Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

hejka ja tylko pprzelotem, 9 maja urodziłam przez cc synusia Mateuszka waga 3900 56cm, próbowałam rodzić naturalnie ale po 18 godzinach nie dało rady i zrobili cięcie. Z dzidzią ok, gorzej ze mną nie umiem się pozbierać, nie umiem jeść, mam dużą anemię i straszne bóle pleców połączone z bólami w klatce piersiowej i nudnościami. Mam nadzieję że to wszystko minie. Dla zainteresowanych stronka ze zdjęciami które trzeba pobrać www.bregula.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doddlania GRATULACJE!!!!!! Spokojnie, pozbierasz się. Dużo zdrówka Wam życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didd- szkoda ze cie tak umeczyli i nie podjeli decyzji o cc natychmiast:( duzy facet ten twoj synus:)( moj tyle samo wazyl i mierzyl) caluski!!! badz dzielna !! pobieram wlasnie fotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa ladne ale ja przy dziecku nie zdecydowalabym sie na szklany:( moja siostra miala i ciagle go wycierala chociaz jej dzieci nauczone byly ze nie wolno go palcowac itp niemniej jednak miala co robic heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobają: Vito ,Duo.. ale to oczywiście moje zdanie :-) ja sama mam szklany stoliczek, ale stoi w kącie,więc za bardzo się nie palcuje, bo mało kto tam dochodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro - racja, dzieci zawsze chudna przy chorobie i potem nadrabiają. Zresztą dorośli też, a przynajmniej ja. Czytam o waszych kolorystycznych rozważaniach i sama mam coraz większe wątpliwości. Ostry pomarańcz to fajny pomysł, ale ja w \"salonie\" mam meble orzech antyczny i pomarańcz nie bardzo pasuje. Tam chyba bedzie dobry piaskowy, a pomarańcz może do przedpokoju? O dodatkowych dekoracjach nie wspominam, bo to nie na moją wyobraźnię czy raczej jej brak. Ja, niestety, nie bedę sie mogła z wami spotkać :( , bo 8 idziemy na tenis, a 9 rano wyjeżdzamy na wakacje. Chyba że w piatek nie będzie zajęć, bo to długi weekend, ale przyjdziemy po treningu. A jak nie to spotkam się z wami później. Ametyst - musisz myśleć, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki, żeby było. Moje siostry tez poroniły pierwsza ciążę, a teraz mają po dwójce dzieci :) Wczoraj wzięłam sobie wolne, bo szliśmy na szczepienie. Jak na razie ostatnie i spokój na 4 lata. :) Skorzystalam z okazji, że Krzysiu jest u babci i spalam do 9! Dwa razy przyszedł ciec, ale go zignorowałam i spałam dalej. :) W sobote idziemy na kinderbal do córeczki mojej kuzynki. Mam nadzieje, że będzie pogoda, bo cała impreza ma się odbyć w ogródku. A w niedziele moje urodziny, przekładane dwa razy. Więcej nie przekładam, bo już zamówiłam tort ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didd kochaniutka - gratuluje wspanialego synka :) Jesteś dzielną kobietą ! Synuś na pewno wynagrodzi Ci trudy porodu , a z czasem wszystko wróci do normy! Całuje mocno Was oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Did gratulacje:) Ale duzy chłopczyk ten Twój Mateuszek. Za niedługo wrócisz do formy, wszytsko będzie ok. Ametst na pewno bedzie wszytsko dobrze. Ja tez pierwszy raz poroniłam a teraz cieszę się Tomkiem. I już planuję za 2 lata kolejne;) Mamuniu szukaj płytek, bo ja dopiero zabiore sie za to w lipcu. Na razie dalej przeglądam internet i szukam nie wiadomo czego. Dalej nie mam konkretnej wizji. Na tej stronce sa teksty piosenek dla dzieci, tych z naszych czasów. Ale do wiekszosci nie pamietam melodii. Macie moze jakies mp3? http://www.dziecionline.pl/maluch/piosenki/piosenki.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie maluje sobie na stronie przemaluj.pl i juz mniej wiecej wiem jakie kolory pasuja do sypialni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam właśnie zdjęcia z 9 maja - Didd to dorodny , urodziwy brunet :) Moja Ala to przy nim kruszynka, ale to dobrze faceci muszą być wielcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ja tez nie umiem ściągnąć tych fotek.... dzisiaj nareszcie w miare normalnie przespałam nockę, tylko trzy razy w wc :)) ale palce u rąk strasznie puchną i chodzić nei mogę za bardzo bo mnie ciągnie ku dołowi do p** nareszcie słoneczko... taaak zostało mi tylko wydrukować pracę i oddać 25 maja Olka kiedy u Krzysia Dzień Mamy w przedszkolu? Ja idę na \"akademię\" 15.05 na godz. 10.00 Jasiek mówi wierszyk :))) znaczy sie mam nadzieję, że jeszcze pójdę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja was nie przeczytałam dziś rano do końca. Didd, gratuluję chłopczyka! Twoje dolegliwosci wkrótce przejdą, najważniejsze, że dzidziuś jest zdrowy. :) Andziu, jeżeli miałabym wybierać stolik do duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Did - G 🌻 R 🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 U 🌻 J 🌻 E 🌻 , właśnie pobrałam zdj. zaraz będę oglądać :) Paprotko , Mamunia - fajne stronki :) Ametyst-dużo ciepłych fluidków ********************* teraz już musi być dobrze :) dbaj o siebie i niczym się nie martw, niech sie o wszystko teraz za ciebie martwią inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonno widze ze tu wszystkie o malowaniu pisza :) Ja juz po malowaniu uff ale porzadki jeszcze trzeba porobic bo male pomieszczenia i dzisjejszy wyjazd mamy ktora sie pakuje i wszedzie leza ciuszki itp .:) Cesarce narazie nie mysle bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIDDLANIA❤️ wielkie gratulacje dla młodej mamusi, tatusia i małego syneczka🌻 Ja też nie mogłam pooglądać Waszych zdjęć ale jeszcze będę próbować:) Przykro mi, że miałaś 2 porody w 1, te wszystkie dolegliwości miną i zobaczysz, że codziennie będzie lepiej i łatwiej:) Dużo zdrowia❤️ Ametyst, trzymam za Ciebie mocno, mocno. Teraz będzie tak jak ma być❤️ olkaa:) jaka szkoda, że nie możesz być, no chyba,że po treningu, a w ogóle coś nas mało się zgłosiło. Dziewczyny, to co robimy, Mamunia, marchewka, Judyta, Pynia, Paprotka rozgrzeszona i cała reszta?:) Andzia:) jak dla mnie Donna D, no tak trudny wybór, gusta i guściki:) Dobra, Kasia śpi, już lepiej się ma choć jeszcze nie je. Mówici, że nadrobi, no to czekam cierpliwie:) Uciekam coś ugotować i na 15 jadę na 3 godz. do pracy. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro gdzie pracujesz że możesz tak fajnie na 3 godz.? kurcze ja nie wiem co zrobie po macierzyńskim wybór tego stolika mnie rozwala ale chyba wybierzemy Donna E do dupy się dziś czuję błeee a w poniedziałek wizyta u ginia, niepokoi mnie to ciągnięcie i to że ledwo chodzę a i siara zaczęła mi już lecieć :)) musze skonczyć drukować tą moja pracę, wyprasować ostatnie ciuchy bo to ech nigdy nic nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, ja jeszcze nie wiem nic na temat Dnia Matki. Jeszcze raz spróbuję ściagnąć zdjęcia, ale nie mam pojęcia jak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro - a jak u ciebie zaczął się poród? Odeszły ci wody, czy dostałaś skurczy i pojechałaś do szpit.? Kurcze juz nie wiem co o tym myśleć, mam ból jak na @raz po no-spie mija, a raz nie, do tego elegancko zaczęły mnie boleć plecy, gdzieś nad nerkami, a mały jak kopie to już w ogóle cały brzuch mnie boli :( czy ja kurcze rodzę? Przecież byłam pozamykana itd. nic mi niee odeszło itd. za 3 dni będzie 35tc ..... W ogóle jestem jakaś ledwo żywa. Zaczynam się bac :O A wizyta dopiero we wtorek..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko marchewa ja się czuję podobnie z dodatkiem lekkiego bólu w kroczu ale do szpitala nie ma sie co spieszyć nieraz od odejścia wód do porodu jeszcze długa droga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - dzięki za odp. :) i ty taka jestes spokojna, kurcze, szacuneczek, ja już powoli zaczynałam panikować ze sie cos zaczyna (te bole to mam takie silneijesze, jak w dniu @, ale nie sa rytmiczne i sie nie powtarzaja w regularnych odstepach, na dobrą sprawę to można by powiedzieć że trwają cały czas, tylko czasem sie wyciszają).Jak to zrozłażę, to trochę mija, ale potem znowu wraca, dzis se walne 4 no-spy, wczoraj po 4 minelo, relanium do dupy, już nie dziala :( Myślisz że się powoli sypiemy ;) ?? Mnie do szpit. to kompletnie nie spieszno, bo ja się tam dodatkowo nakręcałam, i czułam rzezy które mineły jak tylko wyszłam, taka jestem odważna :P wiec jak można to wole czekac w domku ;) tylko już się wystraszyłam że to jakiś poród przedwczesny sie do mnie skrada. Już chyba wiem jak boli poród :O wystarczy pomnożyć obecny ból x 20. Tak wiec pokłony wszystkim które urodziły ;) A facetom to .... mój wchodzi do pokoju, patrzy z takim rozbawieniem i pyta: \"co tam...ale jeszcze nie rodzisz? przerąbane hehe\" I pomyśleć że jutro miałam jechać na uczelnie buuuu 😭 już tak dawno nie byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się \"Mamuśki na ostatnich nogach\" :-) Wszystko będzie OK! Świetna pora na dzidziusia, cieplutko ,wakacje..ja mam termin na styczeń ,więc nie bedzie za ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mnie ciągnie do p** że nieraz chodzić nie mogę, no do szpitala jak masz go blisko to tak jak skurcze są co 10 min to można jechać :)) wiesz przy drugim to się jest \"mądzrejszym\" che che tylko ja musze mieć cesarkę i nie moge dopuścić do normalnego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o skurcze macicy to ja miałam przez 5 dni po kilka na godzine a w dniu porodu to może tak z 7 na godzine w różnych odstępach czasu, bardzo krótkie tak do 60 s ......w pt mnie badano i dostałam kroplówkę bo szyjka zaczeła sie skracac, w weekend to na oddziale sie nic nie robi, a we wt wieczorem to juz mi odszedł czop i po badaniu okazało sie że jest rozwarcie na 1 cm.....tak więc nie lekcewarzcie skórczów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×