobotę. Zastanawiam sie tylko czy gotowac czy ze słoiczka. Tomek bierze tez witaminy cebion multi 3 kropelki i na razie wyniki ma ok. Acha zageszczam mleko miarka kleiku, wiec moze dltego Tomek je mniej mleka bo sie szybciej nasyca. Nie wiem za bardzo jak wprowadzic kaszkę ? czy jako wieczorny posiłek przed spaniem? i jaka? wszystkie sa z cukrem itd. Myslałam nad zrobieniem zwykłej kaszki lub kleiku i dodaniu np. owoców ze sloiczka. Dziewczyny amoże wy powiecie od czego wprowadzac te geste pokarmy i jakie firmy??acha i podaje sie w butelce tak? przez smoczek do kaszek? A zupke łyżeczka? Marchewka ja kupiłam wózek z allegro, uzywany, ale szukałam z naszego regionu, zebym mogłą go obejrzec. I trafił mi sie przypadkiem, jakas dzieczyna podała linka na kafe, i kupiłam go zaraz na drugi dzien. Ja jestem bardzo zadowolona, kosztował 600 zł, mam gondole i spacerówkę. Jst duzy i ciezki ale taki chciałam bo i tak kupie parasolke na jesieni, na krótkie wypady. Dokładnie to przemyslałam i wyszło mi ze i finansowo jest to opłacalne, ale naprawde trafił mi sie porzadny wózek. Andzia wypoczywaj na świerzym powietrzu i zbieraj siły:) Diddlania jakby co to trzymam kciuki:) Mamuniu ale udziwnienia wprowadzili, ale chyba po polsku równiez?? Tez zmykam sprzątac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico jak chcesz to moge ci przesłać ksiazke kucharska dla niemowlat i nowy schemat zywienia i mam tam jeszcze jakies linka od. zywienia niemowlat. Jakby co to podaj maila, to pozniej podesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Paprotko :) licytuje wózeczek bardzo fajny, zadbany, niezniszczony, ten który mi się tak podobał TWISTER, ale niestety nie jest z naszego regionu :( tylko aż gdzieś z woj. opolskiego, ale na zdj. prezentuje się bardzo ładnie, cena jest również bardzo przystępna, na ten sam ze sklepu nie starczyłoby nam kasy, zresztą prawie 900 zł to przegięcie moim zdaniem :( ten który licytuje też własnie kosztuje jak na razie 600 zl, ale sie boje ze sie ludziska rzucą minute przed zakonczeniem aukcji i cena wzrosnie jeszcze o stówkę a tyle też nie dam :P 3majcie kciuki żebym tym razem wygrała tą aukcję :) Andzia - ty to masz chyba nerwy ze stali :) ja bym spanikowała przed taką daleką podróżą, mam podobne bóle do twoich, i też mi się czasem robi słabo....może to od leżenia, bo ja przeważnie leżę..... Mamunia - te sałatki to PYCHOTKA!!!! zajadam się nimi codziennie, mąż też zachwycony :) niech tylko jeszcze pomidorki stanieją i będziemy ucztowali pomidorowo :D Diddlanaiu - widocznie to jeszcze nie czas Twojej dzidzi, tak jej się spodobało u ciebie w brzuszku :) pędzę na jakieś zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Chciałam się pochwalić, że kupiliśmy wczoraj wózeczek :) Pojechaliśmy z mężem do Kaji i wybraliśmy :) Trochę to trwało, bo faktycznie nie było wyboru za dużego wózków z dużymi kołami, więc w środku kupowania poddałam się i zaczęłam oglądać z małymi kołami, a później jednak znaleźliśmy coś kompromisowego :) Lusia dzisiaj idzie pierwszy raz na spacerek w nowym wózie, tylko że w S-cu jakoś słoneczko przygasło dzisiaj :( Kto zabrał słoneczko, przyznać się ?