Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

A dlaczego mnie nie? :p Z okazji pierwszych urodzin dla Patryczka sto lat !!!! ❤️ 🌻 🌻 Dużo, dużo zdrowia i uśmiechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja Cię mam :)) PATRYCZKU ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ wiecie co właśnie zadzwonił mój kuzyn i zaprosił nas na urodziny swojego syna a to chrześniak mojego męża tyle że 1,5 roku sie nie widzieliśmy (z ich winy) i co teraz mamy kupić??? młody ma 2 latka MAMUNIU POMÓŻ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryczkowi jeszcze raz ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Mamuniu, prześliczne! No tak, przeciez Kasia jest z Siemianowic! Andziu, poszperajmy więcej, może jeszcze kogoś znajdziemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - obrazki super, zwlaszcza ten w kolorze zieleni jasnej -uuuwielbiam ten kolor ;) heh n-k wciaga dopoki masz kogo szukac a jak juz nikt nie przychodzi do glowy to myslisz, ale bezsens :P ja mam odwrotnie, w liceum nawet mi sie podobalo, ale podst. nienawidzę i dlatego sie nie zapisałam do mojej klasy z podst. ;) Destiny - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no włąsnie, w zyciu bym nie pomyślalała że masz inaczej na imię, olkaa się wkomponowało znakomicie :) a Judytkę to poznałam tylko dzięki Patryczkowi-przy ookazji wsystkiego NAJ NAJ NAJ dla niego 🌻 ❤️ 🌻 tak pisze ze jest stara stara, wiec obraz baby pod 40 mialam, a tam mloda dziewczyna mi sie ukazuje na zdj. i mowie, nie moze byc, za mloda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryczku - 🌻 Serdeczne życzonka samego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, uśmiechu na twarzy i wszystkiego o czym marzysz życzy Agusia i jej mama. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marchewko aż mnie zaintrygowałaś tym imieniem - i już wiem:) - orgyginalnie nie zanm nikogo. I rzeczywiści długo się uchowałaś nie zdradzajac go a my się nie zorientowałyśmy. Nula niestey dziś z siusiek też nici - w pon nastawie sobie zegarek i poprostu ja obudze Miśka bo tak nie mam szans:( jak był mniejszy to częściej robł siku ale teraz to już nie tak łatwo:( Ide się szykować do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Andziu:) Nie wiem dlaczego mi się ubzdurało że dziś piątek:( Dla Patryczka 🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼 czyli wesoła abstrakcja ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
wszystkiego najlepszego dla Patryka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marchewko wyszłam tylko na chwilkę a on normalnie wgryzł się w ten papier:( Zresztą kibelek i łazienka to ulubione miejsca mojego ludzika. A z nocniczkiem się jeszcze nie poznał bo ja chyba jestem z tych co mówią ze na wszytko jest czas. Misiek nie usiedzi ani chwlili więc nie widze sensu a nie chce żeby latał pół nagi po mieszkaniu. W Ogólnie doszłam do wnisoku że wole takie satrsze dzieci tzn. kontaktowe. Nie mogę się doczekać kiedy młody będzie biegał itp. Wiem że wtedy oczy wkoło głowy ale i tak będzie fajnie. Teraz mi coraz bardziej żel że nie ma mnie w domu a wcześniej nie miałam takich myśli. Najnowsze wieści - Misiek już się puszcza tzn. stopi samodzielnie bez trzymanki i widze że ma ochote już biegać tylko nózki jeszcze nie mają ochoty:D i nie wpółpracują tak do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh gratuluję w takim razie!!!! wiesz ja kiedys myslalam ze bede chciala zeby dziecko bylo ciagle niemowlaczkiem ktorego mozna przewijac, nosic calowac itd.itp. jednak to bylo bledne myslenie, im starsze dziecko tym bardziej pocieszne, juz sie nie moge doczekac kiedy zacznie mowic, poruszac sie itd. :D choc teraz tez mi sie bardzo podoba :D przyszedl kombinezon :D :D :D jest sliczny, nowiusienki i dobry, tak akurat ma miejsce zeby