Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Dziś jest 21 stopni. Jak ubraliscie swoje dzieciaki? Moja alutka miała na sobie to co po domu tzn kaftanik, koszulke i śpiochy + spodenki i bluza bawełniane, skarpetki i czapka...bez koca i z odkrytym do połowy pokrowcem wózka.... nadal nie wiem czy nie przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w sądzie :( Ciężkie przejście :( Trzech sędziów, trzech adwokatów, prokurator, czterech oskarżonych i ja :( Nie macie pojecia, jak po czasie wszystko się zlewa w czasie i trudno sobie przypomnieć, kiedy co było. Wyszłam po trzech godzinach składania zeznań tak ogłuszona, że nie wiedziałam, jak jechać do domu. Judyto, na chrzciny dobre będą lasagnie. Mało roboty a efektowne. Do tego mogę ci podać przepis na oryginalną sałatkę (choć trudno to nazwać sałatką) z sera feta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny kawał na czasie: Wpada wściekły Kubuś Puchatek do Krzysia i od progu woła: - ...że Prosiaczek kablował to rozumiem, świnia jest i tyle. Że Kłapouchy też - osioł, gamoń, dureń, to się dał wmanewrować. Ale, że kurwa Miodek, to się nie spodziewałem!!!! - wrzasnął wkurwiony miś rozbijając garnek o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie Ja się jeszcze kulam, na termin porodu mam patrzec na ten wg okresu czyli 4 maj, a to już za tydzień. Brzuszek dalej wysoko, zaczelam przytulanki z moim M, zobaczymy co z tego wyjdzi. Dziś impreza urodzinowa w pracy, normalnie mam we wtorek. Moze dzidzia zrobi mi prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak dobry kawal z rana :classic_cool: my wczoraj z mezem ogladalismy MM lodowki,piece,okapy i zmywarki nadszedl czas zaopatrywania sie w te niezbedne urzadzenia:) poza tym spedzilismy mily dzien z mama i siostra :) alek szalal caly dzionek na dworze potem padl jak kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziękuję za gratulację dla męża. Od wtorku mam innego faceta w domu:) Wyluzowany, o jasnym spojrzeniu, usmiechnięty. Radykalna odmiana, oby to trwało jak najdłużej. Na razie odpuściłam sobie szukanie glazury, za to musze do poniedziałku kupić buty do ślubu. Dziś jade do centrum sosnowca, zawsze było tam dużo sklepów obuwniczych. Jak na złośc oczywiście nie mogę znaleźć nic fajnego. Zajrze później bo Tomek już niestety sie wybudza z drzemki. Ppapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko, zapomniałam dołączyć się do gratulacji dla twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pół godziny zastanawiam sie jak ubrac na spacer Tomka. Wystarczy body z długim rekawem takie frotkowe, śpioszki i kocyk lub pieluszka Wczoraj jak miał body z dł. rek plus bawełanina bluzeczka i pod flanelowa pieluszka lub kocykiem to miał spocone plecy. Ide na spacer koło 12 i bedzie wtedy ciepło. Kurcze sama nie wiem jak sie ubrac, bo w cieniu mi zimno a w słoncu goraco. Może przy 3 dziecku nie bede miała juz dylematów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa dzieki serdeczne. Bardzo sie cieszymy ze mamy juz ten etap za sobą. I mąz bedzie miał wreszczie stały etat od października. Jeszcze tylko niech sie teść wyprowadzi i bede w pełni szcześliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplutko jest cieplutko na dworze wczoraj umyłam nowe mebelki dzisiaj musze skończyć układać i sprzątać bo już siły nie miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) paprotka:) gratulacje dla pana doktorka:) Ach te dylematy, buty do ślubu, hm... Body z dł. rękawem plus kocyk powinno być OK:) Możesz wziąć bluzę czy kaftanik i w razie wątpliwości założysz. Olkaa, już mam się zupełnie dobrze:) Dzięki za pamięć:) Diddlania, moooocno trzymam kciuki za Ciebie. Życzę Ci wspaniałego prezentu na urodzinki:) A jutro Kasia skończy 2 latka, imprezkę ur. robimy dzisiaj dla Kasi i kuzynki Oli, która dziś kończy 11 latek. Fajnie mają dziewczynki, razem sobie imprezują:) Robię dwie sałatki, taką na bazie kapusty pekińskiej z różnymi warzywkami m.in. pomidor, ogórek ziel., kukurydz, groszek, brokuły, jajka i paski szynki z majonezem. Druga sałatka to ta która kiedys podała nam Judytka:) z różnych serów pleśnowych i żółtego, winogron, orzechów w sosie vinegret z czosnkiem. Oczywiście czekoladki, ciasteczka etc i 2 torciki (gotowce...!!!): jeden śmietanowo-truskawkowy dla Oli i torcik w kształcie myszki Minnie dla mojego Żuka. Nie wiem nawet jakiego smaku będzie ten drugi. Szampan juz się chłodzi. Jeszcze trochę posprzątać i możemy