Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

czesc :) dla jubilatów Patrysia 🌻 ❤️ i Natalki 🌻 ❤️ :) ehhh faceci :O oni są inni. ja mam takie pytanko intymne bym rzekla i wstydliwe dosyc :O laski czy wy po ciąży też mialyscie przygode z hemoroidami? :O czym to leczyłyście, jak dlugo trwalo i czy to mija????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko ściany rozkute, nawet dało się to robić jak Kacper spał, choć huk nieziemski :P dziś trwa rozkuwanie smoły która stworzyła jakby osobną ścianę :O może za kilka dni wreszcie rozpalimy, bo inaczej pójdziemy z torbami, mąż mnie nastraszył przy 14-15* nocą młody może zamarznąć (znaczy wychłodzić się) i od tej pory dzien noc mamy grzejnik włączony, juz mysle o tym rachunku który przyjdzie za rok :O :O :O oczywiscie nie załuje dziecku, niech sie grzeje nawet przez cala zime, szkoda tylko ze to jest taaak horrendalnie drogie. Co do lekarza, to zaczynam miec wrażenie że on mnie już traktuje jak jakąś nawiedzoną, ja się w swoich pytaniach nie krępuje i wale prosto z mostu :) wiadomo od szczepienia do szczepienia uzbiera się trochę tych wątpliwości. Tylko ta jego mina wtedy mnie powala :P jest dokładnie taka jak ten emot: :O jakby chciał powiedzieć o boże kobieto przecież to nic nie jest. A skąd ja mam to wiedzieć przecież nie kończyłam medycyny ;) suma sumarum jeszcze go lubię :P jak mnie bardziej wnerwi to sie pożegnamy, choć to byłaby wielka strata dla Kacperka, bo on bardzo dba o niego jako lek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spałyśmy z Aluszkiem półtorej godziny...chyba królewna wyczuła , że się źle czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu ja juz nie nadarzam za wami :( klikacie i klikacie :) Ja dzis poslalam do 10:40 nowego czasu bo o przed 7 rano juz 3 raz obudzona o 5ej zdecydowanym glosem osiwadczylam mezowi ze ma zrobic flache , przebrac pampka i zajac sie mala bo ja ide spac :) i co posluchal hhehehe Nawet rosol wstawil :) a jak wstalam to jeszcze kawusie mi zrobil :) Tatianka spi juz dosyc dlugo odkad dokarmiam dzieck ozmienilo sie o 180 stopni jest spokojna , usmiechnieta i sypia dlugi o smacznie :) Nawte tescie to zauwazyli szkoda mi tego cyca ale widze ze chce jesc tylko w nocy i nad ranem potem juz upomina sie o butle . A tu wklejam foteczke :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5d9e3dbf52138cd.html i jeszcze jedna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/084e104ac2ca722e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/432c382f36e14a40.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f1f1c0ebbcbdad4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Spectro dzięki za życzenia dla Lenki matko jutro minie już 5 miesięcy a ja dalej z rozbebeszonym brzuchem i w dodatku nie jest za dobrze bo cieknie z rany i wycinek poszedl do badania histopatologicznego poprostu mam doła mama jutro odjeżdża mąż chyba weźmie L4 bo ja jestem w rozsypce, chyba nawet bardziej psychicznej Jasio jest przekochany mamuniu chcesz pić? a boli cię brzuszek? a pomóc ci? ach jak ja go kocham, Lentusia też słodka zapomnijcie a butli ledwo jej można wcisnąć troche zupki, njaszczęśliwsza jest przy cycu, a i mąż kosiany tylko ja mam mokre oczy non stop buuu nie zamęczam was wiecej moim dołem pozdrawiam i całuje was wszystkie dobrze że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - a na jakim to forum nas zdradzacie z marchewką?? Andziu - 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i oczywiście gorące serduszko ❤️ dla małych solenizantów !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu dzielna i twarda babka jesteś, dasz radę!! na dniach ci sie to zacznie goic!! zobacyzsz bedzie dobrze.A kiedy masz wyniki z tego wycinka? ja mam mega migrene, a poteguje ją jeszcze krzyk Kacperka :O na dodatek też mnie booli brzuch, od porodu to mam, matko to juz 4 miechy :O mija na jakis czas a potem znowu wraca :O teraz nie chce minac :O musze do lek. a maz ma wolne za hu hu i troche. jeszcze sie naczytalam bzdur na necie i trzese dupa :( staram sie tylko nie myslec. Mamuniu z naszym piecem wiecznie sie cos dzieje :( rodzice na szybko budowli dom, i przez to kilka rzeczy jest \"prowizorycznych\" np. nasz komin :O nie wiem jak oni myśleli że go kiedys naprawia, to juz jest