urosnac sobie i nie plywa przy tym, jak sie ciesze!!!!!!!!!!!! dzis proba :D burczy mi w brzuchu :( w domu pustki, Kacpi śpi, czekam aż wstanie i pojde na zakupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze ziemniaczek moze uczulac? bo ni e moge znalezc takiej inf.na necie :( po dyni z ziemniaczk. tez go lekko obsypalo :( ale dzis mu jeszcze raz dam, i jutro tez i zobacze coz tego wyjdzie, potem przerwa i dam jeszcze raz, tak jak Nula testuje nabial, myslicie ze to dobry plan?? miala ktoras z was podobny probl. podczas wprowadzania posilkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No marchewko większośc Kacperków to łobuziaki:D więc strzeż się:D Co do diety to raczej nie pomogę:( bo ja nadal się zastanawiam co szkodzi Miskowi:( a może to proszek do prania, albo jakiś krem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszek ciągle ten sam :( płynu zaczelam uzywac, ale przedwczoraj i wczoraj jak nie dawalam zupki to zniknelo :( wiec chyba jednak zupka :( cholerka jakiż ten moj panicz delikatny :( tak ładnie juz je, i nawet mu smakuje, i buzie nawet otwiera :D nawet płacze jak wolniej daję, czyli chce zupke zjesc, a tu taka kapa :( laski a z innej beczki z czym podawałyście ten schabik?? /ryz czy ziemniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico! \"jak ktoś ma ochotę\"! No wiesz! Przecież to Misiek! Jak możesz pisać cos takiego :-) Kurczę, mam słabość do tego przystojniaka! Ziemniak baaardzo rzadko uczula, ale każdy składnik trzeba wprowadzać powoli. Najlepiej po jednym, zacząć od 2-3 łyżeczek, potem troszkę zwiekszać i cały czas obserwować. Nową rzecz - za jakiś czas. Kamcia też znów obsypało. Ale to nie na pokarm, bo ma cały czas coś znanego. Nie na nowy szamponik, bo już dłuższy czas używa. Ale podczas pobytu na Bytkowie po kąpieli musieliśmy użyć oliwki z Johnsona. Może ta cholera? Kiedyś raz już ją użyłam, ale nic nie było. Możliwe, żeby teraz mu się odwidziało i zareagował na nią? Albo jakiś barwnik w nowym ubranku? Mamuniu, mnie sie podobaja te trójwymiarowe. A co z naszymi nowymi mamusiami? Abii i pozostałe - odezwijcie się! No i Skye - chyba nie po to zawitałaś, żeby znów na rok zniknąć? Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, ja z ziemniaczkami - puree czosnkowe, bo mój mężuś ubóstwia. Ale mnie sie marzy też z kaszą gryczaną, może spróbuję następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres między 4 a 8 miesiącem (tak mniej więcej) nazywany jest złotym okresem niemowlęctwa. I dla nas taki jest :-) Nie wiem jeszcze czy chciałabym, żeby Kamcio dalej rósł i stawał sie coraz bardziej mobilny i komunikatywny (już teraz śmiga po pokoju w tempie błyskawicy), czy wolałabym, żeby stale był taki słodki jak teraz... :-) Mówiłam Wam, że Kamelek przerzucił się z jednej kupki co 10-11 dni na dwie dziennie? Myliłam się. Robi cztery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula :) Chcemy luknąc na zdjęcia z chrzcin:) My schabik jedliśmy z ryżykiem zasmażanym na patelni, mniam - a swoją drogą to odkyłam ostani ryż basmanti - mniam - i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula to koniec z oszcędzaniem pampersów:D:D A swoją drogą to mój zawsze uwali kupę jak dostanie czystego pampka - tak jak dziś. Nula ja wole raczej satrsze dzieci ale tak do 6-7 lat góra, potem są już nie fajne, pyskate i mają swoje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze wy pamietacie:) kto spiewal dla dzieci piosenke pada snieg pada sieg dzwonia dzownki san?? albo ta poprzez biale drogi z mrozem za pan brat??( chyba nie myle piosenek??) szukalam w repertuarze Fasolek ale nie ma... chcialam sciagnac malemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ja nie wiem:( Kurcze duży mi się, znowu zimnica i nie chce mi się nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×