Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Paprotko - pochwal sie jak wyglada twoja kreacja slubna....jakie dodatki.....i wogóle....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze kupic parasolke do wózka bo jak swieci słonce to ciagne wózek tyłem :) dobrze że jest zwrotny, ale to i tak kłopotliwe. problem tkwi w tym ze orginalnego do tego wózka nie przewidziano :( , a ja na dodatek chce czrny .... i kicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Paprotko - jakie koty masz...bo my myslelismy kiedys o brytyjskim albo bengalskim ...ale okazalo sie ze jestem uczulona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu kocruy tez kiedyś miałam, ale jak mieszkałam u rodziców. Ale były to zwykłe dachowce - brudaski straszne. Ale długo ich nie mieliśmybo jakoś nikt za bardzo sie nie chciał nimi zajmowac i pojechały sobie na wieś. Tak samo było z psem, zapasła go cała rodzina, piesek jadał tylko szynkę, gruby był niesamowicie, nie chciał w ogóle chodzić , w końcu brat dostał alergii i z czystym sumieniem psa wydaliśmy. Tacy z nas miłośnicy zwierzat:) Parasolki obejrzyj na allegro. Ja widziałm je kiedyś w Sosnowcu w takim sklepie koło szpitala nr 2 i było ich bardzo sużo, a dziś przechodziłam i zapomniałąm kupic, bo myslałam o butach:) A co do sukni to wypozyczyłąm najtanszą, która jest na szczescie dobra na mnie, jedynie muszą ją skrócić. Zwykła spodnica na halce, do tego gorsecik, ecru, żadna rewelacja, normalnie bym na nią nie zwróciła uwagi, ale szczerze mówiąc jest mi to tak obojetne. Bardziej myśle w co tu ubrac Tomka:)Welonu miec nie bede, biustonosz pod ten gorset kosztował mnie 100 buuuuuuu:( Ok koncze bo Tomek piszczy. Rozgadał sie niesamowicie ostatnio:) Dalej poopowiadam Wam o moim weselichu wieczorkiem. ppapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)_ a ja od klku dni przyjezdzam do mamy i siedzimy cale dnie na dworze:) alek gra w pilke, goni kotka:)itp... wieczorem pada z nog heheheh takim sposobem dzis wyspalam sie do 9.00 :classic_cool: paprotko- prosimy o zdjecie panny mlodej ale sie usmialam z tych \"kotow\" hehheeh pyniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro buziaczki dla Kasieńki, no nie umiem robić tych kwiatuszków i serduszek ale wielka buźka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Do mnie przyjechali rodzice i nareszcie ktoś zabiera małego na spacer, a ja mogę sobie posiedzie w domciu. :) Chała z tą pogodą. My wczoraj zaliczyliśmy park, Michał był grzeczniutki, dostał balona na którego się patrzył ( kurde balon kosztuje 15 zł :( ) i wogóle było fajnie. Gdyby jeszcze przesypiał całe noce... Ja też kupiłam parasolkę do wózka :) Paprotko czy Tomek jeździ jeszcze w wózku na płasko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - ostanio malo bywam na topicu i troche jestem w tyle z waszymi wpisami ale dzis doczytalam o twoim weselichu i mam nadzieje ze bedzie udane :) oczywscie chetnie fotki zobaczymy . To dla Ciebie 🌼z okazji slubu . Ostatnio spedzamy z mamunia bardzo duzo czasu u mnie na placu bo przyleciala mama i jak za dawnych hihih lat siedzimy na placu gadamy sobie o wszystkim tylko teraz mamy dodatkowo mala pocieszke :) biegajacego Aleczka .Chwialami jest przezabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weselicho bede miała takie że ho ho:) (tak sie to pisze?) az na 25 osób;) No ale oczywiście zdjęcia pokaże:) Mysico Tomek ma podłozona malutką podusie pod materacykiem w gondoli ( ma regulowany zagłowek). W zasadzie nie jest to żadne podwyzszenie. Na razie na spacerach śpi więc nie podkładam mu np. wiekszej poduszki, ale jak tylko przestanie to bede musiała, chocby ze względu na ulewanie. W ogóle w ostatnich dniach zaczął sie dźwigac, tzn np, karmię go a on hop do przodu, albo jak leży tak samo. W ogóle bardzo jest ruchliwy i czasem mam problemy z utrzymaniem go. I na brzuszku nie bardzo lubi leżec, denerwuje sie jak mu głowka opada, leń z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i tez nie przesypia nocy, budzi sie jak w zegarku o 2.30 i potem ok 6 rano. 2 razy przespał noc tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Jasiek