nie do naprawienia, przez to ciagle nam sie zatyka piec, a teraz jeszcze zatkały sie przewody kominowe, nie da sie oczyscic od gory :O dużo pracy jeszcze zanim go oczyscimy. Ale znowu bedzie na 2-3 lata. mąż ma wolne ale nie mam ani chwili wytchnienia przez ten piec muszę odsapnąć od mojego krzykacza bo już mam coraz mniej cierpliwości do niego, wiec wybywam za godzine :D moze jakas goraca czekolada albo coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam bylismy o znajomej, która w szpitalu pzonałam, ma sliczna córke, też czesnaiczka, 5 dni młodszą od małego. ale młodzi sie an siebie patrzyli.. obiad u etsciów, ide spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kafe pisze tylko na tym topicu jakos w inne nie chce sie wciagac:( czasem wezme \"glos jako wolny sluchacz\" hehehh pod innym nickiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem Fraszka hiihih a no zdarza sie pomylic :) Andzia - przesylam caluski i dobre mysli ze szybciutko dojdziesz do siebie 🌼 jestes dzielna kobietka :) ja raz przechodzilam gojenie sie rany i wiem jak to ptrafi bolec a ty drugi raz to przechodzisz :( bedzie dobrze trzymam kciuki mocno :) Pyniu - a to juz tajemnica hehhehe :) na tamtym topiku faktycznie postow jest bardzo duzo za dnia i dopiero tam nadrobic to jest wyczyn . A marchewka to niewiem czy pisze na tym samym co ja bo wiem tylko ze go czasem podczytuje ;-) hiihih Marchewko - my tez mam stary piec i dom do remontu no ale jakos daje rade te nasz piecyk i grzeje ze hoohoh . Wspolczuje takich przebojow z kominem .Zreszta wszytstkie te starsze domy robione byly chyba na \"chwile\" bo u nas tez wiele rzeczy daje do myslenia i jest do przerabiania ! i trzeba niezle sie nakombinowac . Bylam u mamuni i zjadlam troszke tego dania ktore dzis serwowala PYCHA :) polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, miało być oczywiśćie FraszKo :) cieszę się ze nie tylko nasza chałupa taka \"prowizoryczna\", tak jak mówisz wiele daje do myslenia, a tego archita co go projektował to bym chętnie zaprosiła w zimę do nas i rozgościła w tym pięknym salonie tak pomysłowo zaplanowanym że nie ma ani jednej pary drzwi i ciagnie na niego zimno z całego domu ;) oj to musialy byc czasy dla studentów, jak on to pokończył ;) nie nie Fraszko ja nie piszę tam gdzie ty ;) Mamuniu - z mojego doświadczenia mogę powiedzeić ze trzeba się nieźle nakombinować zeby pisać na dwóch topikach na raz, zwłaszcza przy takim małym dziecku, często bywało tak że najpierw siadąłm i czytałam co dziewczyny napisały bo chciałam odetchnąć chwilkę a gdy chciałam iść zjeść śniadanie/umyć się/włosy itp. to własnie młody wstawał i się wkurzałam ze nie mam na nic czasu :( więc teraz najpierw robię to co mam zrobić a dopiero potem siadam, niestety mam na to bardzo mało czasu a tam jest tyyyyyyle do czytania że niestety nie nadążam, tylko tak pobieżnie :( marsjanko a ja mam do ciebie pytanie: na pieluszkach pampers są z boku takie punkty (bodajze 48pkt) po co to jest? czy są organizowane jakies promocje niekiedy i wtedy sie je wykorzystuje czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
marchewko apopos hemoroidowego pytania. Mam duże problemy, leczę od 2 miesięcy z małym skutkiem, stosuje czopki, teraz nawet sterydowe. lecznei kozmarne, mnie się coś komplikuje. czekam na wizyte u proktologa - być mozę zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz za wami nie nadążam a juz o innych topikach to nawet nie myśle! nula-ja studiuje zarządzanie,dzisiaj byłam cały dzień-ledwo wytrzymałam(tzn moje piersi ledwo wytrzymały!)a aluś był u mojej tesciowej .Wcale mi sie nie chce chodzić na wykłady i tez zmykam często do domku ale nieraz trzeba posiedzieć! Andziu-pieniązki przesle jutro i podam ci adres ,moze jak mi przeslesz katalog to cos zamówie i wyślesz mi ten krem razem z innymi kosmetykami spectra-wszystkiego najlepszego dla Kasieńki-moja siostra tez ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - nie mam pojęcia. My użyamy jedynie lidlowskich pieluch, wg mnie najlepsze Przypomniałaś mi, wieci może o promocji gerberów, na stronie gerber.pl pisze więcej, tam gdzie pisze Mamy promocję! kup, wyślij, wygraj. Podobno zbiera się kupony i można wygrać auto. Tylko trzeba pobrać kupon-zgłoszenie ale mi się to nie otwiera, za