Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

noo jestem już chyba w tym specjalistka ;) A moja siostra jedie sobie na majówke do Wenecji.... a my z sbkiem mamy swoj Wenecje , Paryz , Rzym i Krym tuż obok .... w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - no poprostu swietne hhe :) szczegolnie z tym polaczeniem 30sekund i :) albo z skarpetkami hihihih Ja dzis bylam na wizycie u gin odebralam wyniki z badania na mocznik i wyszlo w normie. Po za tym pojechalm potem na zakupy i troche poszlo kaski no ale coz musialm kupic to co kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u neurologa ok - hip hip hura :):):) to juz komplet badan, na 2 mies spokój, a potem kontrole i oby nadal było dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny najpierw relacje z usg, dzidzia ma 38tyg i 5 dni wazy 3615g, wszystko ok, tylko jakiś zastój maluszek miał w nerce no i mój M zmartwił się tym, ale lekarz powiedział że może tak się ułożył akurat na czas badania, poza tym ma już mało miejsca i jakiś ucisk mial.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Własnie połozyłam pijane zwłoki męża do łóżka a przede mna sprzatanie:( Ale wszystko poszło gładko i najwazniejsze że jest juz po wszystkim. Mąz okazał sie zdolna bestią i została mu przyznana nagroda za prace doktorską, co mam nadzieje zaowocuje profitami pienięznymi i bede mogła zainwestować je w remoncik mieszkania;) Kolacja nie była taka znowu wykwintna;) ale polskim zwyczajem odpowiednie ilości alkoholu rekompensują niedobory stołu:) Tak mi sie jakos zrymowało po paru drinkach ( jedyna zaleta karmienia butelką - można wznosić bezkarnie toasty:) Popijam kolejnego i jakos nie mogę zabrac sie do zmywania i dziwnie czuje sie bez Tomusia w domu:( Pozdrawiam serdecznie Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zmykam spać. Bylam dziś w mojej pracy odwiedzić dziewczyzny, potem nareszcie siadłam do pracy magisterskiej. Paprotka gratulacje dla męża!!! Ja już nie pamiętam smaku alkoholu oprócz małego piwka z sokiem....(a na wiasem mówiąc dobrze, że mamy zmywarkę bo nigdy nie cierpiałam zmywania po imprezie grrr) Jutro muszę upuścić swojej krwi i zobaczyć ile mi jej jeszcze zostało :)) Miłej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane powiedzcie czy w KAtowicach lub okolicy jest szpital prywatny badz panstwowy w ktorym mozna dostac znieczulenie zewnatrz oponowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dziś powolutku....nadal próbujemy Bebilon 1 przy którym z marszu pojawiły sie kupy ale chyba tez zaczerwieniaja sie troche krostki na buziaku....narazie obserwujemy... Słyszałam ze prognozy na majówke srednie i jakos sie niezmartwiłam bo siedze w domu :) :) ale ze mnie Jedza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu rozumie cię bo ja też d domciu ale i tak wole żeby było ładnie bo choiaż na spacerek dłuższy można z młodym wyjść. Odebrała wyniki mirfologi Michała i zero poprawy, nadal anemia :( Po misiącu brania żelaza nic kompletnie nic lepiej :( Lekarka dała teraz inny preparat ( Hemofer) ale boję się że też nie pomoże i już wymyśalm możliwe choroby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko gratulcje dla męźa :) Teraz możesz nazywać się panią doktorową :D Diddlani fajnie że dzidzia ma odpowiednią wagę i napewno jest dobrze z tą neką, jeśli lekarz tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu no własnie teściowa stwierdziła żeby już mu dawać, ale lekarka jeszcze nic nie mówiła a ja się sama boję. Młody ma dokładnie 3 mc i 9 dni i to chyba jeszcze zawcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam dawać jak Jasiek zbliżał się do 4 miesiąca najperw te z jabłuszka, potem jabłko dynia itd, masz rację troszkę jeszcze poczekaj (gg2653390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wreszcie kafe działa Lea76 - chyba na raciborskiej w Katowicach można dostać znieczulenie Pyniu - myślę że jak Ala miała krostki wcześniej to teraz też będzie miała. Wyczytałam w jakiejś gazecie że na problem z kupami, aby unormować