Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

heheh :D dobre, ty to Olkaa zawsze wiesz co odpowiedzieć :D zalogowałam sie na naszej klasie ;) kol. mnie namówiły i jestem :D sama nie wiem po co, ale stało się :P teraz idziemy na spacerek. nie tylko mojego wysypalo tak po tej jarzynowej :( wczoraj juz bylo dobrze, myslicie ze moge dzis mu dac dynie z ziemniaczkiem czy to za wczas po uczuleniu na jarzynową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytko - będę Ci dozgonnie wdzięczna jak mi pomożesz, to ma być cykl 3 spotkań ale jedno na rok.....także wystarczy kilka dobrych wierszy na jeden temat....no właśnie....i w tym cały problem :) marchewo - a jakie warzywa były w tej zupce ?? Ala ma wysypkę na twarzy....i znalazłam przyczynę...żółtko ....wysypka na razie nie duża umiejscowiona na dole brody....lekarka stwierdziła żeby nie odstawiać i obserwować czy się nie nasila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PACZEK POSADZONY SIEDZI I DOSKONALE TRZYMA ROWNOWAGE a do tego coraz częściej SAMA SIADA i na dodatek złości się jak się jej nie udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być wysypka nie po jarzynkach tylko np. po maśle w zupce. Choc moich znajomych syn był uczulony na marchewkę. :o Strasznie dużo czasu minęło, zanim to znaleźli, bo to jedna z najmniej \"podejrzanych\" rzeczy. Ja też zalogowałam się na naszą klasę, bo tyle pisałyście na ten temat, że zaciekawiło mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję sukcesów :) Nawet się nie obejrzysz, a będzie chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - :) ...już sobie wyobrażam mojego łobuza jak lata po całym domu i wczołguje sie w każdą najmniejszą szparę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały sukces Lenka zjadła całą zupkę: warzywa z jagnięciną i kaszką jaglaną :)) bierze się do siadania i za nic nie chce lezeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z bobovity ...Ala też lubi tą zupkę :).. zaparzę sobie kawkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Pyniu, cieszę się bo ona mało co chce oprócz cyca i dziś po raz pierwszy ze smakiem zjadła całą zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomości z frontu:) Mis spi po rehabilitacji - ryczał w niebogłosy a poniewaz równocześnie rehabilitował się Patrykowy Kuzyn Jakub to panowie SZ krzyczeli rodzinnie na dwa głosy:( Olkaa jakbys zgadła z naszymi (moim i męża) nastrojami - tak sobie od kilku dni ryczymy jak nam sie przypomni to wszystko co było rok temu no ale jak popatrzymy na Miśka to jakoś nam lepiej:) Z nowych umiejętności to Patryk opanował siadanie (z plecków na brzuszek, w czworaki i siada) i całkiem ładnie się zbiera do raczkowania - mamy go jeszcze w domu potrenowac i nasza rehabilitantka wierzy w szybki sukces:) Przy okazji gratulacje dla Ali za postępy:) Roczek w niedzielę fajny, schabik dzięki pomocy Nulli i Mamuni - że pierwsza przepis wyszperała wyszedł smakowicie:) Patryk i inne dzieci tez w kościele grzeczniutki - znaczy nasz Miś był raczej bardzo znudzony ale bez marudzenia sie obyło:) Oczywiście były fajne prezenty oraz 3 kombinezon w prezencie w związku z czym modlimy się o długą i srogą zimę:) Jutro mojemu mężowi moze jednak uda się uzyskać urlop i poświętujemy sobie urodziny Patryka w trójeczkę:) Mamy 4 ząbki i 5 się przebija. A i Patryk ostatnio sypia do 7:30:) - oczywiście budzi się w nocy i domaga jedzenia, ale jak tak długo spi to w ciągu dnia domaga sie tylko jednej drzemki:) Oj to tyle w skrócie. Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja:) Ja jestem na etapie szukania po domu róznych rzeczy tzn. wczoraj szukałam misek no i były w kojcu:D ostsnio drewnianej łopatki a była w łazience:D a męża brzebień za łóżkiem:D Pyniu przepraszam ale ja na razie nie pomoge bo sma mam taki zapitol, i jeszce do jutra mam wymyśleć cały plan imprez na 2008 łącznie z tytułami:( więc siedze i myśle Zresztą ja nie lubie poezji i zawsze sama mam problem. A jakbyś wpisał w gogle np. wiersze o radości czy coś w podobie ja tak nieraz szukam. Dziś rano polegliśmy przy pobraniu moczu - Misiek się zlał wcześniej w pieluchę a potem nasikał jeszce pare kropli ale na mnie:( Jutro drugie podejście. Marchewko 🌼 Judytko to jutro wielki dzień:) Mamuniu dołaczam do tych co robiły schabik - - suuuperrr Spectro czemu nie pojedziecie razem - będziecie zjeżdzać na sankach:) Nula napisz co dostał Kamilek na chrzest I ogólnie dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jeszcze mnie tu pamiętają...? Zaryzykuję ze tak i napisze co u nas :) wczoraj mała chrapała prawie cały dzien, wieczorem nie było kolki (PIERWSZY RAZ OD 2 DOBY ŻYCIA) - minus byl taki, ze o 2 w nocy mała była całkowicie wyspana i śmiala sie wciąż nawet wtedy gdy miala jesc ;) jakos przelezalysmy do rana, ja potem probowalam sie zdrzemnac - mała wciąż w łozku kolo mnie i tylko lezala.. o 13 postanowilam pomimo sniegu i wiatru z nia wyjsc i zasnela! spi wciaz w wozku przy uchylonym oknie. Ciekawe co bedzie dzis wieczorem? ostatni tydzien wygladal tak, ze miala codziennie kolke od 16:00 do 20:00 - czyli i to juz byl sukces, bo wczesniej nie wiadomo kiedy uderzala a i potrafila byc rano, i w poludnie i wieczorem.. Poza tym mała moja na brzuchu jak lezy glowe trzyma w górze i tak patrzy na swiat, usmiecha sie coraz wiecej i ma silna potrzebe podziwiania swiata. Usmiecha sie do mnie do lustra równiez tez no i karuzelka nad lozeczkiem jest czasem fajna :) ostatnio Rafal wsadzil jej taki pluszowy kwiatek do lozeczka - lezala sobie i sie do niego usmiechala :) zaczynam wiec miec nieco wiecej czasu dla siebie! Caluje Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Andziu! Caly czas zapominam napisac: WIELKIE DZIĘKI za ten kombinezon! Natalka codziennie w nim chodzi na spacerki :) super sprawa! Całujemy Cię obie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!mam pytanie czy usg brzucha moze wykryc 2-3 ewentualnie 4 tygodniowa ciaze podkreslam usg brzucha nie macicy dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada ale usg dopochwowe przez powłoki brzuszne raczej nie Destiny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomagam koleżance
Pomagam koleżance Moja koleżanka jest w bardzo trudnej sytuacji refinansowej. Ma czwórkę dzieci chłopcy w wieku 3 latka ,5 latek i 8 lat Dziewczynka w wieku 9 lat . Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc być może macie w Państwo w swojej szafie nie potrzebne ubrania dla dzieci a zwłaszcza BUTY zimowe dzieci chodzą w letnim obuwiu a i mama chodzi bardzo skromnie i zimno ubrana . Bardzo proszę o jaką kol wiek pomoc zbliżają się Świętą bądźmy dla siebie dobrzy .Bardzo potrzebne są buty dla dziewczynki rozmiar 36 zimowe kozaczki . Pozdrawiam Małgorzata Mój nr. gg 5920305 e-mail cherubinek29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - cieszę się, że zaczynacie wychodzić na prostą :D mysico - tak zrobię, spróbuję coś znaleźć w google. A może coś z prozy możesz zaproponować..... W każdym bądź razie pamiętaj o mnie...bo to nie jest na już :) Dziś na obiadek mam placki ziemniaczane z sosem grzybowym i czerwoną kapustkę mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny polecam do malowania suche pastele - kupiłam pudełko na spróbowanie na zajęcia plastyczne i super efekt - aż się sama pobawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Jesteśmy po wizycie u lekarza, gardło trochę czerwone, katar itd., nie jest źle, standardowe leczenie objawowe, syrop, calcium, witaminy...Do przedszkola Kasia pójdzie dopiero w poniedziałek, zeby nie złapała po drodze czegoś jeszcze, bo chcemy w komplecie stawić sie w niedzielę na chrzcinach:) A propos, dziewczyny, które chrzciły ostatnio dzieciaczki, podpowiedzcie ile daje się do koperty. My dajemy do koperty plus zabawka dla maluszka, nie do końca wiem jeszce ile dać...To dzidzia mojego brata, jestem chrzestną starszego synka. Jedziemy jeszcze spotkac się na miasto z Wojtkiem, zamawiamy szafę z Komandora do takiego wiatrołapu-przedpokoju i nie możemy się zdecydować na kolor drewna albo ciemne albo jasne i jedno i drugie może nam pasować. W sumie to jesteśmy jeszcze przed totalnym remontem na wiosnę:) Judytko🌻 i serducho dla Patryczka z okazji roczku:) mysico:) hi, hi..drogo by nas kosztowała ta jazda na sankach:D ale właściwie poddałaś mi pomysł, żeby może pojechać:) Destiny:) zobaczysz, będzie lepiej:) Fraszko:) \"uwielbiam\" takie sny, współczuję, ja zawsze po czymś takim jestem rozbita do końca dnia. Nie przejmuj się, minie:) Ja też jestem w naszej klasie, przez Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moich snow nawe nie chce wspominac .... istne koszmary:( dla Kasienki❤️ i Patryczka❤️ pyniu- no to mala sie rozkreca;) destiny- my tu caly czas o tobie pamietamy:) i o Natalce tak pieknookiej laseczki nie sposob zapomniec:classic_cool: nula- czyli diabelek wypedzony heheheh 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pynia:) gratulacje dla Aluszki:) Olkaa:) podziwiam za gubienie kilogramów:) Andzia:) bravo dla Lenki za piękne jedzenie:) Puściłam kasetę z wesela znajomych, Kasia uwielbia, znajduje znajome twarze, tańczy i każe mi tańczyć na rózne sposoby, solo, w parze, w kółku z misiem, lalką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aluszka śpi to usmażę sobie jeszcze placuszki z cukrem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przez was mam nowy nałóg pt. nasza klasa. Do tej pory była tylko kafeteria. Ale juz nawet na gg zagadał do mnie mój wielbiciel z podstawówki. :) Spectro - u mnie w gubieniu kg zadziałało to, że przestalam o tym myśleć. Do tej pory była ciągła walka z kilogramami i niewielkie efekty. Wyjazd do Austrii na sanki to dobry pomysł. Pomyśl, ile ludzie wydają pieniędzy, aby jechać na Karaiby i leżeć na słońcu :) Już późna godzina, a Krzysiu jeszcze nie śpi. Jutro rano będzie nieprzytomny. Może jeszcze zajrze dzis, choć widze pustki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dzisiaj na szybko bo mąż już stoi nademną i chce na net. Andziu - już Cię znalazłam na naszej-klasie, wysłałam zaproszenie :) ale nie wiem czy doszło bo cały czas serwer przeciążony Olka - prosze wyjść na chwile z naszej klasy ;) bo to chyba przez Ciebie ten przeciążony serwer ;). fajna ta stronka :) Spectro, Marchewko, Olkaa - Was nie umiem znaleźć, może Wy mnie znajdziecie ;) Spokojnej nocki, jutro bedzie mnie więcej na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie siedzę, ale i tak już spadam :) Wpadłam tylko podpisać listę obecności Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na naszą klasę ale ja nie mam zdrowia ślęczeć aż ten czołg sie otworzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×