każdym razem wyskakuje że nie można wyświetlić strony. Zobaczcie jak u Was i dajcie znać 🌻 Z domami tak jest, u nas też sporo by trzeba poprawiać Jeśli chodzi o \"intymne\" pytanie to nie pomoge, bo nie mam, chociaż myślałam że mam bo czasami mam krew w kale ale robiłam różne badania i niby wszystko ok. Za to z problemów pociążowych to mam wrastające paznokcie co jakiś czas, już się cieszę że jest dobrze a za jakiś czas znowu - buuu Spectro - zapomniałaś o mojej Adze ;) jutro kończy 14 miesięcy - ja dopiero po Twoim wpisie sobie przypomniałam Wszytskiego najlepszego dla jubilatów 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkaa - zgłaszałaś to rodzinnemu lek.? czy na własną reke kupilas? bo troche sie krepuje powiedziec mojemu o tym :( to starszy pan (dziadziuś) i nie specjalnie by mi sie usmiechalo zeby mi wsadzal swoje stare paluszki i jeszcze w ogole ogladal moj tylek bleee :P moze ginka zauwazy i mi cos da :P Mamuniu - nie chce ten Kubuś mi się wgrać nie wiem czemu :( o juz wiem, wysle ci na meila dobrze? kupilismy tez 3 ramki na sciane zeby zawiesic zdj. Kacperka ale nie moge sie zdecydowac, tyle tego jest !! ogladalam wlasnie zdj. z ciazy, jakie one piekne, az mi sie lezka zakrecila, i my tacy nieswiadomi tego co nas czeka, co niesie ze soba ten nowy czas, i ten brzuszek taki piekny, a w nim teraz juz wiemy ze taki pikeny lokator siedzial :D az mi sie zachcialo jeszcze jednego bejbika :D ale odechcialo od razu jak maz spytal to co robimy? oto i nasza gwiazdeczka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d29238305ec6a53.html i z tatusiem :) : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c192c342476d06ee.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
marchewa, ja zgłosilam gin na wizycie i ona dałą czopki,a do proktologa prywtanie ide, ja na publiczna słuzbe zdrowia dawno przestałam liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi- podeslij w wolnej chwili foteczki twoich slicznych chlopcow:) marchewo- wedlug mnie Kacperek to cala mamusia:) sliczny chlopczyk...... obrazek super czemu ja takiego nie znalazlam podeslij linka sprzedajacego na allegro ??tak na allegro kupilas?? marcheweczko my mamy piec gazowy i jak narazie przyzwyczajam sie do tego dziwnego grzania tzn piec grzeje zgodnie z temparatura na dworze :( powiem tak upalow nie mamy....a ja raczej jestem przyzwyczajona do palenia w piecu weglowym potem w domicu jets tak cieplutko:classic_cool: najcieplej mamy w lazience bo jest podlogowe ogrzewanie poza tym jest to pomiesczenie zamkniete wiec temp. utrzymuje sie stala:)az milo sie kapac w domku rodzinnym mialysmy z siostra ( ona nadal ma choc juz mniej bo jest nowy kaloryfer i okno) trzesawke bralo sie naprawde szybki prysznic i hop potem pod koldre tylko powiem wam ze mysmy do tego przywykly i do dzis wolimy ubierac sie w zimnicy ... jak mam za cieplo to sie poce jak swinka fuj.... ja hemoroidow po porodzie nie mialam na szczescie....ufff wiem jednak jak boli bo raz mialam jako nastolatka:( wiadomo siadanie gdzie popadnie itp marchewo i wszystkie mamusie chlopcow fajnie jest miec takiego malego faceta... moj syn nadrabia z czuloscia za tate hehehe co wieczor tuli sie do mamy i bywa zaborczy ... heheh chociaz tyle mamy tej milosci kiedy ci starsi zapominaja o jej okazywaniu:) wczoraj byla Tatianka u nas jejku smieszek z niej cudny :) uwielbiam ja niesamowicie!!oczka jak rybka nemo takie okragle i do tego niewinne spojrzenie.... i ten szczery bezzebny usmiech....a jaka z niej modnisia kiecka az sie dech zapiera...mamusia dba o kolorystyke wszystko dobrane.. juz widze jak za jakis czas mala bedzie miala tyle bizuteri co mama i torebek:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że dzis będę pierwsza, ale tyle czasu spędziłam u szefowej, że wyprzedziłyście mnie. :( Marchewko - ty się nie przejmuj minami lekarza, jeżeli jesteś zadowolona. Od min jeszcze nikt nie umarł, a przynajmniej jesteś spokojna, że się wszystkiego dowiedziałaś. Andziu, biedna, pociesz się, że niedługo będzie lepiej. Nie zamartwiaj się też histopatologią, bo tam profilaktycznie wszystko wysyłają. Zobaczysz, że będzie dobrze :) Widzę, że ostatnio \"epidemia\" okrągłych dat. Dla wszystkich dzieciaczków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×