zaczynać:) Buziaczki Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamunie, mamunie Na tym ostatnim usg wyszło mi że dzidzia ma zastój moczu w nerce, mąz się bardzo tym przejął chociaż lekarz stwierdził że nie mamy się martwić, że to był moment badania, że maluszek ma mało miejsca, bo to ostatnie dni pobytu w brzuszku. Dziś mnie coś pokusiło i poszukałam na necie co to jest ten zastój, naczytałam się strasznych rzeczy, wyć mi się chce :cry: Nawet się nie przyznam mężowi co wyczytałam, nie chcę go straszyć, ale zaraz będę robić usg maluszkowi jak się urodzi czy wszystko jest ok. spectra udanej imprezki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlaniu, nie czytaj takich rzezcy. Pamiętaj, że przeważająca większość dzieci rodzi się zdrowych. Lekarze czasami starszą, a najczęściej okazuje się, że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diddlania nie czytaj tego co piszą na necie!!! Ja kiedyś analizując wyniki badań wyczytałam, że Jasiek ma białaczke i tak samo w ryk a jak poszłam do lekarza to okazało się że jest OK. Jak Jasio był jeszcze w brzuszko (a też miał b.mało miejsca) kilka dni przed porodem na usg też coś wyszło z nereczką a potem okazało się że wszystko gra także głowa do góry będzie dobrze :)) !!! Kurczę ja idę w poniedziałek do lekarza i boję się czy wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze że mamy siebie nawzajem i się wspieramy, dziękuje Wam za to bardzo. Andzia napisze to samo nie martw się na zapas, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć na dłuższy czas, bo do komputera wracam dopiero 7 maja. pewnie Diddlania do tego czasu juz będzie mamą, więc życzę szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu. I oczywiście zdrowego dzieciaczka. Wszystkim dużo zdrowia i miego spędzenia czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollka uciekłaś a ja dopiero teraz zajrzałam i nie dasz mi tego przepisu na sałatke:( a ja potrzebuję na 6 maja:( Kobiety ja już wyczerpałam limit chorych dzieciaczków na ten topik!!!!!Wasze urodzą się zdrowe nie ma wyjścia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend z rodzinką :) :) :) Did - jeszcze momencik i bedziesz tulić w ramionach swojego skarba - zdrowego jak ryba - napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotko - to ja moja alutke chyba przegrzewam...a przypomnij ile Tomek ma mies? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że Marchewka radzi sobie dzielnie :) nasza dziewczyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- wczoraj spotkalam sie z kolezanka ma miesieczna Ole mala ubrana byla w body z dlugim rekawem i spioszki bawelniane + cienki kocyk polarkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki, pustki tu a ja posprzątałam całe mieszkanko na błysk jeszcze tylko prasowanko zostało, dziś taka piękna pogoda a mój mąż ma popołudniówkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He:) Kupiłam dzis wreszcie buty, kurcze dodatki mnie wiecej kosztują niz wypożyczenie sukienki:( Pyniu Tomek 7 maja kończy 4 miesiące. Na poczatku nie trzymał temp. ale teraz zrobił sie z niego goracy chłopak. Sama nie wiem jak go ubierac, Woże ze soba zawsze kocyk albo dwa:) Dzis np. miał półspiochy baweł, bluzeczke z dł . rekawkiem a pod to body na ramiaczkach, przykryty piel. flanel. albo kocykiem. Byliśmy we trójke w centrum S-ca, pierwszy raz:) I nie kupiłam w koncu tego co chciałam czyli parasolki do wóżka. Zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wiadomosci ubraniowe :) Ja dzis Alutke ubrałam w kaftanik i bluzke z długimi rekawkami i spodenki + skarpetki i czapeczka i na wszelki wypadek flanelowa pieluszka - pewnie znów byłysmy najgrubiej ubrane :) Jutro moze pomysle zeby pod bluzeczke włozyc body z krutkim rekawkiem :) A wogóle musze sie pochwalic ze bylismy dzis w trójeczke na Kazimierzu iii dalismy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdzałam pogode na jutro i ma być zimniej, szkoda:( Czekam az Tomek sie obudzi i zaraz idziemy znowu na spacer. Powinnam sprzątac bo koty snuja mi sie po kątach ale szkoda mi tej pogody.Wieczorem wypiję kawe i posprzatam Plus małego mieszkania - szybko sie je sprzata:) Tomek w dzień w góle nie chce spać w łóżeczku, tylko na kanapie, nawet w wózku juz nie chce. Po trzech próbach położenia go do łóżeczka dałam sobie spokój. Zacznę zmieniac mu nawyki jak przestanie ulewać, mam nadzieje ze nie bedzie za późno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×