polecany jest \"Lacidofil\" - ja Adze podaje jak zaczyna mieć katarek i faktycznie wtedy od razu więcej kupek. haha, Jędza z Ciebie ;) my też nigdzie na majówke się nie wybiaramy Mysico - myślę tak jak Andzia, Michaś dostanie soczki, zupki, deserki, owoce to od razu się poprawią wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - nooo szacuneczek dla twojego prywatnego doktorka :) Mysico - Alutka też ma anemie, najpierw brała hemofer a teraz Ferrum lek - ponoc najlepszy w tej dziedzinie. W maju robimy powtórne badanie morfologii ale puki co to ciagle spadała :( lekarka twierdi ze taki stan rzeczy moze sie utrzymywac nawet do pół roku, wazne zeby nie spadała tylko chociaz utrzymywała sie na stałym niskim poziomie... Moja Alutka nauczyła sie juz wypluwac i mamy niezłe akcje z tym żelazem , podajemy 2 razy po 1,5 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea 76 - w Katowicach na Raciborskiej mozna rodzic ze znieczuleniem zewoponowym ale to nie szpital prywatny i usługa ta jest darmowa, trzeba miec tylko wczesniej bad krzepniecia krwi i konsultacje z tamtejszymi anastezjologami. A w Katowicach na Ochojcu otworzyli szpital prywatny wiec tam jest ful serwis za odpowiedna kaske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko - narazie jeszcze obserwujemy...moze te chrostki z innego powodu... oby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział, że małe dzieci dużo śpią...mój Misiek jakoś niewiele:) Witam dziewczyny. Paprotka gratulacje dla mężą:) Pynia ja wczoraj obdzwoniłam się też po lekarzach i jeszcze mnie czeka tych wizyt, że hoho. Wychodzimy już na spacerki i gdyby nie fakt, że muszę wózek znosić z 4 piętra to wszystko byłoby cudnie a tak to się meczę ale później jest miło:) Dziewczyny jesteście dobre z kulinariów - co podać na \"impreze chrzcielną\"? Mielismy robić w knajpie ale ostatecznie robimy dla małego grona - 11 osób no i trzeba ich jakos ugościć....W kościele chrzest jest o 15 wiec chciałam później zaprosić na kawę i ciasto i jakąś ciepłą kolację - ale co podać na ciepło????moze coś doradzicie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu to ja dawałam Ferrum lek tylko 1 ml raz na dobę. Może to za mało ??- wyniki na tym samym poziomie- taki mi lekarka kazaładawć. Michałza to Hemofferu nie chce łykać ( ma brać 2 razy po 8 kropli) i zawsze płacze - do tego wzmogły się kłpoty z brzuchem - już nie wiem co mam robić. Jak twoja Ala znosiła Hemofer, w jakich dawkach i jak jej rozcieńczałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko czy ty znoszisz wózek z małym w środku?? Jeśli tak to podziwiam. Ja mam jedno piętro taszczenia i w dół zjeżdzam z Michałem po schodach - trochę go trzęsie ale się śmieje. Natomist w góę naipierw zanoszę go i kładę do łóżeczka a potem wciągam wózek?? Zresztą nie wiem ile wytrzyma jeszcze wóżek już cały skrzypi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko- podziwiam za wciaganie wozka na 4 pietro ja mieszkam na 1 i tez jest ciezko niemniej jednak o trzy mniej:classic_cool: Wczoraj w nocy przyleciala moja mama z Anglii musimy sie nia nacieszyc z siostra bo za 3tyg lepci z powrotem :( alek nie widzial babci 2 m. mimo to poznal ja od razu wstal rano pobiegl do drugiego pokoju a potem do naszej sypialni i wola BABA!! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie widziałam Patryczka Judytki - słodki chłopczyk, teraz tylko moja dzidzia musi pojawić się na tym świecie i będziemy razem spacerowały po Amelungu. Ona faktycznie ma przekichane z noszeniem wózka i nie dziwię się, że wybrała najlżejszą spacerówkę rozkładaną. Dziś taki piekny dzień a ja rano wyłam z bólu takie mialam skurcze łydek a wieczorem brzucha grrr.... Dziś przywożą mi meble więc popołudnie zajęte :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - hemofer podawałam 2 razy dziennie i rozpuszczałam na łyżeczce mleka, nie pamietam ile kropel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam - 2 razy po 2 krople, ale to było jak Ala miała 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×