do roku i dłużej nocki nie przesypiał wiec ja nie weim co to przespana noc z niemowlakiem. Teraz ma 4 lata a też się nie raz budzi, fakt że tylko się go przytuli i jest OK. a jak był maluszkiem to oczywiście co 3 godz. do jedzenia.... jeszcze 4 dni zanim się zobaczymy z naszym bąbelkie, jutro jeszcze mój lekarz - zobaczymy co powie aaa nasze rybeczki pluskają w nowym akwarium :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico a do czego zamontowałaś te parasolke? Kupiłas taka uniwersalną? Ja mam wózek z gondolą i mam te parasolkę zamontowac do brzegu gondoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia lekraz powie że maleństwo rośnie jak na drożdżach i zdrowe jest jak rybka:) duże macie akwarium? a jakie macie rybki? mnie sie podobają pyszczaki, np. te w paski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamy bojownika, welonke i jeszcze jakiś nawet nie wiem co to powiedzcie mi czy któraś tak miala: odczuwam okropny ból po prawej stronie tak za piersią w środku i ma takie wrażenei że ręka sztywnieje matko strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotko- twoj Tomus i tak sporo spi ja wstawalam co 1,5 godziny (tzn tak do 4 miesiaca budzil sie co 3-4 godziny im starszy tym czesciej) teraz budzi sie raz w nocy lubi pociagnac pare lykow mleka( chociaz coraz czesciej zostawia prawie pelna butle)... dzis nad ranem przeszedl do nas:) zreszta jak co noc. andziu- dobrze ze idziesz do lekarza :) musisz koniecznie o tym powiedziec:) fakt mozesz miec ucisk.. co do rybek alusiowi bardzo sie podobaja ale ja nie mam w mieszkanku warunkow moze jak juz sie przeprowadzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie podobaja rybki, człowiek sie wycisza, można patrzec na nie godzinami. Może jak Tomek bedzie starszy to tez załozymy. Andziu może ten ból to chwilowy ucisk, ale powiedz jutro lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przeszło mi może faktycznie dzieciątko ułozyło się nie tak Młoda Mamuni ten link co mi przysłałaś :)) właśnei byłam w trakcie czytania tego topiku ale się usmiałam że mi przysłałaś to co akurat czytam teleptia?? :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj o kotach :) dziś o rybkach:) a ja mam papużke która gada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko ja mam do rączki przymocowaną, ale ja mam wózek wielofunkcyjny gdzie nosidło jest zamontowane na spacerówce. A parasolka pasuje do każdego wózka - płaciłam 35 zł :( no ale tańszej nie znalazłam. Ja też mam rybki, ale niestety nie wiel ich widac, takie glony. Mam gurami, sumika (kiryska) parkę glonojadów i rewelacyjną żabę, która nie rośnie od roku :) Tak woogóle to żaba jest najfajniejsza. I jeszcze mam pieska - znajdę Tosię. To tak w ramach chwalenia się zwierzątkiami :P Pyniu a jaką masz papugę?? I co gada?? Ciekawę czy Didllani już rodzi czy poprostu odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niebieską papużkę falistą i jest bardzo pocieszna :) Mówi : moja pierdoła i daj buziak :) chodzi sobie po panelach , laduje mo na głowie lub ramieniu , brodzi sobie w baseniku i jest ogolnie bardzo towarzyska :) Tyle że brudzi - jak te koty po kątach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam Alutce w Smyku cudowną sukieneczke i dresik - różowe :) Był upust na ciuszki dziecięce 25 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam dwie faliste - fajne były ale nie gadały :( Niestety brudziły. Dobra spadam się nyc i zaraz karmię miśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziękuję dziewczyny za życzenia i miłe słowa dla Kasi:) Poimprezowaliśmy sobie nieźle, aż dwa dni, w piątek urodziny dziewczynek u nas a sobota u przyjaciół w Krakowie. Znów polało się winko i posiedziałam do późna. Och czuję to w kościach:) Jutro wpadnę na dłuższe pogaduszki. Dobrej nocki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje sie że jestem jeszcze 2 w 1, zero akcji, przytulanki były, okno myłam i podłogi na kolanach i nic się nie dzieje. Dziś w pracy, jutro urodziny, potem praca, wolne i praca, no chyba że urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×