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotko- zapomnialam dodac ze maja byc dwie strony tytulowe jedna w wersji polskiej w pracy druga luzem po angielsku:( o wlasnie moze ja wykorzystam olke z tym angielskim?? marchewo - masz na mysli te z serkiem wiejskim?? ja wueilbiam eksperymentowac z salatkami mnia mniam moja mama mowi ze jestem w tym mistrzyni :classic_cool: salatka z gotowanym miesem: ugotowac dwa kotlety schabowe (wedle uznania mozesz wiecej) dodaj do tego 2 ogorki kiszone pokrojone w kosteczke, cebulka w kosteczke dopraw pieprzem, lyzka majonezu + lyzka jogurtu naturalnego... pychotka:) uwielbiam tez na slodko z kasza kus kus:) ananas,czerwona papryka,kukurydza i zielony ogorek:) z ryzem to kombinowalam na wszystkie sposoby na ostro, slodko itp.... aktualnie chodza za mna szparagi mniam mniam ....cos trzeba wymyslic:) eszira -witam ponownie wlasnie podczytuje twojego bloga:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mamunia, znów podajesz nam przepisy na swoje wspaniałości. Wypróbuję z pewnością:) Trzymam kciuki za Twoją pracę mgr. Jak tam Aluś, zdrowe słoneczko?:) Acha, gratuluję zakupów AGD:) Nas też czeka wiele zakupów ale lodówkę, pralkę czy piec mamy jeszcze w niezłym stanie, w miare niedawno kupione, ja przecież 3 lata temu dopiero!!! przeprowadziłam się do Tych. Widać taki mój los, tylko się w życiu przeprowadzam i przeprowadzam:):) Co do siusiania, Kasia codziennie chce zakładać majtki z pieluszką tetrową \"matki z puśką tową\" he, he:) ale nie woła niestety, że chce siusiu tylko jak juz jest bardzo mokro to wtedy jest niezadowolona. Trzeba duuużo cierpliwości. Ale kochane te nasze dwulatki:) Judytko:) kąpiel w wannie, hm...:) Jakos zawsze zapominam albo się śpieszę i ...od porodu jeszcze nigdy nie kąpałam się w wannie, tylko prysznic. Ale ze mnie spartanka:):) Pparotka:) ja dawałam kaszkę ryżową np. jabłkową, kleik ryżowy i trochę kukurydzianej na mleczku Bebilon Pepti tak na gęsto do jedzenia łyżeczką na drugie śniadanie z dodatkiem owoców ze słoiczka. Do wieczornego mleka dodawałam 4 miarki kaszki ryżowej smakowej, przez smoczek z większą dziurą. Zupki najpier dawałam gotowe. Polecam choć drogo to wychodzi. mysica:) nie pracuję, cały czas się obijam. Ale właśnie od następnego tygodnia idę do pracy 2 razy po 5 godzin, zobaczymy co będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro- alek jest chory tzn zawalone gardelko:( ma wysoka goraczke na szczescie nie ma kataru ani nie kaszle:)tyle dobrego... z tym sikaniem u nas podobnie ostatnio alek odniosl nocnik do lazienki i koniec z nauka heheh ja dlugo karmilam piersia takze mleczko modyfikowane z kleiikiem dawalam po 13 miesiacu:) kaszki smakowe jadl na sniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - ja to mam generalnie na myśli wszystkie sałatki :D :D :D mniammm , taka mnie ostatnio opanowała na ich punkcie zachcainka, nie mam niestety takiej wyobraźni kulinarnej jak ty, więc po tygodniu stają się te moje sałatki monotematyczne :P ale teraz sobie skorzytsam z tych kilku pomysłów które dziś podrzuciałaś, i zaraz zajrzę na tą str.18 bo gdzies podczytalam ze tam jakies pysznosci się również kryją :P Eszira - z tym słoneczkiem to na pewno nikt z Katowic :P bo u nas też pochmurno :( gratuluję zakupu wózka, napisz potem jak się prowadził i czy Twoja gwiazdeczka była zadowolona z jazdy nowym pojazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś posegregowałam ciuszki Ali i zrobiłam jej porzadek w szafie ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny Spectro - tak wymienilismy wkoncu autko .Maz uwidzial sobie passata . Niepowiem, podoba mi sie bardzo :) i bedzie w sam raz kiedy dzidzia sie pojawi bo jest duzo miejsca z tylu . Didflania- mowisz ze jeszcze w dwupaku ? :) bedzie dobrze . Marchewka - czemu nie ? ja sama hihi wezme od Mamuni hehhe :) ale ten jest tylko do przeprania bo stoii juz troche i warto go odswiezyc :) ale kolezanka tez mi proponowala .Natomiast moja znajoma bierze wozek od kolegi z pracy z chicco nie zniszczony . Mamuni - ty tu wszystkim smaczka robisz :) po angielsku ? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dogadaliśmy sie z mężem przez tel. i nas przelicytowali o 30 zł na......... 14 sekund przed zakończeniem!! w końcu będę nosić dziecko w chuście :P :P :P bo będzie najłatwiej dostępna :P chyba nie umiem licytować, brak mi tego pazura :( jak zobaczyłam cenę po zakończeniu aukcji 660 +30 transport to mi się odechciało :( więc może dobrze że nie wygrałam, ale z drugiej str. to ten wózek chyba taniej nie pójdzie, więc może powinnam szukać czegoś tańszego. Paprotko, Mysico - a jakie wy macie modele wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek Zero akcji, wczoraj wycieranie podłóg na kolanach, wieczorem przytulanki i nic się nie dzieje. Rano próbowalam masować brodawki ale po pół godziny już mnie palce bolaly, a w książce pisze że trzeba 2-3 godziny. Zaczynam się niecierpliwić, zobaczymy co jutro ginka powie na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diddlania - hhhe ktora z nas nie probowala takich rzeczy:) a tu niestety dzidzia wyjedzie wtedy kiedy bedzie chciala.... ile ja sie nasprzatalam, naskakalam \"naprzytulalam\" i nic na porodowke trafilam zamkienta na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek niestety schorowany :( wymiotuje ma biegunke i jest strasznie zmierzly malo tego tylko u mnie chce byc na rekach:( chodzi za mna jak cien i wola mamo!! mami!! czytamy rysujemy ..a miedzy tym placze podziwam mamy ktorych dzieci sa z natury placzliwe a paprotke za to ze ma tyle cierpliwosci przy Tomeczku moje dziecko teraz tez tak chlusta!! lezy i w momencie sie dlawi:( chyba pojde sie kimnac bo wstalam o 5.50 zbudzona histerycznym placzem spowdowanym goraczka i tak bylo do 8.00:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mamuniu - trzymam kciuki żeby zdrówko wróciło szybciutenko, a tobie życze duzo cierpliwosci matczynej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą skąd te maluchy wyczuwaja u kogo są na rękach, moja Ala też najszybciej uspakaja sie u mnie , a czasem tylko i wyłącznie u mnie uffff ufff uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brzuszka i kupek Ali - bo napewno jestescie ciekawe :) :) . Nie chce zapeszac ale od dwuch dni przeszlismy na bebilon niskolaktozowy + infacol - i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in china 0000
hej dziewczyny mam do was pytanko, jestescie z Katowic :) wiec moze powiecie mi cos blizej na temat kliniki Provita lub szpitala AM klinika endokrynolog. - ginekoo. na medyków chyba ???????????? z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciesze sie ze postanowilam zrezygnoweac z bebilonu pepti bo mala zle go tolerowala, a buzie smarowalam kremem lipobase i teraz ma sliczna cere mimo mleka krowiego - na ktore ponoc miala byc uczulona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made in china 0000
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×